Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Přeju dobrou chuť,pokud jdete obědvat jako já :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já ještě obědvat nejdu... až ve dvě x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem se výborně pobavila s těma kanadama :-) bohužel ten můj je ráno morous a spíš bych to schytala :-))) Jinak Vám přeju krásný Vánoce, hodně dárečků pod stromečkem a do Nového roku vkročte tou pravou nohou! :-D Silente: ty jsi z Boleslavi? Já pocházím z Loučeně ...
Odpovědět
Profilova fotka
Prio - já pocházím z Liberce, ale momentálně bydlíme v Dobrovici u Mladé Boleslavi. Na Loučeni budeme mít obřad :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Aha ... v Dobrovici hrál brácha fotbal a je tam jeden výbornej fotograf, kterej mi fotil kalendář.. A už to tam máte na zámku zamluvený? A budete tam mít hostinu? To by vás obsluhovala moje mamina. My se na zámek chystáme v neděli - má tam být živý betlém :-) to by mohlo být hezký! Už se těším...
Odpovědět
Profilova fotka
Fakt živý betlém? Týjo, to doma navrhnu, třeba si uděláme výlet. Ale nevím nevím, Honzí chce ještě kupovat dárky (tedy beze mě). Zamluvené to už máme. Hostinu ale budeme mít jinde, tak Tvou maminku bohužel nepoznám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No fakt, píšou to i na netu - je to tuším od 15:30 + prohlídka zámku http://www.zamekloucen.cz/advent.htm Tak třeba se tam uvidíme :-) A víte kdo Vás bude oddávat? Vybírali jste si?
Odpovědět
Profilova fotka
Silente: udělejte si doma živý betlém,pozvi sousedy a tak :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Prio - nevybírali. My máme zatím jen datum, v lednu se tam máme stavit domluvit zbytek. Kterého oddávajícího máme chtít? Lze si vybrat? Jééžiš, to je otázek :-D Katarinka - no na vola bych měla pár adeptů :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Silente: co se týká volů... tak by to byl jen Betlém o volech :-D Ježiš,budiž mi odpuštěno :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Vím, že mamča když se vdávala tak si oddávajícího vybírali. Moc hezky mluví pan Zeman - na každou svatbu si píše vlastní text a má to hlavu a patu. Tam je docela hodně těch lidí co oddává a všechny jsem neslyšela... ale muzu se Ti poptat po kamarádkách a po Vánocích Ti dám vědět. Klidně se ptej...když budu vědět odpovím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Katarinka - budiž Ti odpuštěno :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
silente: díkes ;-) Už se ti blíží mňamkovací čas že :-D Já měla stejkanec jak z nějaký posvátný krávy,byl fakt supééér.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky (opět nestíhám) tak vám chci jen popřát: Krásné, klidné, pohodové, báječné... svátky vánoční a v Novém roce hlavně hodně zdravíčka a ať se "nám" všem splní, ten dlouho očekávaný den "D" svatební :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Katarinka - jj, už za 8 minut pádíme Majky - Tobě také, hezky si odpočiň! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
majky: i když to na vánoce moc nevypadá,kvůli nedostatku sněhu,tak si ten všechen klídeček a pohodu užij,na všechny se usmívej a nenech si to nikým a ničím zkazit. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už se také rozloučím. Přeji příjemné svátky a pohodové vykročení do našeho svatebního roku. Opatrujte se!
Odpovědět
Profilova fotka
silente: a hlavně pravou! pravou! :-D Měj se bájově ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
184 8-) doufám, že jsem se nepřepočítala?! :-)
Odpovědět
Ahoj holky, taky se hlasim k tomuto terminku!!! Vcera jsme zamluvili Vinicni Altan v Praze. Jeste ale malinko vahame mezi dalsima dvema lokalitama....ale altanek je jiz rezervovan. Jupiiiii :-) Neni tu nahodou nektera se stejnym mistem obradu???
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, musím si trochu poztežovat. Vzhledem k tomu, že už máme svatební oznámení, tak jsme je dali pod stromek všem, co o tom neměli ještě tušení. Největší překvapení mi vytvořil dědeček. Prý je na dovolené v Řecku a kvůli mojí svatbě to nebude měnit. Leda bych já změnila termín svatby. Síla co? Teď nějak nevím, jak se zachovat. Poraďte prosím. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
julie-vítám tě a gratuluji k termínku !!! Já bohužel pocházím z Jižní Moravy, takže stejné místo nemám, ale i tak si myslím, že to budete mít krásný!!! ;-) myisiska-tak to je mi líto, že to tak dopadlo s tvým dědečkem. Myslím si, že by si měl uvědomit, že svatba vnučky je jen jednou za život a takové Řecko může navštívit kdykoliv. Pokud je jediný, který na ten váš termín už něco má, tak bych to nechala být a doufala bych, že se podřídí věčině a zájezd tak odřekne, pokud už ho nemá zaplacený?!
