Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
michamicha: ahojda,zdravím tě... koukám,že už se ti zaplňuje albíčko,jen tak dál :-D Jinak ted jsem málem měla amok a mít matrikářku po ruce,tak ji asi tím sluchátkem vezmu... volala mi,že asi bude problém s naším termínem svatby :-( Prý že jede dělat nějaký zkoušky v rámci profese... což není můj problém... tak jsem jí řekla,že na termínu trváme a ať si to zařídí jak chce... odpol jdu na město,tak že bude veselo.. ještě o mě uslyší :-)
Odpovědět
Profilova fotka
katarinka: tak to je síla, no já musim říct, že když jsem byla v pondělí na matrice pro ty papíry, tak tam matrikářka taky s někym telefonovala a rušila (přesouvala) termíny na tenhle víkend. Prý mají na radnici nějaké technické či co problémy. Chudák nevěsta, která se má tenhle víkend vdávat...
Odpovědět
Profilova fotka
michamicha: no já to jako nechápu,člověk se chce vzít a oni mu to ani neumožní jen kvůli nějakým jejich problémům... když jsem to ted volala skoromanželovi,tak se sbalil z práce a jel na úřad.. to bude čoro-moro :-(
Odpovědět
Profilova fotka
:-D tak dej pak vědět jak jste pořídili, nechtěla bych teď být v kůži matrikářky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
michamicha: já si myslím,že mi bude přítel volat hned zpátky.. říkal,že ho prostě nic nezajímá a že to vyřeší rychle a jasně :-D krátkej proces :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
Profilova fotka
katarinka-no to je síla!!! ]-( Tebe to opravdu nemusí zajímat, že má nějaké zkoušky, ať si to zařídí, ale na termínu trvejte. Je dobře, že jste se k tomu tak postavili. Myslím, že na městě, konkrétně u matrikářky bude lítat všechno vzduchem... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
první z právy z boje: .......... matrikářka žije ........... 8-) závěr: zkusí zařídit matrikářku z jiného města na daný termín a dá nám vědět během dneška... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Michamicha - v Plzni je to kvůli těm pochodům... bylo to ve zprávách :-| Katarinka - tak to jsem zvědavá.... =-) K metrům - tak to koupím krejčovský, ať to má miláček na očích :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aha, o těch pochodech jsem slyšela, ale nenapadlo mě, že kvůli tomu budou rušit svatby...ale asi to tak bude lepší, bezpečnější ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
micha - bezpečnější určitě, ale nevím, co bych dělala, kdyby mi týden před svatbou volali, že tedy ne.... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
katarinka - matrikářka "zatím" žije, protože jestli nesežene druhou, tak vidím tvého přítele, jak na ni vletí znovu :-D já o žádných pochodech nevím?! =-) Zase jsem mimo mísu :-|
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no to by mě asi klepla pepka...
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.novinky.cz/clanek/130978-p... ale myslím, že tenhle zákaz nepomůže... prostě v Plzni bude o víkendu husto....
Odpovědět
Profilova fotka
já bych nakoupila spoustu slzného plynu a šla bych ve svatebních šatech proti tomu pochodu... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak v sobotu, no to bude paráda, já se chystám jet vlakem do Strakonic za kámoškou :-N abych nedopadla jak Gita v ordinaci...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak vám řeknu, že bych asi tu matrikářku zabila. Už jsem jednou posouvala termín kvůli zámku, kdyby mi to zrušili, překonám všechny rekordy a poběžím 170 km do Náchoda ji zabít!!!! Hodně nervů přeju.
Odpovědět
Profilova fotka
Majky - já bych ve svatebních šatech neuvěřitelně rychle utíkala pryč :-D Micha - tak opatrně!
Odpovědět
Profilova fotka
micha-Gita v ordinaci... :-D :-D :-D to je dobrý!!! sili-já první naproti a pak taky pryč... :-D i na těch 10cm podpatkách bych běžela jak o život a že by mi v tu chvíli o něj šlo... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majky - jj, vykasala bych sukni a tradáááááá pryč ... až by závoj lítal... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jdu papkat holky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrou chuť!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj cholky, teda to je tejden:-( nejradši bych se zahrabala někam 200 metrů pod zem. Absloutně nic mi nevychází, v práci blázinec...drží mě nad vodou víkend. Metr...to je dobrej nápad :-) zkusím si nějakej vyrobit o víkendu :-)))
Odpovědět
Profilova fotka
Já metr zabavím mamince nějaký starý.... ona je švadlenka :-) Prio - neboj, už se to blíží! Už se jen 1x vyspinkáš a je víkend :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj priorita-to se umí někdy tak ten den vys... :-S sili a nebyl by jeden metr i pro mě?! :-D jás i budu stříhat asi ten z ikee :-D katarinka-dobrou chuťa, ale už máš asi i po ... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majky: ano,už jsem se po.... :-D teda už jsem po "o" :-D
Odpovědět
Profilova fotka
HURÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ datum svatby nám nechali beze změn :-D :-D :-D juchůůůů.. by mě natáhlo.... :-| :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Majky - zeptám se :-) Katarinka - skvělééééééé!
Odpovědět
Profilova fotka
Sili: kdybych mohla,dala bych si na to panáka... za ty dopolední nervy ;-( Ale prdím na to a večer si tu zlost vyjedu na spinningu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kat - vyjedeš zlost a špeky, nááádherná kombinace :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?