Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda,jak pak se dneska máme? :-) Hurá pátek že :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem vcera udelala posledni zkousku a ted mam mesic na to, abych se venovala svatbe. Konecne. Co je tady noveho?
Odpovědět
Profilova fotka
myisiska: Tak gratuluju ke zkoušce! :-) Máme mezi sebou novou nevěstinku na 28.6. a to je michamicha...
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky.. za kolik to dneska máme?! 176 8-) katarinka-ty jo, takže taky výdaje za rádio.. nebo si budete s miláčkem zpívat :-D mysisiska-a už ses definitivně rozhodla, které šatky?!
Odpovědět
Profilova fotka
Majky: kdyby jsi slyšela,jak zpívá můj přítel... to by vzbudilo i mrtvýho :-D Tak že v neděli jedeme kupovat nové rádio :-D Bez radia bych to nepřežila... a tobě už je dneska lépe?
Odpovědět
Profilova fotka
katarinka-můj nezpívá, on vije !!! :-D Zpívá si v autě, když někam jedeme a já mu vždycky zacpávám pusu... je to sranda. Jak vidím, všichni stejní, že jo?! Mě už je dneska o něco líp, ale jsem unavená, spala bych a máme tady v práci zimu, tak se tu drkotám. A skoro všichni spolupracovníci jsou nachlazení, tak čekám, kdy to chytnu taky. :-S
Odpovědět
Profilova fotka
majky: a co ten kotel? Opraveno?
Odpovědět
Profilova fotka
katarinko-no kotel. Dnes jsme ještě museli spát u mamče, ale už u nás byl opravář a byl tam špatné čidlo termostatu, takže to "provizorně" zpravil, jelikož tu součástku zrovna neměl u sebe, ale prý topíme a teče teplá voda :-D takže dneska se naložím do vany a zkusím si i zaplavat :-D Jsi hodná, že se tak staráš. :-) Dnes tu jsme asi zase samy? Já se teď vrátila z obědu a tak jsem se zase napráskla, že jen funím. :-)
Odpovědět
Ahojky je tu nekdo????
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, ale sleduju to tady z povzdálí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Koukám, že jste svatbičku přesunuli z pátku na sobotu...
Odpovědět
Profilova fotka
michamicha: tak ja te tedy take vitam mezi nas... majky82: satky uz vybrane mam. Snad se mi podari behem dneska vytvorit album...Konecne!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
já ted odpol nějak nestíhám... chjo :-( Majky: já trávím oběd ještě teď :-) Jsem našťouchlá... snad mi nebude šoufl na spinningu :-) jinak ti samozřejmě závidím tvé večerní rozplavby ve vaně,jelikož my máme pouze sprchový kout.. .ale vanu jsem si prosadila do nové koupelny až budeme řešit podrkoví... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
michamicha-tak už se moc těším na albíčko!!! Zkoukneme a zhodnotíme ;-) katarinka-a já už bych zase něco jedla... po těch svátkách jsem rozežraná. :-) No není nad vanu, i když sprcháč má taky své kouzlo... my máme vanu rohovou, Rosa od Ravaku a je to super vana. Vleze se do všech koupelen, je určena i panelákovým koupelnám...sice to plavání v tom moc provozovat nejde, ale další věci v tom provozovat bez problémů jdou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem konečně začala tvořit nějaký to albíčko, tak mrkněte a zhodnoťte
Odpovědět
Profilova fotka
myisiska-gratuluji k albíčku, je super!!! ;-) Ty šatky máš moc krásné, zajímavá barvička vršku šatiček a ta vlečka, jsem ujetá na dlouhých vlečkách !!!
Odpovědět
Ahoj, tak se k vam hlasim... nedavno jsem psala na matriku, ale zatim mi neodpovedeli... tak DOUFAM, ze tenhle termin bude.... :-) je tu nekdo, kdo planuje svatbu na Konopisti?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj mondulinka-vítám tě !! Sice už tu asi nebudeš, ale nevadí :-) Já bohužel neplánuji svatbu na Konopišti, ale snad najdeme společné téma?! :-)
Odpovědět
majky82: jasne, ze najdeme spolecne tema, je toho preci tolik... koukam, ze jste vsechny uz tak daleko s pripravama... ja teprve zacinam... sice to mam naplanovano, ale potrebuju jeste saty a vsechno okolo zaridit... ale to bude az v breznu, protoze nejsme ted v cechach... tak si obcas rikam, jak to stihnu.... snad to vsechno klapne... jinak ty saty ti mooooc slusi , snad najdu taky nejaky pekny....
