Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei - botičky jsou Klaudie? Na kolik vyjdou?
Odpovědět
Profilova fotka
katarinka-ty jo, taky jsem to někde viděla, ale už nevím na jakých stránkách... asi možná nějajké , co posílala sili A jinak gumáky bys nebrala?! :-D :-D :-D marrei-krásné !!! Ale já bych potřebovala ještě tak o 10 cm větší podpatek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majky: jestli bude hic,jako že slibujou,že červen má být jedno nejteplejších období,tak bych ty gumáky nechala jen pro případ nouze... hlásej vlastně i ty možný povodně :-D HOlky,co si dát tak půl roku po svatbě nějakou dýchánek někde v lázních? prodloužený víkend... ? jako za odměnu :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To joooo... za odměnu x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Beru! Když né sraz v Praze, tak aspoň ty láááázně.... masáže.... koupání.... namakaní maséři :-D :-p Sili - nevím, co je Klaudie, objednala jsem to ve Studio Lenny (přidej si vpřed a vzad ;-) ), vyjdou na 1250,-.... Já mám hrozně blbou nohu, štíhlou a mám nízkej nárt, takže se mi špatně shánějí boty.... Tyto když mají tu přezku kolem kotníku, tak mi na 99% budou OK, ale přece jenom si to chci vyzkoušet. A to Studio Lenny je kousek od Mikulova, pro mě je to slabá hodinka cesty, tak jsem si to nezávazně objednala (raději ve 2 velikostech) a pojedu si to vyzkoušet.
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei - Klaudie je značka, která vyrábí hlavně svatební boty a nabízejí ji většinou v salonech. Na botičky doma mrknu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nebo jestli máte třeba nějaká tip na nějaký jiný relax,tak to pak můžeme prodiskutovat :-D Mě ty boty budou strašit... já mám totiž jednu nohu menší skoro o cenťák :-D táta říká,že jsem disharmon :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ty disharmone :-D :-D :-D Tak se holt vycpe špička ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Silente, tohle je Witt, polská firma, prodává je tu hodně Zolka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei - aháááá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
KATARINKA-disha... co?! :-D :-D :-D Holky, za chvíli pádím domů, mějte se krásně a užívejte víkendu, snad bude hezky?! Páček shledáček :-)
Odpovědět
Profilova fotka
majky: můj otec,jako promovaný psycholog takto perlí furt... Tuhle se mi snažil promluvit do duše ... na téma zdraví... říká mi: hele,když takhle furt marodíš,to ježdění po špitálech,ty prachy utracený za prášky a injekce,nafta,čas promrhanej... co kdybysme tě nechali utratit :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Majky: krásný víkend a odpočiň si :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky páááá, jdu koupit materiál na vývazky, tak snad přes víkend nezcvoknu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak milé moje.... přesně za 5 měsíců ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei: jééééééééééééééééééé ajooo za 5 měsíců :-) joj to to letí ;-) Jak dopadly vývazky? Vyrábělo se?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte. Jj, přesně za 5 měsíců x-) A jinak: 152 8-) Už máte připravený metr? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já su dneska nějaká zmlácená :-( no hlavně nevyspalá po dýchánku... :-) Opět tento týden jsem slaměná vdova :-( ale zase mám plno klidného času na přípravy a nikdo mi do toho nekecá... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Katy, mrkni do albíčka ;-) První 3 vývazky jsem málem rozdupala, vůbec mi to nešlo, sukovaly se mi ruce :-D , ale pak to šlo jak po másle.
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak zařizuju jak divá, do 14ti dnů by měly být botky, za 14 dní jedeme na víkend do Náchoda a už mám domluvenou schůzku s kadeřnicí a s majitelkou hotelu, kde bude hostina. Tak jsem zvědavááááá!
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei: no ty jsi úplná kouzelnice a šikula!!!!!!! Moc krásný ;-) Já bych na to neměla nerv :-| Nechala jsem si je udělat... Koukám,že zařizuješ o stošest :-) Já sháním boty a teda bez úspěchu... ještě počkám na jarní kolekci... to si snad už vyberu (tady je to všechno nekřesťansky drahý kvůli Němčourům a Holanďákům).
Odpovědět
Profilova fotka
Proč kvůli Němčourům a Holanďákům.... to k vám jezdí na nákupy??
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei: oni se tu Holanďáci usídlili.. jsou tu postavené holandské vesničky ]-( Jako nic proti lidem,ale tohle je děs... Oni nejsou schopný se učit ani česky...
Odpovědět
Profilova fotka
To je kouzelný komentář: http://www.beremese.cz/album/view.php... moc hezké vývazky!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D jj Silente, však to taky byl porod!!
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei - :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Přesně za 5 měsíců, na minutu přesně, budu v plné palbě :-D Kde máme dneska ostatní? Neříkejte, že vám šéfové dnes nedají pokoj... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
No vidíš to! Já už budu tak jen 3/4 hodinky doma a pak také vyjedeme směr obřad.... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ježiši kriste 5 měsíců, není to nějak málo?! Holky, já nic nemám :-( Jinak mě to za vámi zase nechtělo pustit !!!
Odpovědět
Profilova fotka
marrei-úžasné vývazky a ten komentář nemá chybu !!! ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?