Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Bré ránko, prio - já měla poradu v út, ve st a dneska v 11 zase další :-D Tak snad se sem dneska dostanu. Včera jsem byla hlavně na MK a sledovala, jak lednovky a už i únorovky rodí... :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky nevěstinky!!! priorita-taky tobě hezký den a pevné nervy na poradě !!! ;-) marrei-cože jsi sledovala?! :-D To tam bylo jako v přímém přenosu, jo? :-D :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Normálně Majky, skoro jo :-) Jedna dívčina ta začala, že jio bolí záda, pak že víc, že to nepřestává, ale že ještě nechce plašit v porodnici, no a za pár hodin tam bylo, že už má mimi 8-) No já jsem z toho vždycky celá hotová, rodila bych hned!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Poradu jsem přežila, kupodivu jsem si neodnesla ani moc úkolů :-) - jen zápis, ale to zmáknu za 10 minut. Večer jdu cvičit, tak se docela těším. Ježíšek mi nadělil nový obleček na cvičení, tak bude mít dneska premiéru :-) Marrei: co znamená MK? To bych taky ráda viděla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Prio - MK je Modrý Koník - stejný stránky jako beremese, ale o miminkách. Odkaz je nahoře vpravo. A MS je Modrá střecha ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Aha :-) to sou mi věci...vůbec to neznám. Hned tam juknu! :-) Holky nebyla některá z vás na cvičení kterýmu se říká trampolínky? Mě by to docela lákalo, ale bojím se, že to bude hodně fyzicky náročný...
Odpovědět
Profilova fotka
prio - já o ničem takovym neslyšela
Odpovědět
Profilova fotka
někdy to vyzkouším, ale až opadne takovej ten první nápor lidiček co si dali za novoroční přesevzetí zhubnout. Posilovny jsou narvaný k prasknutí a všechny hodiny obsazený! Snad se aspon chytnu od sedmi s aerobicem...
Odpovědět
Profilova fotka
já si sice dávám předsevzetí každý rok, že zhubnu, ale nikdy mi to nevyšlo, teda až letos, díky chřipce jsem už dala dolů 3kg a hned jak mě doktorka uschopní, tak hodlám pokračovat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mě zas kámoška překecala na pilates, takže koupím si elasťáčky a vrhám se na to :-) A pak samozřejmě spinning, na ten jsem chodila pravidelně, ale teď už asi 3 měsíce abstinuju, ostudáááááá!!!! :-S Holt když jsem si vybrala tak úzký šatičky, musím zamakat :-|
Odpovědět
Profilova fotka
A prio, ty trampolínky tak neznám....
Odpovědět
Profilova fotka
169 8-) Včera byl můj klasický nestíhací čtvrtek. Dnes to snad bude lepší :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj SILI, stíhačko !!! :-) Holky, potřebuji od vás radu, v albumu mám fotky mě a Luka, které bychom chtěli jako podklad na oznamko, ale nevíme které, tak jestli můžete poradit, byla bych vděčná. Klidně i kritizujte !!! :-) (modelka nejsem, ale tak když se přes to hodí bílí průsvitný papír s textem, tak to zakryje ten ksichtík) :-D marrei-já taky cvičím philatese, doma u DVD. Je to super !!! Spininng jezdím pravidelně také, každé úterý, dobře to pročistí hlavu od práce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem Tě omrkla a můj názor: fotka č.1 - moc vážná a smutná fotka č.2 - krásně zasněná, pohled do hezké budoucnosti fotka č.3 - něco mi na ní nesedí fotka č.4 - moc hezká romantická no, takže jestli budete mít podlouhlé oznamko, tak č.4, jestli "na stojáka" tak č.2 a oba jste krásně fotogeničtí x-) už se těším na svatební fotky
Odpovědět
Profilova fotka
sili-moc, moc děkuji za takové shodnocení !!! :-) Jsi zlatíčko. Mě a Lukovi se nejvíc líbí fotka č.4. Jinak to nás fotil neprofesionál, jen kluk, co ho focení baví a i tak mě udělal fotogenickou, jinak já jsem úplně nefotogenický typ. :-) To na svatbu budeme mít už profika, tak snad to bude lepší?! :-D A ty už máš objednaného fotografa?!
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem si říkala Majky, jak ti kráně pomůžu vybrat fotku, ale nepomůžu. Jsou super všechny!!!!!!!!!!!!!!! :-D :-D :-D Fakt, moc vám to sluší, a začínám vážně uvažovat, že to tak uděláme taky... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mrkněte na oznamko mé spolužačky, to se mi taky moc líbí. http://www.alexovi.ic.cz/wwwSvatba/ww...
