Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Katarinka - neboj, budeš zdravá cobydup :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sili-já znám Bellu, mám z tama šaty, i ty názvy už tak mám v oku... :-) Levante byli moje srdcovky... do nich jsem se zamilovala!!! Ale nakonec vyhráli Nepál od Pronovias... :-) marrei-no nevím jestli po svatbě... :-) My tak nějak neplánujeme, protože vím, kolik kamarádek teď má problémy, takže se na to nechci upnout říct si po svatbě a ono to nepůjde... asi bych to moc prožívala, takže uvidím, ale HA neberu už 4 roky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sili-ten odkaz co jsi sem dala... přečetla jsem nadpis a zavřela ho, víc číst nemusím, jinak bych vraždila a řvala tu v práci jak tele!!! Promiňte mi ten výraz, ale jsou to hajzly a nezaslouží si nic jiného než aby jich potkalo něco zlého!!! ]-( ]-( ]-( katarinka-bude to všechno v pořádku!!! Uvidíš že jo!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Silente, to já si ani přečíst nemůžu. Stačí vidět ten 1. obrázek videa, jak tam tp kotě leží na zádech a nad ním psí hlava, a ty blbce bych nechala pověsit.
Odpovědět
Profilova fotka
Ten článek je fakt děsnej.... zabila bych ty hajzly ]-( U nás na mrně tlačí hlavně miláček, takže doufám, že tím, že mám v tomhle směru uvolněnou psychiku, tak to pomůže :-D No uvidíme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
fuj ani to nepopisujte !!! ;-( sili-no mě připadá ,že i můj už tak nějak touží snad víc po miminku, než já... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majky - ale je to příjemný pocit viď, když tak o těch prccích sní... x-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No tak můj nastávající zatím chodí muchlovat a mušit děti k mé ségře nebo ke svým kamarádaům :-D Dokonce je i koupe,když jsme u svých známých na návštěvě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Katarinka - tak to je koukám všude stejné :-N :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sili-to je, vždycky, když vidí nějaké malé mičo v nákupním vozíku, tak se ptá, kde ho koupili?! :-D ale jinak se taky nad něma rozplývá, někdy se mi to zdá, že víc než já...fakt :-) katarinka-tak to můj ještě tak daleko nezašel, on se jich bojí i dotknout, aby jim neublížil, ale věřím, že jakmile budeme mít svoje, tak se pro něj roztrhá do morků kostí... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
majky: on taky v porodnici odmítal pochovat synovce,prej že by mu minimálně zlomil ruku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, ten můj taky bude mrně bránit ze všech sil... jéé...on je fakt sladký a ten pravý ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak už jedu dom... páááá
Odpovědět
Profilova fotka
Sil: měj se bájově... Já dneska pracuju tak do půl páté :-(
Odpovědět
Profilova fotka
sili-papa katarinka-zlomil ruku?! To je dobrý :-D Tak jsem zvědavá, jestli ho pak dokážou přebalit, nebo pochovat, ale určo jo, máme přeci skvělé budoucí manžílky!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mrkněte ke mně do alba se šaty... je tam obrázek s názvem Salon Bella. Stačí na něj kliknout a ukážou se Vám všechny šaty, které chci zkoušet :-D
Odpovědět
Profilova fotka
157 8-) A jedna smutná zpráva: http://www.novinky.cz/clanek/131400-z... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Sili !!! šatky se mi líbí Levante (ty si myslím, že ti budou slušet, máš do toho co dát) :-) Balta a Navel jsem měla také mezi zkoušenýma, ale měly větší velikost, tak by toho bylo hodně na zpravování, takže jsem do nich ani nevlezla... :-) Ale jsem zvědavá, jaké nakonec vybereš?!
Odpovědět
Profilova fotka
Majky - hojky!!! Jj, Levante jsou nádhera x-) Větší velikosti u mě bohužel nevadí ]-( :-( Jsem každopádně zvědavá, jaký styl mi sedne nejvíc. A pak hrrrrr na ebay :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky.. zdravím ve středu... Sil: jsem pro jako Majky... Levante vedou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem zvědavá, jak mi sednou :-N
Odpovědět
Profilova fotka
holky, tak já vám napíšu do diskuse a spadne mi servr... no mě by piclo ... ]-( :-D Ahoj katarinka!!! Sili-sednou ti perfektně. Podle mě jsi štíhlá a do vel. 40 máš hodně daleko. Ty Levante mají vrch šatů na větší prsa, což se v tvém případě splňuje... Já jsem v nich vyfocená a fotku mám v albu a pro mě, která nemá prsa vůbec (jak já říkám, mám jich ale nenosím je) :-D takový styl vřšků šatů vůbec není. Tobě to udělá moc pěkný dekolt!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Tak že bychom konečně zase jeli??????? :-o :-o Silente, mě by byly nejbližší ty Bonaire ;-) Každýmu ale sendě něco jinýho, takže fotky řeknou jasně nejvíc...
Odpovědět
Profilova fotka
Mě to taky nefungovalo :( ach jo... Chtěla jsem si vložit do albíčka zase pár foteček a furt to padalo... Tak už se nám ten pracovní týden přehoupl do druhé půlky...hurrá, hurrá, hurrá :-))))
Odpovědět
Profilova fotka
No čau Prio, konečně vidíme, jak vypadáš ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
žádná sláva, ale lepší fotku jsem nenašla :-(
Odpovědět
Profilova fotka
áááá holky zdravím.. já dneska nějak nestíhám,lidi mě drtí :-D ale já se nedáááám :-D jéééé Pria na fotečce.. :-) to je jiná,když tě vidíme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
priori-jé fotečka !!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Prio: tvůj nastávájící je asi pěkný šmrýmař (soudím podle fotky) :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Katarinka: no on se bohužel takhle ksichtí na všech fotkách! A to jsem hledala skoro hodinu! Ale sranda s ním je pořád...to je fakt! Majky: mi to bylo už blbý, když tu všici máte nějakou podobiznu :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?