Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
191 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Brý ráno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hoj Katarinka. Co lidi?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky děvčátka !!! ;-) sili-bych napsala 191 8-) a 2 dny do vytouženého volna !!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko... jsem myslela, jak na vás budu mít čas, ale všichni se asi zbláznili... :-| Ale poctivě dočítám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
marrei-ahojky!!! Nejsi jediná, kdo nemá čas. Já to vidím u nás v práci, blázni první třídy, se rozhodli kupovat auta...nevím, co dělat dřív, jestli vystavovat techničáky, nebo faktury atd... ach jo !!! Jsem myslela, jak si letos užiji předvánoční přípravy a nic ! :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Silente: Dneska se lidi nade mnou asi smilovali a dávají mi čas kochat se přípravami na webu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
U nás v práci to taky vypadá, že svět se zbláznil a my jsme centrála ]-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
190 8-) A samozřejmě nesmí chybět PF: http://leteckaposta.cz/860313024
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, dobré ránko sili... já už také pracuji, dnes jsem došla na 7.00 abych měla náskok.
Odpovědět
Profilova fotka
Hoj! No my se dnes domluvili s kolegy, že ve dvě zmizíme na oběd, ze kterého už nepřijdeme (jdeme do města na steaka x-) ), takový malý odpolední minivečírek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no vy se máte !!! My sice také jdeme s kolegama do města na oběd, ale kdybychom se už nevrátili, tak by nás šéf asi zaškrtil, odpoledne předáváme tolik aut... všichni si je chtějí nadělit pod stromeček :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
My bereme šéfa s sebou :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ježiši !!!! :-D To já bych toho mojého raději vystřelila na měsíc bez zpátečního návratu :-D Tak to máte super šéfa !!! Na vánoce už máš všechno nachystaný?!
Odpovědět
Profilova fotka
Já si o svém šéfovi myslím, že to není šéf na svém místě, ale změnit to nemůžu, tak na to prdím. MD to pak jistí :-D Na zábavu je v pohodě, takže dobrý. Na Vánoce? No dárky komplet, ale nezabalené :-S Jinak vše. V neděli načinčám byteček a hotovo. A co Ty?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Tak ja v praci dneska budu tvrdnout minimalne do osmi vecer a to budu jeste rada :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Brý ráno :-) Hurááááá pátek :-) Jsem nějaká zmačkaná po včerejším spinningu :-S Bylo to hustý =-) U nás doma to je jako kdyby tam někdo shodil atomovku :-) Prostě bordel,samá izolepa,papír...
Odpovědět
Profilova fotka
Katarinka - tak to bude u nás vypadat asi v neděli :-D Rybka - jak to?
Odpovědět
Profilova fotka
Silente: a to mi to moje trdlo doma ještě nalepilo pásy z izolepy,když vcházím do koupelny a málem mě to skalpovalo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Katarinka :-D :-D :-D To doma nesmím říct, páč by mi to ten můj udělal taky :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Silente: takovýhle "kanady" zažívám skoro fut.. se člověk bojí vytáhnout paty z postele :-) Já jsem mu předevčírem pod polštář místo kapesníku dala jeho ponožky :-D tak si málem do nich frknul a padnul :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, asi se přes svátky vůbec nedostanu na internet, takže vám chci popřát krásný vánoce, bohatýho Ježíška a hlavně hodně zdravíčka, štěstíčka a lásky v tom našem SVATEBNÍM roce 2008!! 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé, Marrei, no vidíš :-N Až budeme příště v práci, tak budeme říkat, že se LETOS vdáváme :-N Katarinka - :-D No miláček včera večer děsně chrápal, tak jsem na něj zamlaskala a on se ke mně otočil a říká mi: Týjo, tady někdo děsně chrápal, až mě vzbudil. To asi někdo vedle .... :-N No comment, bydlíme v domě absolutně sami :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Silente: koukám,že je u vás doma stejně veselo jako u nás :-D to je dobře ;-) Marrei: Tobě taky krásné svátky vánoční!!!! A sejdeme se po novém roce zase zde :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Silente - Odpoledne vánoční koncert a divadlo a večer povinně repete :-| fakt úžasný a doma by to uz hodne nutne potrebovalo aspon povrchove uklidit. Ale dneska to moc nevidim ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Rybko - čekáte o Vánocích návštěvy? Jestli ne, tak na to prď! Raději si užijte sami sebe ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Silente - No to mas asi pravdu. 27. jedem na hory, takze asi bude stacit, kdyz se doma o neco neprerazime. A pritel stejne poradek nebo neporadek neregustruje a nebo se tak aspon tvari ;-) I kdyz rodice, budouci tchyne a babicka prijdou.
Odpovědět
Profilova fotka
Rybko - tak doporučuji jediné: 1. vezmi přepravku, projdi byt a vše, co bys normálně uklízela apod. do ní naházej 2. přepravku schovej (sklep je dobrý, popř. kufr auta) 3. utři prach na viditelných plochách 4. dej ubrusy! to je důležité! a dej na ně misky apod. prostě vánoční výzdobu 5. zapal aromalampu s vánoční vůní A je to! Věř mi a neřeš to ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Silente, diky :-D Premyslela jsem o nejakem podobnem pristupu. Ale rozhodne zakoupim jeste nejakou tu vanocni vuni, to je bezva napad, dik. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Rybka - když už budeš kupovat vůni, kup třeba i něco, co plácneš na okno (pokud je skrz něj vidět, jinak zatáhni žaluzie :-) ), nějakou vločku nebo tak
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?