Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Děvčata,přidala jsem si vás na ICQ... abyste se neděsily,kdo vás to obtěžuje :-D
Odpovědět
Profilova fotka
katuš tak mi něco napiš, ať si tě taky uložím. Vám řeknu, že mi ten pátek dává fakt zabrat. Skoro tu usínám....
Odpovědět
Profilova fotka
priorita-já říkám, že chlapy jsou skoro všichni stejní :-D když je hodíš do jednoho pytle, stejně vytáhneš pořád jednoho :-D ale cobychom bez těch našich miláčků dělaly, že ano?! ;-) Mě už to prádlo z toho koše přetěká... :-S katarinka-no můžeš zkusit otravovat ]-( :-D :-D :-D jasňačka !!! A kde tě mám?! Tě nevidím na ICQ. marrei-já se teď probudila... :-D už se těším domů, je to dílo tady v pátek trčet. Dokdy jsi v práci?
Odpovědět
Profilova fotka
Majky, oficiálně bych tu měla trčet do 16:00, ale neoficiálně snad za půl hodinky vypadnu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já jdu dom až v pět ]-( Jako každý den...
Odpovědět
Profilova fotka
marrei-jé, ti závidím !!! Ale přeju ti to. katarinka-já půjdu až za hoďku, ale ty jsi na tom z nás nejhůř, chudě !!!! :-(
Odpovědět
Profilova fotka
HOld nadělávám to pondělí a úterý..kdy jsem se válela doma v koma... :-S V neděli se jedeme podívat na prstýnky.. některá už máte zakoupeno?
Odpovědět
Profilova fotka
Ty vole, šéf...... to si snad dělá srandu ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei: ještě že mám šéfovou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
katarinka-cože ses válelela?! =-) My máme prstýnky pouze vybrané z obrázku a už jsme je zadali do zlatnictví na udělání. Paní nám nejdříve vyrobí stříbrný, abychom viděli, jak vypadá naživo a jestli se nám bude líbit, tak nám ho udělá v bílém zlatě, jak chceme. marrei-překvapení, že?! :-) To taky umí náš šéf, když řekne že nedojede, my to tu máme "salám, párky" a naráz se objeví ve dveřích... :-D Bys měla vidět ty chsichty... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
katarinka: nee, ale taky se půjdem podívat v neděli, miláček bude v práci, tak pojedu ráno s ním a na chvíli si holt odskočí do zlatnictví :-) a konečně dojde i na ten zásnubák (sice opožděně, ale přece :-) )
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem si byla dát s kolegyňkou kafíčko, tak jsem zabila další půl hodinku :-) ... a za pů hoďky už půjdu domůůůů :-))))
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
katarinka: já mam taky šéfovou, ale je to pěkná krá..... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
My to máme jako Majky - favority máme na papíře a nechali bychom si je udělat na míru - oni to ale zvládají do 14ti dnů, takže času dost 8-) Nepojedete některá na svatební veletrh do Prahy? Je někdy na jaře, ne?
Odpovědět
Profilova fotka
michamicha-tak to ti gratuluju k zásnubáčku !!! :-) priorita-já tu baštím čokoládu, Milku ... mňam, to je dobrůtka :-p já už taky pofrčím za půl hoďky.. doufám...kolega ještě předává autí, ale tak to snad stihne?! Druhého máme na dovči, tak jsme tu oslabeni a nemůžu odejít, kdyby náhodou někdo přišel... :-| ale to už vydržím...
Odpovědět
Profilova fotka
tak já jsem právě vytáhla prostěradla z pračky a ty tak kráááásně vonííííí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
JÁ BYCH NA TEN VELETRH DOCELA JELA... CO SI DÁT SRAZ? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a kdy to je?
Odpovědět
Profilova fotka
pro mě bez problému...jsem pražská :-) 8. - 10.2.2008 v Diplomatu...jéé holky to já vlastně nemůžu! Jsme na horách!!! Ach jo :(
Odpovědět
Profilova fotka
8.-10.2.2008
Odpovědět
Profilova fotka
katarinka-já bohužel mám Prahu celkem daleko, ale chystám se na veletrh do Brna... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
majky: a to je kdy v Brně?
Odpovědět
Profilova fotka
už to vidím.. 1. a 2.3.
Odpovědět
Profilova fotka
V Brně to 1.-2. března 2008 v kongresovém centru.
Odpovědět
Profilova fotka
katarinka-ano, tak jak jsi to napsala. Ty to budeš mít ale asi blíž do Prahy, ne?
Odpovědět
Profilova fotka
holky, krásný odpočinkový víkend !!!! Mějte se, už letím z práce. Papa
Odpovědět
Profilova fotka
I do Brna by to šlo... krásný víkend všem..
Odpovědět
Profilova fotka
No právě, nějakej ten srazík jsem měla na mysli ;-) Ale tuším, že jsem někde četla, že brněnskej veletrh za moc nestojí, že je lepší Praha..... Jdu mrknout do diskusí, jestli tady něco není.
Odpovědět
Profilova fotka
nocturno • 21. září 2007 ve 20:37 V Brně ve Voroněži je fakt nesrovnatelně menší než v Diplomatu v Praze. Když si projdeš brněnské půjčovny, tak to máš lepší. Tohle je citát z diskuse o veletrhu..... Já to taky vidím na tu Prahu. Pokud tam některá z vás pojede, jsem rozhodně pro sraz :-) Zatím páááá
Odpovědět
Profilova fotka
Preju krasne ranko. Dlouho jsem tu zase nebyla z pracovni vytizenosti. V patek jsme milackovi koupili oblek na svatbu a rezervovali si restauraci. Mam dojem, ze uz mame vsechno zarizeny... Jo holky, neporadite mi, jak se delaji vyvazky? Vim, jak to ma vypadat, ale proste mi to moc nejde :-( Hlavne teda netusim, jak to drzi pohromade. Koupila jsem si lepidlo na textil, ale asi to nebude ono
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?