Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sil: kéž by ty špeky šly shodit všechny najednou za pouhou jednu hodinu :-D se tam morduju dvakrát tejdně 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Taky se budu muset začít víc mučit.... chjo..... škoda, že nejste některá odsud, mohly bychom se mučit spolu... :-( Už jsem se Vám pochlubila kapelou na svatbu?
Odpovědět
Profilova fotka
Sili: jsem tak přemejšlela,že bysme si pak mohly udělat nějakej mini srazík.... :-D .... až třeba vychladneme po svatbě :-D TAkovej relaxační víkend někde... to by bylo super... ;-) No a povídej přeháněj s kapelou 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.benatky.cz/kultura-sport/t... tchán je měl teď na oslavě 60 a supéééér, tančili všichni, super drželi zábavu, tak jsme se s nimi hned domluvili, že je chceme, musím to ještě raději ověřit, ale psali si nás do diáře x-)
Odpovědět
Profilova fotka
katarinka-tak to jsem ráda, že vám to datum necháli!!! Super!!! Já byla v úterý na spininngu a bylo to super!!! sili-ty jsi nejhodnější !!! děkuji, že se zeptáš, kdyžtak mi ten metr pak pošli do IP :-D
Odpovědět
Profilova fotka
katarinka-já si ty špeky klidně vemu, ale to bys první nějaké musela mít !! :-) sili, já už o kapele vím, ale ještě jednou mocinky gratuluju!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majky: to bys padla do komatu,kdybys mě viděla v plavkách :-D
Odpovědět
Profilova fotka
teda to bych chtěla vidět jaké vy můžete mít špeky... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
katarinka-ty jsi ale jelito !!! :-D Já ti dám kóma, ale za ty tvoje blbé kecy !!! ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
162 8-) Sili, dnes jsem to odpočetla za tebe, jsem taková tvoje asistentka... :-D Jinak všem krásný pátek, juchůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, dnes tu není šéééééf a asi nebudéééééé!!!! :-) :-) :-) Takže celej den na BRMS - nááádhera... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Brý ráno :-) ještě že je pátek... tady v horách je hnusně dneska :-( leje a leje :-( Na zahradě u domu máme přírodní koupaliště :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tady v Brně začalo až teď, a je tu nějak mlhavo... :( Krásný depresivní počasí.
Odpovědět
Profilova fotka
tady v Plzni je hezky, sluníčko pěkně svítí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem si dneska frajerka vyšla ve světle růžovejch kalhotech a než jsem došla do práce, byla jsem zacákaná až po kolena...ach jo:-( tady v Praze si trochu sprchlo v noci, ale už se to začíná od východu zatahovat...co nám to sem posílate ????? :-))) Jsem včer zvrdla v práci do devíti a když jsem dorazila domů, chytla jsem přítele v nějáký depce, tak jsem ho vytáhla na muziku...a dobře jsem udělala :-) super večer, až na to že se mi ráno nechtělo vůbec vstávat :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Michamicha: jako fakt? :-. že si děláš srandu? 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
navíc mě v tom vedru začalo bolet v krku :-( lidi prskaj,chrchlaj,smrkaj,kejchaj a já nevím co ještě... 8-( Potřebovala bych nějakou inspiraci na sobotní a nedělní oběd ;-) Nemáte někdo nějakou dobrotu na doporučení?
