Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No, dneska jsem se dohodla s našima, že termín měnit rozhodně nebudu. Pokud bude chtít, tak termín dovolené změní on. Dominikánská republika by se mi taky líbila, ale z finančních důvodů to bude nejspíš Itálie. Hlavně tedy Benátky.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný Nový rok "osmadvacítky" ;-) :-D Ať se nám ten poslední víkend v červnu vydaří ze všech víkendů nejvíc !!!
Odpovědět
Profilova fotka
a měly bychom to mít za 178 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno a úspěšný start všem :-) Bože 178 letí to letí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj katarinka-no a bude hůř !!! :-D Já jsem říkala, že v Lednu začnu chystat, ale jestli tomu bude tak, jako dotěď, tak asi nebudu mít nic ani do velikonoc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem opět bojovala s jmenovkama a málem jsem se svojí mega nervozou roztříhala vánoční ubrus :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D pěkně !!! Ale tak co, stejně už je po vánocích, do dalších vánoc daleko, tak by sis koupila nový, ne?! =-) Já ty jmenovky pořád nějak odkládám... sice mám už koupený papír, dokonce jsem udělal i návrh jak by to asi mělo vypadat...ale já jsem taky mega nervoza, tak to zatím oddaluji, ale už bych neměla.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, věřím, že jste vstup do toho "našeho roku" pořádně oslavili. My jsme pod stromeček všem nadělili to, že chystáme svatbu, takže jsme si ty Vánoce letos opravdu užili :-) Mým rodičům jsem pod stromeček nadělila obleky a kostýmky, aby se nevymlouvali, že nemaj co na sebe :-D . Proběhlo to naprosto skvěle..tatík si dokonce potykal s mým nastávajícím a na Silvestra se v kruhu přátel pilo na naší svatbu :-) Tenhle týden si ještě dám volno (jsem nějáká nachřapaná), ale příští týden se pustím do svatební příprav v plné síle :-) Tak hezkej den nevěstinky
Odpovědět
Profilova fotka
Čaute holky!! Přeju ještě jednou krásnej novej rok ;-) Zatím ještě budu vegetit, ale pak to začne - nejdřív oznamka, pak boty, vymyslet účes.... no, čeká nás toho hodně :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné dopoledne! Ano, ano 178 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Majky: mě normálně dostalo,když ty zázračný zubatý nůžky,který měly vytvořit na papíře vlnku,začaly ten papír v půli stříhání brutálně žvejkat ]-( Zdravím další příchozí... :-) Chjo,spala bych... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
priorita-tak to blahopřeji, že to na štědrý den tak klaplo. Jsem si všimla v diskusi červen, že i jiné holky oznamovaly svatbu na štědrý den. Myslím, že je to skvělí vánoční dárek pro všechny vaše blízké!!! :-) Jé, můj taťka si s mým Lukym potykali asi před 3 rokama doma v obyváku :-D marrei-s těma přípravama bych to viděla taky tak nějak :-) jen, aby jsme to neodkládali tak pořád...?! Sili-nazdárek !!! Jsem tě dlouho neviděla. Převzala jsem dnes počítání za tebe, tak doufám, že se nezlobíš :-N ale já vím, že určitě ne!! :-) katarinka-ježiši, no to se mě taky stalo, když jsem zkoušela vytvořit ten návrh na jmenovku. Ale já vím, čím to bylo. Já totiž budu mít na samolepících etiketách natisklé jména a ty pak budu lepit na ten tvrdý papír. No a jednu tu etiketu jsem odlepila a střihám a teď naráz škubu a trhám... (zespod se mi samozřejmě přilepila k těm nůžkám) už tehdy jsem chytala záchvat vzteku, ne tak, když to máš dělat na "ostro". Takže pevné nervy. A máš je už udělané všechny?! A jsou v ablíčku na ukázku?!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
majky: do alba je frknu asi až o víkendu, po zkoušení šatů to tam dám všechno :-) doufám,že se těma jmenovkama nebudu zaobírat někde dva měsíce,to by mě úplně vyšťavilo. Ted rozmýšlíme jak udělat oznámko,já bych byla pro netradiční,přítel zase pro oznámko s fotkou... bude to těžký :-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
katarinka-jé, ty jdeš zkoušet šatičky...?! Ti závidím, taky bych šla, ale já už byla zkoušet, tak teď se musím kochat šatkama druhých. :-) No my budeme mít oznamko s fotkou. Chci to ve stylu fotka nás dvou, přes to průsvitný papír nahoře svázaný mašličkou. Už jsme se byli i u fotografa fotit, zatím čekáme na fotky, až nějaké budou, hodím je do alba.
