Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mě teď napsala tchýně, že má doma ty nůžky na vlnovky a několik dalších na různý zoubky a tak.... a pak má vysekávačky na papír, dáš to na roh papíru, vysekneš, a udělá ti to krásnej ornament jako krajku.... Tak to vidím na něco z papíru, šutr bych s tím neprosekla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei: no proseknout ten šutr můžeš zkusit :-D co kdyby náhodou :-D :-D :-D Já vyrábím taky z papíru... ty vlnitý nůžky mě málem připravily o nervy... jsem stříhala stříhala až jsem málem roztříhala novej ubrus :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No nic, prchám na poštu, zatím se tu mějte 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
já taky mizim, čeká mě úklid :-p
Odpovědět
Profilova fotka
tak šikovné recepty od Maggi taky používám, to když nevím, co už?! Ještě, že přes týden dělám jen večeře, někdy teplé, jindy studené, podle času, jinak vařit i přes týden, tak už ve středu nevím, co uvařit, ale k tomu taky dojde... :-) michamicha-ty jsi byla marod?! A co tě zkolilo?! Nějaká chřipajzňa?! marrei-já mám jmenovky v albíčku tak se mrkni, jsou to sklasické jmenovky, co se asi nejčastěji dělají. Výroba je úplně jednoduchá. Koupila jsem karton oranžového papíru, na samolepící etikety jsem napsala jména a pak jen ostříhala vlnkovýma nůžkama a to bylo vše... pokud chceš být originální, tak se přikládám ke katarince... pár kamínků+fix, nebo korek od vína, do toho vyříznout drážku a napsat na papír jméno a do toho to zasunout... zkusím dát nějaký odkaz...
Odpovědět
Profilova fotka
katarinka-já zase z těch nůžek měla namoženou pravou ruku, jak moc jsem zabírala ve stříhání, abych udělala na tom tvrdým papíru, který jsme měla daný k sobě ty vlnky.. a ještě mě bolel palec.. ale to se všechno dá, to nic není!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo jo, měla jsem angínu, ale nejhnusnější za celej muj život :-( jinak ještě hlásím, že v Plzni chvílema vykukuje z mraků sluníčko :-) a teď už jdu opravdu ale opravdu uklízet :-D
Odpovědět
Profilova fotka
michamicha-ono se to umí naskládat, žejo?! Tak důležité je, že už je ti líp. To sluničko pošli k nám, jinak tu z toho počasí v páci zaspím. |-| Příjemné uklízení, já včera vysávala, ale celkový úklid mě bude čekat o víkendu v četně mého hodně moc oblíbeného žehlení :-S
Odpovědět
Profilova fotka
No Majky, ty tvoje se mi právě fakt líbí.... Zatím bych to viděla, že bych měla krémovej podkladovej papír. Do spodních rožků bych vysekla tu krajku. Na to ten bílej lepící papír, a ten bych udělala vlnkatej.... ale nevím, jestli to zas nebude moc přeplácaný.... to chce zkusit, no. Ty jména jsi tam psala rukou???????
Odpovědět
Profilova fotka
marrei-chce to zkusit, uvidíš pak v reálu... ty jména jsou tam normálně přes počítač vytisklé na samolepících etiketách, ty etikety jsem pak povystřihovala a ještě obstřihala těma vlnkovýma nůžkama. Pak jsem tu etiketu nalepila na ten tvrdý papír. Samotná etiketa má rozměr 70x36mm. Jinak děkuji, že se ti líbí :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Počasí na rok 2008 Jen tak pro zajímavost http://www.ahaonline.cz/cz/z-domova/2...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
katarinka: no tak to máme super počasí na červen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
michamicha: já začínám zjišťovat,jak to bude s počasím,protože oslavu pro 100 lidí máme venku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
katarinka: koukala jsem k tobě do albíčka a líbí se mi ten prstýnek na fotce č. 21, mám ráda asymetrické tvary :-) něco takového by se mi líbilo, ale v kombinaci žluté a bílé zlato :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Supr počasí, taky by se mi nelíbilo trčet celou oslavu v hospodě... navíc budu mít vlečku, tak ať se s ní můžu na zahradě rozšoupnout :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, tady svítí sluníčka jak někde na horách :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tééda micha, ty jsi to nějak přivolala! Brno taky hlásí sluníčko!!
