Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei - no já mám právě před sebou papírek, jak musím postupně posouvat Mrchu, aby to vyšlo.. a právě mi to koliduje s lyžovačkou v březnu, ale to nějak vymyslím :-D Vychází mi to, že poslední Mrcha před svatbou mi přijde 16.6. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
a pak počkáte na 1. přirozenou a hned se na to vrháte? Vidíš, taky bych si to měla vypočíst ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nečekám na nic, rovnou na to půjdeme 8-) už nejsem nejmladší :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo táááák.... ;-) Mě bude 16.1. už 27 :-S , takže taky žádná sláva.
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé, mně 31.1. .... 31 ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
sili-a nebudeš mít takové ty jednorázové foťáky?! :-D marrei-nevěš hlavu, určitě to bude dobrý!!! Já mám spolupracovníka, který s ženou nemohl otěhotnět, ona to cca ve 2 měsíci vždy potratila... jezdili po spustu doktorech, až v Praze s tím byli. On jedl nějaké tabletky na lepší produkci sperimií (nebo tak nějak) a nakonec se jim narodil zdravý chlapeček a že je to cvalík. A si představ, že z ničeho nic zůstala těhotná znovu. Takže na poprvé jim to nešlo 3 roky se kvůli tomu trápili a teď se jim podařilo "zadělat" na druhého. A bude to zase kluk. Vím, že je to jiný případ, ale i tak si myslím, že je to pak hodně o psychice, takže se zbytečně tím netrapte a zkusíte po svatbě a uvidíte. Já tomu věřím, že to vyjde!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
marrei a sili, vy jsi lednovky?! Já budu mít 25.4. - 26 let :-) tedy holky, my jsme stařenky !! :-D v diskusi červen bylo teď jedné holce 20 let, to je věk!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Majky - plánuju je. Chci je koupit v Tescu :-) A jaký stařenky???? ]-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sili-tak vidíš, aspoň tě budeme mít čím vyfotit :-D Na kolik tam vyjdou?! Stařenky... to já napsala jen tak, že pořád se tu bavíme o věku, přitom ženy zrají a my jsme čím dál tím krásnější ne?! :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majky - no ráno, když mám vstát, se občas cítím na sto... :-D V Tescu je mívali do stovky, tak doufám, že nezdražili, od začátku roku jsem tam ještě nebyla.
Odpovědět
Profilova fotka
Grrrr.... zas mi aspoň hodinu nejelo Beremese ]-( ]-( ]-( Volala jsem mé doktorce - nasadíme Michalovi na 3 měsíce vit. E a pak půjde znova na spermio. Pokud se to nezlepší, tak už bychom asi museli na nějaký to centrum, no :-( Protože prý mi nemůže zaručit, že by se to podařilo za měsíc nebo za 2 roky :-( Takže začátkem dubna druhý kolo. Raději začnu brát kys. listovou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei: to je náhoda! ty jsi se narodila ve stejný den jako já!!!! ale jsem o dva roky mladší...bud slavit"teprve" čvrtstoletí.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Marrei - zkus mu koupit i vitamíny Selzink (takhle to zadej do vyhledávače), mělo by to mršky taky podpořit. No já listovku začnu baštit v březnu :-D Jéé, holky, to máte hezkou náhodu :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé prio, tak to je teda fakt náhodička!!! ;-) Kozorožky... :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Silente, ten vit. E už jsem mu koupila a je i se selenem, takže stačí dokoupit ještě ten zinek :-) A nebo ho budu cpát ústřicema každej den, v nich je prý zinku hodně :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já už jsem vodnářka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei: nevěš hlavu! Já znám pár, který - chlap ty hodnoty měl taky nízký a maj tři děti. Vitamíny mu jedině pomůžou, zkuste to a uvidíte. Třeba budete příjemně překvapeni. Myslím, že je teď předčasný bejt jakkoliv skeptická! Já mám z tohodle taky strach. Přítel je o 9 let starší, takže bychom chtěli mít mimčo taky co nejdřív po svatbě. S doktorem jsem domluvená, že vysadím v dubnu prášky, dva měsíce se musíme chránit jinak a pak na to vlítnem :-D Sil: na co foťáky?
Odpovědět
Profilova fotka
Prio - jednorázové, nechám je na stolech aby mi hosté fotili, co chtějí a pak je tam zas nechali. Jsem zvědavá na momentky :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Sil: to nevadí, leden se taky bere :-) Marrei: ty jo, to se mi ještě nestalo, že bych potkala někoho, kdo je narozenej ve stejnej den :-) z toho mám druhý Vánoce :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sili-já se cítím i na 120 a do zrcadla raději ani nehledím... :-) Ty foťáky mají do 100kč?! No i kdyby je měli za 150 ppořád super cena. Já je někde viděla za 299 Kč... Jé, to máte holky náhodičku. A býk jsem tu jen já :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Já znala jednu paní, ale už jsem ji neviděla asi sto let, takže to se nepočítá. Vtip je v tom, že i datum sňatku budete mít stejné :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Sil: ach tak :-) to já neznám takový věci :-) Někde na netu jsem našla dortíky s fotkou jako poděkování rodičům za syna a mojí maličkost :-) a taky jsem dala dneska dohromady předběžnou představu jak by mělo vypadat oznámko...musím to dát ještě do alba.
Odpovědět
Profilova fotka
Prio, já jsem si ještě jednou psala s jednou holkou z MK, taky byla 16.1. a mimčo čeká snad ve stejnej den - teď nějak bude rodit :-) :-) Přezdívku má bambulik. A majky, býk je i můj brácha, sice 30.4., ale nejsi tu úplně sama :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sil: no jo, to máš pravdu ...nejen narozeniny, ale i svatbu a bůví co ještě máme společnýho! :-) Majky: to nevadí, my tě máme rády, i když si býk :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei: tak vidíš, nakonec by jsme třeba dali dohromady pořádnou partu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majky - jakmile to někde je jako SVATEBNÍ fotoaparát, v tu ránu je to 3x dražší ]-( Mrkni v Tescu, ale myslím, že moc zdražovat ho snad nemohli. Tak už se pro dnešek loučím. Prio - pak mrknu do alba ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
prio, není tvůj přítel taky panna????? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei: ne, ne...je Kozoroh jako já! Má narozeniny na svůj svátek, den před Silvestrem a 6 dní po Vánocích :-D chudáček! Sil: jdu to tam dát...
Odpovědět
Profilova fotka
30.12. má moje máti narozky :-D :-D :-D Tak to už je mazec.
Odpovědět
dobry den nevesty...tak ja hlasim ze jsem rak..nekdo tez? =-) :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?