Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holčiny, tak jsem si teď dva dny pěkně zanadávala, když jsem se k vám nemohla dostat. Nejdřív jsem si myslela, že už mě v práci ustřihli :-) ale nešlo to ani doma..to už bylo divný ]-( Se dneska strašně těším domů...jsem nějáká vyždímaná! Naštěstí mě čeká docela příjemný večer...tak se těším!:-) Tak kdyby to zítra zase nešlo...přeju Ti Marrei vše nej...nej...k narozeninám!!! Hlavně ať se vám ta plánovaná svatbička a vytoužené miminko vydaří!
Odpovědět
Profilova fotka
marrei-miláček má taky košili na manžetové knoflíčky !!! :-) vypadá to úplně jinak, než klasická košile, je to krásné!!! Holky BRMS jsem myslela, že rozkopu... ]-( Sili-nová fotečka, bych tě na ní nepoznala, moc ti to sluší, jsi kočka !!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
priorita-ahojky !!! Já taky myslela, že mi to zase doma Luk nějak zakázal, ale přísahal mi, že on v tom nejede :-D já jsem taky unavená, ale dnes jdu ještě na spininng, takže únava musí stranou. Jinak se ještě pochlubím, než poletím, dnes mi došla bižu,kterou jsem ve čtvrtek objednávala. Jsem z ní šťastná jak blecha. Je moc krásná!!! (si to musím pochválit) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
majky: Ty jsi blázínek :-) já jít na spin, tak tam umřu, nějak mi ta dnešní práce vzala všechnu sílu. tak šup s bižu do albíčka nebo už jí tam máš?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holčiny !!! :-) priorita a marrei - přeji vám všechno nejlepší k dnešním narozeninám, hlavně hodně zdravíčka, lásky, ať se vám splní váš den "D" a jste v něm nejšťastnější !!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
164 8-) Prio + Marrei - vše nej nej nej a ať vše vyjde dle Vašich představ :-) Hoj Majky! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
164??? Sili, ty to nějak šidíš, za chvíli máme 100 :-) Jak se máš?! Jsem ti psala, že jsem myslela, že máme novou holčinu v "osmadvacítkách" :-) a to jsi jen změnila foto!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nešidím :-D Jsem vyhrabala rok starou fotku, to mě miláček překvapil, když jsem si rozpouštěla po plese drdol :-D Mám se celkem dobře, ale mám teď fofr, páč v pátek mám dovču a jedu na zkoušku, na kterou se nějak ne a ne naučit, je to první pomoc a já nevím, co vlastně mám umět :-N Tak si čtu skripta, vše mi přijde známé a jasné, ale co dají do testu... no děj se vůle boží .... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Takové fotky jsou nejlepší ! :-) A z čeho děláš zkoušky?! První pomoc, to bude něco ze zdravotnictví? Budu ti držet palečky, věř, že toho víš hodně a jakmile si sedneš ke zkoušce, tak to z tebe jen posype... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem zpááááááááááááááááááááááááátky po dovolené a po chorobě :-) Jak to jde? Mimochodem,podařilo se mi dostat jednu fotku ze zkoušky šatů do svého albíčka.
Odpovědět
Profilova fotka
Majky - kuju, jsi zlatíčko ;-) Katarinka - jéééé, Ty jsi v nich jak modelka :-o Fakt Ti přesně sednou!
Odpovědět
Profilova fotka
Jedeme!!!! Jedeme!!!! není možný!!!!!!!! :-o :-o :-o :-o :-o :-o
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Takže jsem si dočetla to ráno - Prio taky přeju vše nej nej nej, super svatbu, rychle mimi a tak ;-) 8-) A všem gratulantkám moc moc moc díky!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Katy - šatky jsou S*U*P*R!!!! Jsi kočka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holčiny, má některá z vás ICQ? Že bysme to měly kdyžtak jako pojistku, kdyby zase BRMS nejelo..... To byl absťák 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám 296-154-048. A teď už pustím ke slovu někoho jinýho :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já si to svoje čísílko nepamatuju :-D Mrknu doma 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj cholky, děkuju moc všem za gratulace...včera jsme to oslavili z nastávajícím manžílkem (dneska vezou tchána do léčebny, tak jsme slavili o den dřív) a dneska asi pojedu k tátovi na návštěvu! zase jsem se sem od devíti nemohla dostat...je to nějáký přetížený či co :-( marrei: já bohužel ICQ v práci používat nemohu a o víkendu tu stejně nejste :( A co oslava, chystáš nějakou?
Odpovědět
Profilova fotka
Kat: teda máš fakt náááádherný šaty. Moc ti slušej!!! jééééééééééééééééééééééééééééé
Odpovědět
Profilova fotka
Prio, od pátku budeme mít internet i doma a to pak tady budu furt :-D :-D I o víkendu.... Oslava - nějak mi připadá, že není co slavit..... už jsem stará páka.....
Odpovědět
Profilova fotka
Prio - ICQ můžeš používat i v práci..... tudyma: http://wwwl.meebo.com/ ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
sil - jsem ten tvůj odkaz zkoušela, super, akorát nám hlídají v práci už i přihlášení na net ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
jinak dneska mi přišla od hhranolky srdíčková děrovačka a ozdobné nůžky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Micha - chjo... tak to je pak těžký.... Na hhranolku je spoleh :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ale doma jsem na 171876510 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Cooool! Díky michamicha (Míšo??), budeme si oporou, když se na nás BRMS zas vyp..... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sil: no ty jsi dokonalá!!!Díky...a už jsem přihlášená :-) Moje ICQ je 195423231
Odpovědět
Profilova fotka
Mám vás obě! Supr! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já vás taky mám obě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei jaké je Tvé ICQ?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?