Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
myisiska-ahojky, zdravím tě, taky jsem tě dlouho neviděla.. :-) Tak gratuluji ke zařizování, k obleku a všemu!!! Jsi šikulka. Já např. vývazky šila viz. mé album. S bílé mašličky jsem udělala jakoby mašličku a protože budeme mít výzdobu do lososova, tak s lososové mašličky jsem udělala přes tu bílou jakoby další malou mašličku, kterou jsem ještě ozdobila bílou korálko a všechno přišila... je to piplačka, ale zase když získáš ten grif, tak ti to moc času nezabere. Jestli si je nechceš šít sama, vím, že holky si je objednávala tady přes BRMS u jedné holčiny, která to šije.
Odpovědět
Profilova fotka
majky82- diky, asi si je koupim, me takovy veci nikdy nesly. Mozna jeste zkusim neco s maminou, ta by to mohla zvladnout. Jak jsi daleko s pripravama ty? Pritel se smeje, ze nechape, co budu az do svatby delat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, Myi, ráda tě zase vidím ;-) Vývazky mě asi taky čekají, protože teď je pauza se zařizováním - všechno důležitý už mám a na ostatní věci je zase plno času... Jak jsme se bavily o těch jmenovkách, tak Míšan vymyslel, že by mohly být pěkný z ručně vyráběnýho papíru - ten má tchýně doma, a taky ty nůžky a vysekávačky na ornamenty, takže s tím se budu asi piplat až pojedem v půli února do Náchoda x-)
Odpovědět
Profilova fotka
marrei - my jmenovky mit nebudeme. Vsichni se znaji, tak proc jim delat zasedaci poradek...
Odpovědět
Profilova fotka
Myi, tak to jo, u nás se nikdy neviděli ani rodiče, natož celá rodina :-D Majky, možná blbej dotaz, ale jak ty vývazky přiděláš k myrtě? jenom nitkou, nebo to má vzadu nějaký zařízení???
Odpovědět
Profilova fotka
159 8-) V pátek jsem tu měla áčko, páč jsem uzavírala semestr. Hotovo, jsem čikovná :-D Vývazky jsem objednávala od Mareky. Moc hezké dělá i Nastynela :-)
Odpovědět
Profilova fotka
marrei - ja jsem nekde cetla, ze je vzadu dratek,ale fakt netusim, jak je tam pridelany
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj čikulko Silente, co vlastně děláš za školu? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei - :-D ... nultý ročník sociální práce.... v pátek jsem dělala zkoušky ze zdravotní první pomoci a z češtiny :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Silente, to je přípravka na dálkovou formu? Na VŠ? Jsem zvědavá, co???? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ted jsem mluvila s pani, ktera nam dela prstynky, pristi tyden budou hotovy!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Jé Myi, tak doufám, že pak budou v albíčku? Kde jste si to nechali dělat??
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
je to nejaka znama od mamky z prace, do albicka je urco dam
Odpovědět
Profilova fotka
vzor tam uz je, tak se muzes juknout, jak by to melo vypadat
Odpovědět
Profilova fotka
jooo, tak ty jsou moc hezký...
Odpovědět
Jeee Miso tak to jsme ve stejnem oboru...mam Socialni peci...kdyby si neco potrebovala nebo shanela...ozi se mohla bych to mit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ja se dneska loucim, mam toho nejak moc a nic nestiham, papa
Odpovědět
Profilova fotka
marrei-k myrtě je připichnu špendlíkem, zkoušela jsem to a jde to v pohodě. Většina holek, co se vdávala u nás i obyčejné mašličky (bílé) tak připichovala špendlíkem... žádné zařízení v zadu není :-) to neívm, jak bych to tam přidělávala? Jinak jemnovky z ručně vyráběného papíru to bude krása!!! Už teď jsem na ně zvědavá. sili-gratuluji, si čikovná a možeš k četníkom (to mi tady v práci říká jeden starší kolega) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei - jj, přípravka na dálku Veru - oukéééj, si budu pamatovat. Hele, nemáš hotovou nějakou kazuistiku? Fuk na koho :-D Majky - tak až k četníkom. No pane jo :-N
Odpovědět
Profilova fotka
myisiska-jé, tak to se máte příští týden prstýnky... !!! Super. sili-ano, až k četníkom... náhodou z tebe by byla dobrá generálka... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Majky - generálka Laudóonka 8-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sili- :-D :-D :-D a už máš tedy po všem?! Zkoušky za sebou?
Odpovědět
Profilova fotka
Majky - jj, všechny zkoušky a zápočty 1.semestru... uuuuf :-) 158 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
krásné ráno !!! Sili-dnes sis přivstala... už 158?! Teda, to letí !!! :-) Kdy půjdeš na šatky?!
Odpovědět
Profilova fotka
Majky - to víš, dnes tu není šéf :-D Na šatky chci jít 12.2. do Belly HK, tak to snad vyjde.... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé, teď jsem koukla na kalendář a je to přesně za 3 týdny x-)
Odpovědět
Profilova fotka
sili-to znám, my ho tu nebudeme mít zítra, tak ty stránky zavařím a zase spadnou... :-D Takže si šatky vybereš v Belle?! Nebo si je tam půjdeš vyzkoušet a pak je objednáš přes ebay?
Odpovědět
Profilova fotka
krasne rano! Musim se pochlubit, vcera jsme si poridili kralicka. Konecne mame neco, co je tak nejak spolecne...
Odpovědět
Profilova fotka
Choj choj holky, tak jsem Vás nějak včera ani nestihala pozdravit :-( mám pocit, že nás chtěj v práci sedřít z kůže! já na šatky půjdu až někdy na konci března, tak snad na mě něco zbude :-))) Včera jsme byli s budoucím manžou courat po krámech, tak jsme si už předběžně vybrali oblek + košili :-) a taky jsem zjistila, že už mám o číslo a půl menší velikost :-)))) tak mám radost!!!! myisiska: jééé králíčka :-) toho chci taky a ještě pejska, kočičku, papouška a želvíky :-))))) a máš normálního nebo s ušima dolů? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
priorita: mame teddyho, to je takovej chlupacek. Ja bych taky chtela vic zviratek, ale mame 3+1 v panelaku...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?