Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
myisiska: jéé tam by se těch zvířátek vešlo :-)))) my stavíme baráček, tak snad se jich jednou dočkám, alespoň mi to přítel slibuje :-) Kamarádka má taky králíčka, ale je to takovej lotr. Muze bejt puštěnej jen když jsou doma, protože jim pořád něco hryže - kabel od televize, sedačku, kuchyň a dokonce jim okousal i plastový balkonový dveře - ty jo ale jak! Tak bacha na něj :-)
Odpovědět
Profilova fotka
priorita: tak zatim je porad v kleci, aby si zvykla. O vikendu ji chci zkusit pustit a uvidim, co bude delat.
Odpovědět
Profilova fotka
Majky - v Belle zkusím a na Ebay koupím, ale psssssssssst, aby to v HK neslyšeli :-D Myisiska - jééé, králíček. Já na ně vždy ve zverimexu koukám... ale naše tři fenečky by mu daly kapky :-N
Odpovědět
Profilova fotka
sili - to jo, nasi maji jednu fenku. Obcas ji hlidame. Budeme je muset od sebe nejak separovat, az zase budeme hlidat
Odpovědět
Profilova fotka
myisiska-jé králiček ...i moje spolupracovnice ho má, jmenuje se "Fifinka" :-D priorita-to je bezva, že už jste byli na čumendu =-) A jakou košili a oblek jste předběžně shlédli?!
Odpovědět
Profilova fotka
majky: my mame Sofinku
Odpovědět
Profilova fotka
Sili-jasan javor... já právě věděla že chceš přes ebay, ale nějak jsi mě dopletla s tím zkoušením :-) tak pak ale hoď fotky, ju?!
Odpovědět
Profilova fotka
Majky - já potřebuji zjistit, jaký druh výstřihu k tomu mému vlnění půjde... :-S Fotky pak hodím a budu očekávat kritiku!
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdárek holky... tak koukám,jak se bavíte o těch mazlíčkách... tak mi včera zjistili brutální alergii vlastně na všechno.. teda převážně na pejsky :-( my už teda pejska nemáme... ale... stejně je to hrůza. V červenci nám Lumpík 20letej umřel,pořídili jsme si štěně a po půl roce nám ho někdo otrávil na zahradě... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Katarinka - :-(
Odpovědět
Profilova fotka
sil: že já jsem tam včera lezla k těm doktorům... během následujícího roku nesmím přijít do jiného stavu :-( zjistili mi těžkou poruchu imunity :-( furt jsem nemocná... :-( mám léčbu na rok,po roce se uvidí...
Odpovědět
Profilova fotka
Katarinka - ježíííííš! Holka!!!! Tak to je mazec :-( Jedna moje kamarádka měla taky poruchy imunity a furt nemocná, ale teď už má skoro půlročního chlapečka a je v pohodě :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
katarinka - tak to me moc mrzi... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jéééžiš holky, vy jste dneska jak kulometná rota! Nestíhám!! Katy - držím pěsti, ať jsi brzo OK a můžeš chovat ;-) Silente - ZÁÁÁVIDÍM! První zkoušení je vždycky super, tak si to užij! Myi - chjupácek chjupatouckej! :-) Náš Vikinek by sis sním ale pohrál... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
majky: Líbil se nám u Blažka jeden takovej černý oblek s jemnými černými proužky. A do toho pastelovou oranžovou košili. Ale ještě máme vybranej jeden v Kutný Hoře - to je taky česká firma co to štam šije. V únoru to pojedem koupit. Katarinka: to je mi líto! :-( by mě zajímalo jak se to léčí?
Odpovědět
Profilova fotka
marrei - a Vikinek je kdo?
Odpovědět
Profilova fotka
Náš bafík - mám ho v albu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
marrei - tak z toho asi nic nebude. At si radeji hraje kazdy sam
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei - před chvílí jsem se dozvěděla, že zkoušení bude už 6.2..... zubař se mi totiž posunul už na zítřek (toho 6.2. jsem měla jít k zubaři, tak proto) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No supr, tak to už máš za pár :-D Už se těším na fotky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei - no jsem sama zvědavá :-N Přece jen bílá rozšiřuje ]-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Fakt?? Dobře jsem udělala..... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Silente, a už máš v Belle vybraný, který si zkusíš??
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei - jj, plánuju, že je dnes večer hodím na jeden odkaz a zítra ho sem hodím, jména jsou nanic :-p
Odpovědět
Profilova fotka
katarinka-panebože, teď čtu tvůj příspěvek o pejskovi, co to může být za člověka, že ho otráví?! Já bych to tomu člvoěku udělala taky, haj... promiň, ale za pse bych dýchala. Kdyby nám někdo otrávil naši Shawneečku, normálně bych toho člověka zabila, to přísahám!!!! ]-( Jinak to je strašné, že máš takovou nemoc?! Co to proboha je?! To je v tuto dobu tolik nemocí že to snad ani není možné. Snad vědí doktoři vědí, co dělají a je mi to hrozně moc líto, že nemůžeš přijít do jiného stavu... snad se ta léčba zkrátí a vy tak budete moct mít brzy miminko!!! Držím ti všechny palečky a pěsti co mám maisiska-sofinku?! To je hezké. A půjde na svatbu?! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
priorita-i nám se líbil u Blažka, ale Miláčkovi byl malý a druhý neměli :-( Dokonce si zkoušel v Brně v nějaké prodejně kde je zn. Armani, Huggo Boos oblek od toho Armaniho za 30 000 Kč :-D (nekoupili bychom ho, ale seděl neskutečně dobře!!!) Takový ten úzký střih, co můj Luky hledal. Nakonec jsme my oblek pořídili v Brně v Peek a Clopenburg. Je to obchod kde také prodávají Hugga Bosse, ale mají tam i "normální" ceny. My nakonec vybrali černý, s jemným bílým proužkem, úzký střih, jak má Blažek, a do toho má bílou košili od Blažka s bílou kravatou... a jsem ráda, že ho mám z krku... :-) sili-tak hoď nějaký odkaz, jaké šatky se ti líbí... jsem zvědavá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Majky - ona jich je spousta, jsou na stránkách salonu Bella, namátkou: Atelier Diagonal - Aradiso Justin Alexander - La Victoria, Sason, Seline La Sposa - Gongora Pronovias - Levante, Navel San Patrick - Bonaire ale bez obrázků je to nanic, tak večer zkusím dát vše dokupy a na jedno místo i s obrázky :-) Co jste říkaly včera na tu zprávu na seznamu, že ti hajzlové nechali kočičku roztrhat psem....
Odpovědět
Profilova fotka
Majky, vy taky chcete hned po svatbě mimískovat? Vím, že Silente a Priorita joo... Silente - to jsem ani nečetla! Fakt se na to nedá říct niž jinýho, než že to byli kreténi!!!! Na šatičky mrknu, z tvýho seznamu jsem měla na sobě jenom Bonaire a seděly neskutečně dobře ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei - tady je ten článek: http://www.novinky.cz/clanek/131231-o... Já u toho včera bulela :-(
Odpovědět
Profilova fotka
DĚVČATA DÍKY MOC ZA PODPORU... jste zlatíčka moje :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?