Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
priorita-můj přítel zase, když ho někdo natáčí kamerou, tak vycení zuby, nahodí úsměv jako kdyby mu někdo přitáhl kůži vzadu na temeni a začne mávat... :-D tak se obávám toho, až ho na svatební den zabere kameraman... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,mažu domů.. pá zítra
Odpovědět
Profilova fotka
156 8-) Jééé Prio - hezká fotka! A miláček fakt šprýmař :-D Děkuji za rady ohledně šatů! Včera jsme byli na matrice a vše ofiko zamluveno a zaplaceno x-) Takže platí 14 hod. na Loučeni :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj sili-no tak to máte super!!! :-) To bychom tedy s holkama v těch 14 hod mohly stihnout se dojed podívat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, já ve 12:00 nastupuju na zámku v Náchodě, ve 12:30 říkám ANO, a pak frčím směr Loučeň, budu to mít přesně 117,5 km, to se stíhá do 14:00 :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Majky - počítám s tím :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo holčiny, dala jsem si do alba pár fotek svatebních tabulí, všude je uprostřed širokej pás (asi z organzy), když je namačkanej, vypadá skvěle... ;-) To se kupuje normálě v galanterii? Už jste to některá sháněla?
Odpovědět
Profilova fotka
Já to odmávnu na radnici už v 11h a pak směr k Silente :-D :-D Marrei: koukala jsem na fotečky,pěkné pěkné pěkné moc.. já to jdu odzkoušet v pátek tam,kde se o nás budou starat po dobu oběda...
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei - mrkni po netu a Hhranolka taky nabízela. Jinak normálně v látkách. Já to budu brát někde z netu. Hezké fotky!
Odpovědět
Profilova fotka
já taky v 11 takže doufám že Sili pro nás bude mít nachystán ten chleba se solí, aby nás patřičně přivítala :-D marrei-organzu a vlizelín objednám z netu, nevím.. tady v obchodech jsem to neviděla...?!
Odpovědět
Profilova fotka
Majky - jj, chleba, sůl a panáka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Silente: a tak to já bych brala nějakou flákotu masa po takový dálce cesty :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Kat - oukéééj, uříznu i kousek z kejty. Teda spíš nechám uříznout, abych se celá nezato..... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Zdravím Vás po týdnu a něco. Konečně návrat do normálního pracovního procesu. No normálního, je toho opět nějak příliš a nastavuju večery. katarinka: Držím palce, ať se vše srovná. prio: Kde v Kutné Hoře jste kupovali oblek? sili: Šaty jsou krásné.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Rybko! Chudinko malá přepracovaná! ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jsou i důležitější věci než výzdoba ... http://www.beremese.cz/forum/show.php... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majky, na co vlizelín? A víš přesně stránky, odkud to objednáš?? Ježiš jsem jak tele, tohle jsem ještě neřešila... Totálně bezradná.... Spolíhám na vás ;-) ;-) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím Rybku a díky za povzbuzení ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei - mrkni ke mně do alba Inspirace. Mám tam i obrázky vlizelínů apod. vč. adres obchodů ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Silente..... už ti asi musím lízt na nervy.... Já jsem tam niv nenašla!!! začínám být hysterická ;-( ;-( ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei - nelezeš, neboj :-) Tady (před a za si doplň): decoma - ubrusy, přehozy svatbadekor - různé blbinky svatebnidekorace - další dekorace tak šup prohrabat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sili-mě ten odkaz poslala holka z diskuse "červen 2008" jak můžu přispět, na jaké číslo účtu?! ahoj rybko-posílám hodně síly do práce... já ji mám ještě dost :-D marrei-přesně jak píše sili ještě můžu doplňit krasnasvatba svatbaderkor je asi nejlepší !!! ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jdu na to..... díky moc! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majky - přepošlu Ti IP do Sabči ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jé! Ten Svatbadekor má sídlo v brně!! :-) A ještě mi prosím napište, co budete dělat s tím vlizelínem... Organzu dám na stůl, to je jasný, ale vlizelín netuším... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
sili-už to mám, přeposlala mi to pasone... jo a nějaký variábl?! Nebo prostě jen tak poslat, ju? marrei-vlizelín můžeš dát taky na stůl, cenově je i ten vlizelín levnější než organza. Dále ho pak můžeš umístnit na výzdobu auta, mašličku na židle atd... mě teď nic nenapadá normálního?! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei - bacha, vlizelín je jak papír ;-) Majky - variábl není, jen do textu pro příjemce písni Majkaa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sili-O.K. :-) doufám, že to splní účel... myslíš, že vlizelín je špatný?! =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky...v práci pořád blázinec ještě že už je čtvrtek, jinka by mě do toho blázince určo odvezli taky. Dneska jsem vyměnila kameramana (představte si - sehnala jsem z doporučení za 2500,-- na celý den a je prověřenej :-) Sil: kdo Vám bude fotit? Rybka: my si vybrali oblek u Blažka a v Kutný hoře v takovým rohovým butiku naproti rossmannovi: Maj tam úžasný košile i obleky!!! Co se týče výdoby, chtěla bych nějakou levnější látku, která půjde středem - nic nařasenýho, prostě rovný , ale jsem zvědavá, kde seženu 40 cm širokou a 15 m dlouhou látku :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Silente, takže na ten pruh uprostřed stolu spíš doporučuješ organzu?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?