Odpovědět
Profilova fotka
mondulinka-ahojky, s přípravama se neděs. I když já šaty, obřad, restauraci, fotografa, kameramana zařizovala minulý rok (to zní hrozně :-) ) tak další přípravy jsem si nechávala na tento rok. Oříšek bude ještě přítelův oblek. Zatím vyrábím jmenovky, vývazky, svatební noviny, chystám se šít polštářek, vyrábět svatební čokoládky... no, je toho ještě hodně, ale celkem to jde. :-) A kde se právě nacházíš?! Jinak děkuji moc za shodnocení šatů, určitě najdeš krásné šatičky a ne jedny !!! ;-)
Odpovědět
Ja jsem ted s pritelem v Norsku... koukam, ze ale planujes dost veci navic(noviny, cokoladky..) s tim oblekem jsme na tom stejne, shodli jsme se, ze by mel byt kremovy, ale uvidime, co sezeneme... pritel si ho chce koupit, aby mel i k jinym prilezitostem(i kdyz je to docela draha zalezitost, mozna se jeste rozmyslime)... chteli by jsme se vejit do 70 tis.... jsem proste zvedava, jak to bude, ale jak jsem cetla diskuze holek, co jsou na tom stejne, tak se nikdo nestresuje... proste nekam vlitnu a neodejdu, dokud nebudu mit vsechno :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mondulinka-jjj v Norsku?! Tam je krásně. Mého přítele ségra tam byli s manželem před 2 rokama a letos po naší svatbě se tam chystají znovu. No já jsem takový blázen do vyrábění. Něco mě napadne, tak to zkusím a buď se to zdaří, nebo od té myšlenky upustím. Všechno je hrozně drahý, třeba i ty polštářky pod prstýnky... mě to vyjde na cca 100 Kč +- a n netu za to chtějí až 450 Kč, to jsem řekla, že si raději věci navyrábím sama. O víkendu jsem dělal jmenovky, je jich jen část, ale také jsem to zpočítala a vyšlo mě to na cca 35 Kč :-) A oblek se chystá miláček koupit kde?! Můj se pořád stavuje u Blažka, ale tam jsou šílené ceny za obleky, ale zase na druhou stranu, já budu mít šílenou cenu jen za půjčení šatů a přítel by ten oblek za ty peníze využil i na nošení (plesy, různé akce atd..) Teď o víkendu se chceme jet podívat do jedné vesnice, kousek od našeho bydliště, kde obleky šijí, tak uvidíme jak se tam s nima domluvíme?! :-) Ale jinak to taky nehrotím, ještě je času dost!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Krasne rano holky, koukam, ze oblek neni problem jen u nas. My mame ale jeste trosicku vic problemu. Ja chci, aby mel milacek svetly a on chce zase tmavy... Nejak se na tom nemuzeme dohodnout.
Odpovědět
Profilova fotka
myisiska - ahoj, tak to na tom budeme asi stejně. Jo ještě jsem se chtěla zeptat, budou vaši drazí nastávající vědět předem jaké budete mít šaty? Ptala jsem se kámošek a ty mi tvrdily, že to v žádném případě nesmí vědět ani je vidět, že prý to nosí smůlu. Já na tyhle povídačky nevěřím, ale zajímá mně jak to budete mít vy.