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem zpět z obídku.. počasí na červen-tak to snad vyjde?! :-) michamicha-i my už tu máme sluníčko!!! Jsi ho sem poslala, žejo?! Ty jsi nejhodnější :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Furt leje a leje............. čím dál větší šňůry 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
a pro změnu mě zase bolí v krku.. mě už asi natáhne :-S
Odpovědět
Profilova fotka
katarinka-fakt vám prší?! To je dílo. Jé, krk to je hrůza!!! :-( Rychle nějaký sprej do krku, ať je ti líp a pochytneš to v začátcích. Dobrý je Tamtum Verde, nebo Orofar...
Odpovědět
Profilova fotka
holky, já se namíchla a pustila se do toho úklidu, ale pěkně do podlahy, miláček to tu nepozná až přijde večer z práce :-D
Odpovědět
Profilova fotka
michamicha: já se taky musím vždycky pořádně nas... a pak to to teda všechno lítá :-) blbý je, že od Vánoc jsem docela v klidu a podle toho to taky doma vypadá. majky: taky nerada žehlíš? Já to nesnáším...a uplne nejvíc košile. Bohužel je miláček nosí od jara do podzimka a maminka si ho rozmazlila s tím, že mu rukávy žehlila dokulata. To se u toho vždycky vztekám...hnus hnusnej fialovej to je...
Odpovědět
Profilova fotka
prio: to ten můj musí mít rukávy taky dokulata a košili nosí každý den do práce. Ale jelikož jeho mamka i bývalá ex-manželka i ex-tchýně žehlily rukávy podle něj "blbě", tak si košile žehlí sám :-) já košile žehlit neumim a ani se do toho nijak nepohrnu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Majky: minule jsem si koupila cucací tabletky tamtum verde a otupěl mi z toho jazyk a vůbec jsem nemohla mluvit a jako že mluvit v práci potřebuju :-D jsem byla jak mentál :-D Po zkušenostech jsem si nasadila neoangin.. no hlavně že jsem celý víken a pondělí a úterý ležela.. a asi nedoležela.. :-| Michamicha: sedni na nějakého oře a přijeď uklízet k nám :-D Pěkně tě pohostím.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D myslim, že až drahoušek přijde z práce, tak nejen že nepozná náš byteček, ale mě taky ne :-D budu zdrchaná jak starej pes :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
michamicha-ty jsi ale šikovná!!! ;-) Nechceš mi přijít o víkendu pomoct... priorita-tak nějak to vypadá i u nás doma :-D Jo a mě přítel říká, že vždycky chci uklízet, když mě není dobře, mě třeba bolí hlava a nebo je mi špatně, nebo jsem unavená a jdu uklízet... :-) jé, no košile.. a rukávy do kulata... ten sámek tam nesmí být. Moje mamka mi koupila před 2 rokama ten rukávník, aby tam Luk neměl ty sámky na rukávech, chvíli jsem to přes to žehlila, přesně jak ty-vztekala se u toho, pak to prdlo, rukávník se rozbyl a rukávy zase žehlík "klasickým" způsobem. Luk tedy hodně nosí trička, ale on je nechce skládat do komínků, ale na věšák, protože tam nemá rád takové ty záhyby, co po tom poskládání zůstanou, takže aktuální trička,které nosí hold musí být na věšáku. A to ještě chodí na tréninky a to je propocených triček za týden !!! Skoro každou sobotu zapínám pračku a peru... než vyperu prádelní koš, můžu ho prát znovu a žehlit a tak je to u nás dokola... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
tak to u nás jedou hlavně ty košile (to je 5 kousků týdně, pokud jde do práce i o víkendu, tak 7 ks) a fusekle, se vždycky vztekám, protože je nechává naruby a to fakt nesnášim ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
majky: hele to je sranda. Mám pocit, že máš doma dvojče mýho chlapa! Akorát že jsem si ty rukávy dokulata naučila a už to docela zvládám i bez rukávníku, holt 5 let treninku je 5 let :-) brrr....už mám osypky...mám tam plněj koš prádla :-( na víkend jedeme k našim, takže uklízení nehrozíííí, ale příští týden se budu muset ale fakt hodně naštvat :-))
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?