Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Prio - mrkni na decoma ;-) Fotit nám bude kámoš fotograf. Marrei, Majky - není úplně špatný, jen abyste nebyly zklamané jeho vzhledem, prostě nic moc, takové jakoby průhledné... švadlenky bílý vlizelín našívaly dříve do halenek pod knoflíkovou légu, aby to bylo pevnější :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no jo, právě že bílej vlizelín znám, mamka ho taky používala při šití.... takže organza to jistí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mě ta decoma nejde otevřít.... píšu to správně? a vzadu .cz????
Odpovědět
Profilova fotka
áááá už to mám... je to decoma-service :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jééje, no jo, service :-D Jsi čikulka :-D Marrei - jj, to je přesně ono... na šití....
Odpovědět
Profilova fotka
sili-já právě že to průsvitné chci, mě se to líbí a když to budu mít na bílém ubrusu, tak to bude takové jemné, bych tedy řekla, možná, že až to uvidím na vlastní oči, tak se mě to líbit nebude, ale uvidím. Jojo, vlizelín se používá v krejčovstí, my ještě používali ve škole nažehlovací... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majky - jj, vypadá to průsvitné dobře. Ale spousta lidiček si to plete a pak smutně kouká :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sili-já tedy vím, že organza je jakoby ubrus, tedy neprůsvitný... a ten vlizelín se mi líbil tím, že je průsvitný a všestraně využitelný. Mě se moc líbí na autě, tak nakrčený a místama seplí třeba růžičkou... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majky - přesně jak píšeš. Jen pozor, ten vlizelín se snadno trhá ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
155 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
sili-nechceš k tomu číslu připočíst ještě tak 50?! =-) Zdá se mi, že nemám vůbec nic zařízeného a už jsem z toho nervózní... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nechci :-p Kdo si to tudle stěžoval, že to vůbec neletí.... no? :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Brý ránko, jsme včera byli nakupovat nějáké věci na oslavu a při té příležitosti jsme se stavili v Ikee a koupila jsem někáké dekorace na svatební stůl :-) tak z toho mám radooooost!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Prio - jéééé, tak ty přípravy hezky postupují, viď 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky - já dneska BRMS vůbec nestíhám :-( Mě drtěj v práci.
Odpovědět
Profilova fotka
Kat - já měla ráno děsný pracovní nášup, tak teď rozdýchávám a těším se na víkend x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sil: no už aby to bylo,dneska to je fakt masakr. Navíc se těším na sobotu,jedeme s kamarádkama na víkend pryč,odpočinout si od chlapů a provádět dásmké dýchánky :-) pleťový masky, nehtíky,vínečko.. jůchů
Odpovědět
Profilova fotka
sili-já nevím...?! :-D Ukažme si na něho ... :-D :-D priorita-já uvažuji o svíčkách a stojáncích na svíčky že určitě pořídím v IKEI... akurát v Brně se teď Ikea celá rekonstruje a je to tam děs běs.. :-| katarinka-pěkně naplánovaný víkend... jsi tedy kamarádka, ani neřekneš, bychom se určitě přidaly... :-D Já jdu zítra na inventuru skladu, takže dopoledne strávím v práci a pak budu celý víkend bez miláčka, to zase obrečím :-( :-D ale aspoň budu moci vyrábět věcičky na svatbu... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majky: jsem netušila... :-D .... ale budiž,další dýchánek pořádám já... tak si můžete vzít se Sili stan a přijet :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To jako nebudeme moct spát u Vás? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
že stan?! cccc ]-( Jako my potřebujeme něco pohodlného nějaký úžasný pelíšek viď Sili?! :-D Nás chce nacpat do stanu, nějakého hnusného, s chroustama... fuj... ]-( :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Taky jsem se divila, že ji nestojíme za víc :-( To jsme dopadly.... :-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem si říkala,že v rámci "zocelování" v manželství byste mohli okusit naši zahradu :-D :-D Ale jooo i volná postel by se našla :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mám BOJOVÝ ÚKOL: nevíte náhodou,kde se dá sehnat takový ten rámeček na fotku,jak se na něho dá psát???? Viděla jsem to tady v albíčkách... na rámeček mohou hosté psát různé vzkazy, rozumy, atd.
Odpovědět
Profilova fotka
Katuško, nevim, ale musím se s váma podělit o radost - právě jsem si objednala botičky, jsem z nich nadšenááááááá, k těm mým šatům jak dělaný :-D Jsou v albíku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei: tééééda ty jsou krásný ;-) já budu shánět baleríny... jejich sezona v obchodech se ještě moc nerozjela.. ale minulé léto jsem si koupila patery baleríny a jedny za 40kč :-D :-D :-D směšná cena já vím.. ale jsou bomba.. a ted čekám,až mi je v tom tajným obchodě zase daj do prodeje a všechny je tam zkoupím :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
katy, já jsem taky chtěla baleríny... ale pak mě někdo ukecal, že to není moc elegantní a že je to vždycky vidět.... Záleží samozřejmě na typu šatů, k těm mým á la dáma by se nehodily, ale k á la princezna budou super ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
marrei: oni mi nebudou boty moc vidět.. při zkoušce jsem měla boty na malém podpatku, cca 2cm a když jsem si vzala baleríny,tak to bylo cajk ;-) já totiž mám obavy z toho,že když budeme mít oslavu venku,abych se pak nazapichovala do země :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No tak to je jasný, to bych si podpatky taky nevzala ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
a když bude lejt,tak si vezmu bílý holínky :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?