Odpovědět
Profilova fotka
Majky - no já to chtěla taky udělat k Vánocům, ale miláček že až na narozky, to je přelom leden/únor. Tak mám ještě klid od rodin :-D Katarinka - co netradiční oznamko s fotkou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Silente: no zkoušeli jsme udělat netradiční oznamko s fotkou v létě :-D málem to dopadlo katastrofálně :-D potřebujeme udělat pozvánku na odpolední "kremaci prasátka" a tak můj přítel vymyslel,že si vlezu do grilu na prase :-D no to jako nééééééé že :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Katarinka - mrkni do alba příprav Moraki, má tam spoustu foteček na oznamko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sili-takže vaše rodina to ještě také neví?! =-) katarinka-tvůj přítel má zřejmě bujnou fantazii :-D nápad to není špatný, ale hůř se realizuje :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majky - moje mamina ví, páč s ní vše probírám, ale miláček zase neví, že mamina ví :-D Zbytek rodiny jen tuší, že příští rok bude svatba :-D Miláčkovu tátovi řekl miláček datum, ale tipuju, že to už zapomněl :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Majky a Silente: tak jsem vytvořila námět na pozvánku. Mám ji v albu jako poslední :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Katarinka - :-D :-D :-D :-D super :-D :-D :-D hlavně ty bačkurky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sili-dobře. Ten ví to a ten zas ono... :-D katarinka - to nemá chybu !!! Super, fakt. Chudák čuník :-D
Odpovědět
Profilova fotka
177 :-D 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak máme taky termín 28.6.2008 :-) Přípravy jsou v plném proudu :-) Chtěla jsem jít vybírat šaty někdy v polovině ledna, ale jsem nemocná a beru ATB, tak uvidím kdy se k tomu nakonec dostanu. Chtěla jsem se vás zeptat, v jaké cenové relaci se ve vašem regionu pohybují oznamka a pozvánky ke stolu (cena s tiskem). Já si našla na netu jednu firmu, která je dělá a měli tam docela na výběr. Ale když jsem se byla podívat včera v jednom kamenném obchodě, tak mě docela odradila cena. Nejlevnější tam měli za 19,-Kč bez tisku :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Michamicha: ahoj, zdravím tě a vítám tě mezi námi :-) Ohledně oznámení,já to asi budu mít jednoduché,jelikož nám bude oznámko tvořit můj kamarád a velice zkušený fotograf v jedné osobě :-) A za symbolickou 1 kč za vše :-) Jinak se zkoušením šatiček neotálet,ona pak bude rvačka o červen mezi nevěstama :-)
Odpovědět
Profilova fotka
katarinka - taky si myslim, že budu mít problém sehnat šatky, hlavně s mojí silnější postavou...
Odpovědět
Profilova fotka
michamicha: máš krásný šatičky v albíčku, dneska je tolik možností a variant,že určitě seženeš a myslím si,že ti i ve svatebním salonu určitě poradí. Já třeba zase mám problém sehnat pěkný botičky bez podpatku,který by se mi llíbily :-( Jsem jak žirafa a můj přítel je stejně vysoký jako já a kdybych si k němu stoupla v botkách,která třeba nosím do práce,tak jsem jak na štaflích :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, dnes vás nestíhám a ani mi není dobře, bolí mě břicho a chce se mi spát. :-( Normálně, včera se nám pos... kotel, který nám ohřívá teplou vodu a zároveň s ním i topíme. Luk se s tím hodinu rýpal a nechtěl naskočit. Nakonec jsme rezignovali a odjeli spát k naší mamce a jejímu přítelovi, nebo bysme v noci umrzli. Takže doufám, že dneska na to dojde opravář, pokud ne, tak nás čeká další noc u mamče :-) Ale zase výdaje, s kterýma jsme nepočítali. My na tu svatbu ani snad nenašetříme?! :-) michamicha-vítám tě mezi námi. Tak to já ještě oznamko neřešila. Tedy, máme zatím nafocené fotky nás dvou a čekám, až to zhotový, abych to mohla zanést někam do tisku... Ono asi záleží na provedení toho oznamka. Viděla jsem oznamko za 7 Kč, ale také za 60 Kč, záleží, co od toho čekáš. Já třeba chci oznamko ve stylu... naše fotka, přes to bílí průsvitný papír (říká se tomu tuším pauzovací) s textem a svázané mašličkou... a odhaduji, že jedno bude stát tak kolem 30-40 Kč.
Odpovědět
Profilova fotka
Majky: ahojda,mě je nějak těžko po tom silvestrovském přejídání a s přítelem si teď dáme o víkendu detox :-| Jsem nějaká přemasovaná. A co se týče nečekaných výdajů.. tak jsem seděla včera v autě a najednou cejtím kouř,koukám,kde by tak asi mohlo co hořet a najednou se zablejskalo z autorádia,blaf blaf kouř,já hysterickej záchvat a rádio umřelo... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
My budeme mít hodně omezenej rozpočet na svatbu. Původně jsem jí chtěla na zámku nebo tam co jí měla moje sestra, jenže za těch cca 7 tisíc, který si řekli za obřad, to si radši koupíme prstýnky a necháme se oddat na radnici.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?