Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já ho našla na stránce http://www.mestopv.cz/showdoc.do?doci... bod číslo 11.,když to otevřeš,tak si to rovnou můžeš předvyplnit a pak vytisknout...
Odpovědět
Profilova fotka
michamicha-je zvláštní, jak když je každá holka z jiného kraje a města, používá odlišné názvy... pak aby se v tom člověk vyznal. My tu na okolí střiháme s keříku ty myrty a uvazujeme tam bílé mašličky. Taky když jsem mamce ukázala můj výrobek, tak se zhrozila a řekla "a to nebudeme mít jako myrty" :-) tak jsem ji vysvětlila že budeme, ale k těm myrtám budeme dávat tyto mašličky, že to vypadá líp. Někde jinde dávají jen tyto vývazky do klopy, už k tomu nedávají tu myrtu, je to na zvyku. rybka-ahojky, taky tě zdravím, buď v klidu, času dost, to my jen nemáme co na práci, tak aspoň makáme ústně :-) katarinka-já už chci taky novou stránku... jsme to tu se Sili zavařili... já ji požádala o kontakt a ona je sem nalupala... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kat - díky za odkaz
Odpovědět
Profilova fotka
kat - jo jo taky děkuju ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Rybka: Ahojky. Už jsi byla na té matrice?
Odpovědět
Profilova fotka
Prio - nevíš, jak jsou na matrice v Loučeni?
Odpovědět
Profilova fotka
Není zač děvčata :-)
Odpovědět
Profilova fotka
v pondělí a středu od 8:00 do 17:00, zbytek máš v poště:)
Odpovědět
Profilova fotka
sili-ještě nemáš zaplacený obřad?! Teda, jako že jsi ještě nebyla na matrice?
Odpovědět
Profilova fotka
priorita - ještě ne. Příští týden jsem celý mimo a pak ten další týden se konečně na matriku chystáme. Přítel snad bude mít po zkouškách. Jen se nám trochu komplikuje ten termín. 28.6. mi do toho něco vlítlo, tak přemýšlíme, jestli svatbu posunout na např. 27.6. nebo, kdyby to šlo, tak ideálně na neděli 29.6. Uvidíme, jak se na matrice budou tvářit.
Odpovědět
Profilova fotka
Koukáte na fotky ze svatby Gotta a Macháčkové? Musím uznat, že je to krásná nevěsta. I když má úplně jiný šaty a jinou kytku, než bych chtěla :-)
Odpovědět
coze oni se vzali?chci ty fotky taky videt :-D ...nejaky odkaz by nebyl?
Odpovědět
Článek se načítá
tak uz to mam :-D ... http://bleskove.centrum.cz/celebrity/...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak tak vewe, šikulka..... a čekají další mimi :)
Odpovědět
Je to sem vubec nevedela...fakt uz bych mu prala kluka,nevim proc,ale moc prala pac se nedivim ze ho chce po tolika holkach :-D ...moc ji to sluselo,ale v kytce je na me moc bile takze to je na fotce takovy bily flek :-| ale nejvic se mi na ni libi asi ty vlasy,krasa x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj vewe-jsem ráda, že tě po dlouhé době zase vidím !!! :-) Jakpak se máš?! No na fotky z Gottové svatby jsem také hleděla... =-) Ivaně to moc slušelo, ty vlasy se mi také moc líbí. :-) No a čučela jsem, že je těhotná... to na ní nejde vůbec vidět. I když ji moc nemusím, tak jí to moc sluší, asi je to tím těhotenstvím... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno! 171 8-) Majky - ještě nemáme nic zaplaceno, jen zamluveno.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj sili!!! Však času dost. To jen po nás chtěli zaplatit poplatek na městském úřadě, do konce roku, jinak by nám svatbu stornovali... :-| ale aspoň už mám něco poplacené. Sice v zálohách mám necelých 10 000 Kč, ale vím, že teď bych na to jen těžko šetřila...