Odpovědět
Profilova fotka
michamicha - ja jsem mu jen rekla, ze nebudu mit bile saty. Nevim, jestli to nosi smulu nebo ne, ale chci mu je ukazat az v den svatby. Aby byl trochu prekvapeny...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak u nás je ten samý problém - přítel chce tmavý oblek a já bych si na něm představovala něco světlejšího. No bude to ještě boj! Ale chceme ho jet koupit na Hatě do freeshopu. Kolega si tam loni kupoval luxusní oblek za 3,5 tis. i s hedvábnou košilí! Byl krásnej a hlavně kvalitní - z Anglie, značku si už nepamatuju! Šaty mu ukazovat nechci a doufám, že se mi to před ním podaří ututlat...i když už měl takový nápady, že je půjde vybírat se mnou a že mi zaplatí kadeřnici, aby mi udělala účes takovej jakej chce on...je to hezký, že se tak zajímá, ale přeci jen některý jeho nápady jsou šílený a to riskovat nebudu:-) mondulinka: nic si z toho nedělej, já ty přípravy taky pořád odkládám...zatím máme jen zamluvenej termín. V pondělí jedeme na zámek a stavíme se i na matrice to definitivně potvrdit. Začínám schánět kapelu, fotografa, kameramana ale je to docela oříšek...do samotnejch příprav - jmenovky, vývazky, svatební noviny, čokoládky, různé seznamy...se pustím až v únoru. Teď musím zorganizovat takovou hromadnou oslavu. Ale strašně se na to vyrábění těším. Majky: ty jsi vážně šikulka :-) tak to mi pak poradíš :-) Jaký čokoládky budeš mít? Já scháním takový ty malé čokoládky do tvaru trojúhelníku, ale nevím jak se jmenujou. :-( Víš co mě ještě zajímá...co vlastně máš za práci? Pochopila jsem, že něco s autama...je to tak?
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdááááááááááááááááááár holky :-) Tak jsem byla zkoušet šaty v sobotu a mám hlavu v pejru :-| Nevím,jaké.. .zkoušela jsem asi 10 modelů a teď se rozmýšlím mezi 3... nafocené je sice mám,ale ještě jsem nebyla schopná je sem dát,tak v albíčku mám jen jejich fotku na jiné nevěstě..
Odpovědět
Profilova fotka
tak my jsme se na obleku celkem shodli. On má Luky asi v tomto větší vkus než já. Buď bude mít tmavě šedý (až skoro černý) s jemným bílím proužkem a nebo tmavě hnědý. Světlí nechce a já ho nijak nenutím, v tomto je mi to celkem jedno. Šaty uvidí až v den svatby. Sice název šatů ví, jelikož jsme s mamkou byli z toho vybírání v takové eufórii, že jsme jméno šatů křičeli na celé auto, ale Luky si už nevybavuje, jak ty šaty vypadali. Ukazovala jsem mu jich hrozně moc. priorita-já taky moc na tyto povídačky nevěřím, myslím, že vztah je založen úplně na něčem jiném, než jestli ti přítel uvidí šaty před svatbou. Asi tam jde spíše o to překvapení... o to bych nechtěla přijít. :-) O hatích jsme také uvažovali, viděla bych to krajní řešení, pokud neseženeme něco v blízkosti okolí. Jé, že šikulka... :-D se tu červenám... ty jsi taky šikulka, zařízené to máš v raně !!! No já chci jet na čokoládky do makra. A budou klasické nějaké obdelníkov... uvidím, jaké budou mít v té krabičce na výběr, jinak beru jakékoliv...Trojúhelníkové čokoládky jsem zatím neviděla, to i nějaké existujou? Jinak pracuji jako asistentka v jednom salonu a prodáváme auta zn. peugeot. :-) ale já zapoměl, kde pracuješ ty?! :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Michamicha: já jsem mu jen řekla, že šaty budou mít krémovou barvu, aby se mohl sladit ;-) Od Ježíška dostal manžetový knoflíčky v krémové+čokoládové barvě, ještě si koupí krémovou košili a budeme k nakousnutí :-D Jinak zdravím všechny štamgastky i ty nově příchozí! 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
katarinka-no tak to gratuluji!!!! Určitě vybereš. Jinak ty, co máš v albíčku jsou moc krásné... !!! A chci ti pochválit zasedací pořádek...asi bych to taky tak nějak viděla, protože mám rozvedené rodiče, každý má přítele a nechci aby třeba jen mamča seděla s přítelem v čele a taťka bokem... :-| marrei-achojky holka!!! :-) Jojo, já taky řekla barvu šatů !!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?