Odpovědět
Profilova fotka
marrei-já to tak měla včera, dnes ale musím pracovat, ale jen trošičku :-D Tady v Hodoníně máme taky hnusně, sluníčko v nedohlednu, možná tak u michamicha v Plzni... jinak obloha zatáhlá a jde na mě únava.. tolik hlášení od mě z meteor presu :-D priorita-no já byt tak dlouho v práci jak ty a ještě jít na muziku, tak ráno mě šéf budí u ucha s trumpetou... bych nevstala ani za boha!!! :-) katarinka-tak já beru plavky a jdu se vyrochnit do toho vašeho přírodňáku... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
takže hlásím nejvnovější zprávy o počasí-teď tu u nás prší... ]-( katarinka-já dělám o víkendu kuřecí maso na jakýkoliv způsob. Mám hodně ráda kuřecí maso (ale můžeš to udělat s jakýmkoliv jiným masem) zalité šlehačkou, s česnekem, a proložené bramborama, všechno to zapeču v troubě... nebo rychlovka je maso s čínskýma nudlema, hráškem a kukuřicí... to je za 10 min. hotovo... a nebo dělám směs játrovou s bramborákem... :-p mňam... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
katarinka - my budem mít čočku na kyselo :-| 8-( 8-( Musí se sežrat uzený, co už máme 2 roky v mrazáku.... ach jo 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
katarinka: když jsem to psala tak svítilo, teď se přihnaly nějaký bílý asi dešťový mraky a je zataženo, tak uvidíme jak to bude pokračovat...
Odpovědět
Profilova fotka
marrei: super tip na oběd, asi taky udělám, ale spíš k večeři. Miláček bude celý víkend ráno od 10 do 19 v práci. Musí se zapojit, protože má půlku zaměstnanců nemocných a ti zdraví už táhli 2 víkendy předtím :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Majky: tak tvůj recept číslo jedna se šlehačkou a spol jsem dělala ve středu a včera jsme to dojedli :-D je to luxusní mňamka... to je fakt... co se týká čočky,tak tu bych dala.. tu jsme dlouho neměli... bramboráky a směs... výbornej nápad... tak díky moc za rady... něco spáchám... Příští týden budu slaměná vdova :-( skoromanža jede na pracovně pryč... to budu mít préééééé 8-) .... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
to já se těšim na pondělí, od zítřka už totiž můžu ven po nemoci (doktorka mi za ty 3 týdny nedala ani jednu vycházku), takže v pondělí půjdu pro novou občanku a pak budu oběhávat galanterky a shánět stuhy a korálky a pak do papírnictví abych měla z čeho udělat jmenovky a spoustu dalšího, jupíííí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
majky: však mi to taky dalo přemlouvání se ráno z tý postele vyhrabat :-) nebejt toho, že je pátek, snad bych i zahrála nějakou nevolnost a zůstala v pelíšku :-) takhle už mě tu čeká jen 5,5 hodiny a hurááá víkend začíná. Na oběd v sobotu budu dělat špagety po milánsku a v neděli mám v plánu něco podobného co Majky - nějáké kuřecí masíčko zapečené se smetanou, česnekem jen přidávám ještě slaninku. Jinak holky doporučuju, když potřebujete nějakou rychlovku - výborná je francouzská omáčka k zapékání od Vitany. Fakt mňamka a pak ještě "kuře a cibule" od Magi.
Odpovědět
Profilova fotka
Prio: já kolikrát nemít výrobky od Maggi,tak ani nevečeříme..... :-D super rychlovky ty jejich recepty na webu a ty sáčky různé...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky já koukám, že všechny si vyrábíte vlastní jmenovky..... já teď jaksi nemám co zařizovat (boty až bude jarní kolekce, účas až budu v Náchodě, oznamko až budeme mít s miláčkem internet...), tak že bych se na to taky vrhla? Můžete mi poslat nějaký stránky s tipama?? Ď
Odpovědět
Profilova fotka
no já budu dělat jmenovky z čokoládek, ale ten obal si chci navrhnout sama, ještě nevim jak, ale co vim, že budu potřebovat mraky červenýho papíru :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marrei: někdo si dělá jmenovky se šutrů (smočíš se tam u vás v nějaký řece,najdeš pár balvánků a na to můžeš fixem napsat jména), někdo dělat klasiku z papíru (čtvrtka), Micha dělá čokoládky, někdo si vyrobí cedulku papírovou a tu zapíchne špendlíkem do jablíčka, někdo to píše na listy břečťanu,někdo to napíše na papír a minikolíčkem připevní třeba k talíři či skleničce.. atd. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
wow, to sou věci....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?