Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
priorita: Taky plánujeme Kačinu. Já jsem si s paní mailovala začátkem října a odkázala mě až na leden, že dříve to zamlouvat nechtějí. Koukám, že Ty jsi byla úspěšnější. :-) Za kým jsi byla na úřadě? V Mikuláši? Nebo kde?
Odpovědět
Profilova fotka
Zařizoval to přítel, ale mluvil s paní Kašíkovou na matrice ve Svatém Mikuláši. Jen jsme to zamluvili - telefonicky s tím, že zaplatit to stačí v lednu - v únoru. ;-) Ještě se chceme podívat na ten zámek. A kde by jste to chtěli mít vy - v jakých prostorách?
Odpovědět
Profilova fotka
My bychom to chteli mit primo v parku a domluvit se, ze kdyby prselo, tak v zamku.
Odpovědět
Profilova fotka
To jsem přesně chtěla já, ale přítel byl proti :( A hostinu, už víte kde?
Odpovědět
Profilova fotka
No, uvazujeme o hodpode Na huse, primo naproti vchodu do parku. Pry tam dobre vari, jeste to ale budeme muset otestovat :-) No a pak se presuneme asi k nam na zahradu - teda to je zatim moje predstava.
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, tam vážně dobře vaří. Byli jsme tam na obědě několikrát :-) dobrá volba :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to ráda slyším. Moc referencí jsem zatím neslyšela.
Odpovědět
Profilova fotka
Rybka: jinak ohledně těch šatků,jak jsi psala,že si nemůžeš nějak vybrat... tak já jsem na tom úplně stejně... :-( budu muset přizvat ještě další dvě kamarádky a sestru na posouzení ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
katarinka: Až se mi podaří získat trošku času, tak vytvořím prozatím aspoň nějaké albíčko představ. Ale fakt mi není jasné, kde budu něco takového shánět.
Odpovědět
Profilova fotka
193 holky, já nestíhám |-| práce jak na kostele.... :-( ale večer poctivě dočítám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky !!!! 192 8-) (když Sili nestíhá, tak snad se nenazlobíš???) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Majky určitě se nezlobím ;-) Jen ať máme hezky přehled :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj Sili !!!! Ty žiješ?! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky... nedokážu si představit až tam místo 192 bude 1 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
katarinkakm- :-D jé, no to bude fičák !!! :-) Se tu všechny zblázníme. =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majky: hlavně se nesmíme moc stresovat nebo se opupínkujeme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sotva žiju, ale žiju :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mě tady asi taky natáhne.. já jako dokážu tolerovat lidskou blbost,ale co je moc to je moc... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Copak?
Odpovědět
Profilova fotka
mám pocit,že od pondělka chodí jen samé "Játrovky" a já už to asi nevydejchám ]-( to mi dělaj naschvál.. si připadám jak někde v ústavu pro mentálně postižené
Odpovědět
Profilova fotka
Když se daří, tak se daří :-N Znám tenhle pocit z doby, kdy jsem pracovala v bance na přepážce :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dává mě do klidu do,že za pár chvil půjdu na oběd :-)
Odpovědět
Profilova fotka
katarinkakm-no mě vyskáče ekzém, jak můj miláček říká "ekza" "ekza" :-D No to bude pak ksichtík =-) Jo jinak já jsem včera nemohla vydýchat jednoho staříka (zřejmě už pokročilý důchodce). Byla jsem služebně na poště a stála jsem u přepážky, kde se také podává sportka a posílala cca 3 doporučené dopisy a ještě nějaké obyč. Chlap se pořád na mě lepil a ťukal si tou sportkou o tu desku. Pak z ničeho nic mě začal nadávat, proč jsem si ty dopisy nešla podat k jiné přepážce, (šla bych, ale u jiných přepážek stála fronta a jedna navíc měla zavřeno) že tato přepážka je jen na sporku. V tom momentě, jsem zuřila jak býk, (protože jsem znamení býk) a tak jsem mu řekla, že asi neumí číst, že jsou tam napsané listovní služby, přičemž mu to i ta paní pošťačka potvrdila... no dílo, jsem se tam s ním začala hádat, protože byl nechutný jak prde.... a pořád do mě ryl ]-( Dědek jeden, má asi na spěch, v důchodu a bude tak ječet. Jsem měla tlak 300/220 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
To byl blbec! A to si to mohl klidně podat v trafice :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Majky: stíííííííííllléééééééééét jsi měla 8-) zabít ho pohledem ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
no šak holky, víte, jak mě cukala pravačka... :-D já jsem mu chtěla říct, že je beztak v důchodě a tak má na zpěch, ale nechtěla jsem být drzá :-) No nic, jsem se pak uklidnila, že z blbcema se nedomluvíte a budou vánoce, tak proč si to kazit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Aspoň jsi ho mohla kopnout pod koleno :-D
Odpovědět
Profilova fotka
silente-já bych ho kopla někam jinam... a nebo pod to koleno, ale tak dlouhého ho neměl :-D :-D :-D (teda fuj) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Někam ne e, by sis musela mýt boty.... no fůůůůj, kdo to řekl =-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sili-fffffffffffůůůůůůůůůjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj a že by ho to tou mojí špičatou kozačkou ale bolelo !!! :-D =-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?