Odpovědět
Profilova fotka
Majky - jj, času dost. Jsem ale stejně ráda, že nakupuju postupně, není to tak velký výdaj najednou... :-)
Odpovědět
Ahoj nevesty...majky sem uz tak casto nechodim...z jistych duvodu :-D ...ale na 2008 jsem celkem casto ;-) mam se dobre...fiiiha uz jen 171..to fakt frci...se uz na vas taaak tesim ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý ráno nevěstinky, na dnešek jsem se báječně vyspala...ja vy? ;-) K tý svatbě Gotta - Ivanka, měla moc krásný účes. Přesně něco v tomhle stylu jsem chtěla...jen asi nebudu mít tu dýlku:( no co se dá dělat. majky, sil: my taky ještě nemáme zaplacenej obřad, ale jedeme tam (zámek + matrika) v pondělí :-) Už se nám rýsuje i hudba, tak se věci dali konečně do pohybu... hezkej den holky, jdu makat :-|
Odpovědět
Profilova fotka
sili-přesně, je lepší ty peníze dávat postupně, aspoň to tak nebolí :-) vewe-já vím, je mi to všechno moc líto... a už je někdo na obzoru?! (jsem to ale zvědavá baba, že?) :-) prioritka-já se vyspala úplně hrozně !!! :-( Těsím se na víkend, to můžu spát až do 10.00. :-D Když se ti líbí takový účes, neuvažovala jsi o příčesu?! Jmenuje se to "tupé", jestli jsi o tom někdy slyšela. Říkala mi o tom moje kamarádka (kadeřnice) je to jen pruh vlasů, který se upevní kamkoliv do tvých vlasů. Já o tom přemýšlím, jelikož chci mít taky nějaký takový podobný styl vlasů, hlavně navlněné, ale nevím, jestli mi dorostou do tý doby vlasy, takže toto bych řešila jako variantu č.1. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
majky: aha...o tom jsem vůbec neslyšela:( já mám vlasy asi po lopatky, aleaž se to zvlní, budou po ramena...a nevíš, kde se to dá sehnat?
Odpovědět
Profilova fotka
priorita-já mám vlasy taky po lopatky, ale jak píšeš ty, když se ještě zvlní, budou po ramena. Já přesně nevím, kde se to dá sehnat, našla jsem adresu http://www.hairunion.cz/informace.php tam o tom něco je. Ale ta kámoška byla na školení a říkala mi, že by mi to sehnala tady někde v Hodoníně v kadeřnických potřebách. Je toho několik druhů je to jakoby pramen vlasů, který je na takové malé síťce a dá se to připnout podél celého obvodu hlavy. Dokonce se to dá i barvit, jelikož je to přírodní vlas. Ale zkusím ještě na netu něco pohledat a kdyžtak hodím odkaz. Ale cenu přesnou nevím (mě ta moje kámoška říkala, že by mi ho mohla sehnat za 2 000 Kč) tam záleží na dýlce toho příčesu, ale vypadá to daleko líp, než klasický umělý příčes, je to víc přirozenější. A můžes si to připevňovat i sama, je to jednoduché.
Odpovědět
Profilova fotka
TADY JSEM JEŠTĚ NĚCO NAŠLA: http://www.paruky.cz/ http://www.allasalon.cz/shinion_cz.htm http://www.lenastyle.cz/kolekce.php prioritka-ale kdyby ses na to zeptala svojí kadeřnice, myslím, že by o tom také mohla něco vědět.
Odpovědět
Profilova fotka
majky: ty jsi zlatíčko :-) DĚKUJUUUUUUU
Odpovědět
Profilova fotka
priorita-no nemáš zač... rádo se stalo. :-)
Odpovědět
majky nemusi ti to byt lito pac ja sem ted stastna...na obzoru,no uvidime :-D se ukaze casem...mozna :-N
Odpovědět
Profilova fotka
vewe-tak to je důležité, že ty jsi šťastná !!! ;-) Držím palečky, aby to dopadlo přesně tak, jak si přeješ !!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holčiny, přeju vám všem hezký den ;-) Dnes máme celej den porady...ach jo :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?