Odpovědět
Myisiska, ja bych taky termin nemenila kvuli jedne osobe...ale zalezi to take na mnoha vecech...jaky mas s dedeckem vztah atd. ....my budem mit svatbu jen se svedky... Majky82, diky za privitani, myslim, ze uz misto menit nebudeme, byli jsme se na Altanek podivat a je to tam super!!! Pred chvilkou jsem nam zarezervovala svatebni cestu, odlet 29.6.2008 z Mnichova do Dominikanske Republiky....do 2.1. to musime zaplatit, tak jeste mame cas na rozmyslenou....nebyla jste nektera/ci neplanujete taky tuto destinaci?? Mam trochu strach z toho podnebi...touto dobou je tam docela hic... No bude to palka...ale svatebni cesta by mela byt neco jedinecneho, ostatne bude to jednou za zivot, ne??
Odpovědět
Profilova fotka
myisiska-to je také pravda, co napsala julie... záleží, jaký vztah máš se svým dědečkem?! Je pravda, že kdyby moji prarodiče nemohli přijít na svatbu, tak bych ten termín změnila na to tata!!! :-) Znamenají pro mě všechno, jsou těmi nejbáječnějšími prarodiči na světě!!! :-) Ale vím, že by mi to neudělali a termín by si okamžitě změnili. julie-Dominikánská Republika?! Panebože, to je náš sen!!!!!! Bohužel na to nenašetříme ani kdyby nevím, co bylo. Jen svatba nás vyjde na majlant. S tolika lidma?! Počítáme tak 50-60 lidí /a to je jen nejlbližší okruh/. Ale jinak bych jela z fleku !!! My s Miláčkem vybíráme mezi Francií a Korsikou, jsou tam také krásné pláže... tak uvidíme také podle financí po svatbě?! Jinak si myslím, že se nemáš čeho obávat... myslím, že počasí je tam suprové i v tuto dobu. Sice je tam i období dešťů, ale myslím, že vás to zrovna mine ;-)
Odpovědět
No ja sem byla prekvapena jak "levne" to vyjde, mela jsem predstavu, ze to bude opravdu majlant, ale neni to tak hrozny, mame hotel jen se 3 hvezdami, 7 noci, a je to neco malo pres 20 tis na osobu...ja vim, neni to nejmin a clovek tam jeste neco utrati. My ale prave proto delame svatbu jen se svedky (v rodine nemame dobre vztahy) abychom si to mohli uzit podle sveho a ne se koukat na ty jejich znudeny ksichty...a jeste to za ne platit...omlouvam se za uprimnost, ale verte mi, nic bych si na svete neprala vic nez mit pohodovou rodinku a klidne vztahy....bohuzel, nebylo mi prano :-( Takze myslite ze Dominikana jo? A co Isla Margarita ci Madeira? Nebo Sri Lanka...nemate nekdo zkusenost? Dik :-)
Odpovědět
Profilova fotka
julie-tak to je mi moc líto, že máte špatné vztahy v rodině. Já bych si nedokázala představit, že bych na své svatbě neměla své nejbližší z rodiny?! Je to hrůza, jak každá máme odlišné vztahy v rodině. Opravdu bych ti to přála, aby jsi zažila pohodovou rodinu. Moji rodiče sice spolu nežijí, jsou 10 let rozvedení a mají své partnery, ale i tak je mám moc ráda a přeji si oba dva na svatbě. To není zase tak moc přes 20 tisíc. A je to i s jídlem nebo bez?! Přítel říkal, že v Madeiri nejsou žádné pláže, je tam prý krásná příroda... ale jinak s tím žádné zkušenosti jak na obrázku nemáme. Takže moc nepomůžu :-(
Odpovědět
Je to cca 21 tis na jednoho, all inclusive. Myslim, ze bychom se meli vejit do 50-55 tis se vsim vsudy. No ale porad uvazuju jestli radsi nejet nekam levneji, nejaky recky ostrov apod....no ale stejne si myslim tam bychom zaplatili tak 35-40tis. A Dominikana je Dominikana, ze? Kdyztak se podivej na nacesty.cz, nebo rudolfreisen.cz, maji fakt skvele zajezdy,ale odlet z Nemecka....jestli by to pro Vas nebyl problem... Je pekne slyset, ze nekde jsou skvele rodine vztahy!!!! Moc Ti to preju! On ani pritel nema buhvi jakou rodinku, jen jeho mamka je super! Mam ji snad radsi nez tu svou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
určitě se na ty cestovky mrkneme. A nenapadlo vás se vzít právě v Dominikánské republice, vím, že některé cestovky to nabízí. Je to hrozné, jak popisuješ tvůj vztah s rodinou. Běhá mi z toho mráz po zádech. Doufám, že si s přítelem zařídíte život podle sebe a až budete mít svoje děti, budete je vychovávat v lásce...
Odpovědět
:-) Tak presne to mame v planu. Chci vytvorit funkcni rodinu....kdyz ta ma takova nebyla. No o svatbe v zahranici jsme uvazovali....je to ale strasne drahe, ale jestli byste nekdo mel tip na nejakou super cestovku tak urcite dejte vedet! Nenasla jsem zadnou ktera porada svatby v Dominikanske republice...pouze na Seychelech a Mauritiusu.
Odpovědět
Profilova fotka
to je vlastně pravda... i já, co se jen tak dívala na cestovky, tak svatby nabízejí na Seyschelech nebo Mauritiusu... ale kdybych něco na netu našla, určitě ti o tom dám vědět. Zřejmě to cestovky nabízejí podle toho, že o Seyschely a Muritius je velký zájem... no a je pravda, že nejlevnější to také není. Jen mě tak napadlo, žebyste zrovna spojili příjemné z užitečným :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?