Odpovědět
Profilova fotka
Majky - no my chceme kamaráda profi fotografa, jen mu miláček musí říct... což mi připomíná, že ho musím zaurgovat :-D Marrei - hmm, zajímavé oznamko. A hlavně má nápad!
Odpovědět
Profilova fotka
Achoj cholky, Majky: za mě č. 4. Moc vám to tam sluší. No jo, když jsou krásný lidi, to je pokoukáníčko :-) Jo a máš moc pěkný fotečky v albíčku od toho fotografa co vás bude fotit. Má nějaký stránky, že bych načerpala inspiraci?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak myslím, že 4 je jasná :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sil, už jsi volala na tu matriku?
Odpovědět
Profilova fotka
Psala jsem a mám info o úředních hodinách (od nich i od Tebe :-D ) a myslím, že příští týden tam zajedeme.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, hurá pátek. Majky - mně osobně se nejvíc líbí č. 1. Ale krásně jste na všech, takže chybu neuděláš ani s jednou.
Odpovědět
Profilova fotka
Sil: tak hodně štěstí! :-) příští týden se na víkend chystáme na Loučeň po dlouhý době, tak se tam strašně těším, jak malá holka :-N ahoj rybko, jak to vypadá s termínem?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Prioritko. Vcera jsem byla na matrice - tedy měnila jsem si trvalé bydliště a při té příležitosti jsem se ptala i po termínech. Předběžně mi paní doporučila si tu so 28.6. zamluvit a do 14 dnů případně potvrdit. Tak jsem to udělala. Ptala jsem se i na možnost obřadu v pátek (to vůbec není problém) nebo v neděli (taky bez problémů, příplatek 1000 Kč, což není tak hrozná suma, myslela jsem, že to bude víc). Tak se ještě s přítelem domluvíme, ale myslím si, že to asi vyhraje ta neděle. Zítra brzo ráno odjíždím pracovně na týden pryč, tak doufám, že ten další týden se už něco rozhýbe. On je Péťa teď nějak zdravotně rozhozený, už to trvá pár měsíců a nedaří se mi ho vyslat k doktorovi a do toho má zkouškové. Tak ho nechci ještě stresovat svatbou, na kterou je podle něj ještě spousta času - prostě chlap :-)
Odpovědět
Profilova fotka
marrei-moc děkuji za shodnocení. I když fotky jsou teprve jen začátek a fotil nás neprofesionál, tak si myslím, že oznámení s fotkou vyjde celkem levně. 1 fotka nás vyšla na 20 korun a doma jich máme ještě s pár... :-) Oznamko si představuji tak, že přes tu naši fotku bude ještě bílí pauzovací papír s textem a nahoře svázané mašličkou. Nevím, kolik se tak může pohybovat takové oznámení, ale myslím, že do 30 nebo 40 Kč bychom se mohli vlést. Kamarádčino oznamko je velice originální a nápadité !!! Super!!!! Když mě se ty oznamka s tou fotkou moc líbí. :-) sili-tak to bys měla, nebo vám to přinejhorším dojdeme s holkama nafotit, že jo holky !!! :-D priori-jé, děkujeme, ale krásní nejsme, to z nás udělal pan fotograf... :-D pana fotografa na svatbu budeme mít ze Znojma, myslím, že je hodně profláklí. stránky jsou wéwéwé.vokurek.cz rybka-moc děkuji za shodnocení, vážím si toho!!! Holky děkuju, moc jste mi pomohli !!!
Odpovědět
Profilova fotka
Majky - dobře, vemte foťáky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, mám nic moc info z toho spermiogramu :-( Dolní hranice je 20 mil., Michal má 18. A pohyblivost je 50%. Doktor mu řekl, že je ještě šance na přirozený početí, že by to hned nehnal na IVF. Budu ještě volat mojí doktorce, co ona na to. Každopádně snažit se začnem hned po svatbě. Ne až po nastěhování do našeho bytu v prosinci, jak jsem původně chtěla :-( :-( :-( Ach jo...
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei - 50% je furt víc než nic! Nevěš hlavu ;-) Vždyť stačí jedna jediná mrška :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Uvidíme, zas to není úplná tragédie, to je pravda.... Každopádně silente, vysazuju HA 14 dní před svatbou jako ty a doufám, že se budeme obě brzo potkávat na koníkovi ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?