Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
ajulinek: Jsme spolu přes dva roky, hrozně jsem se na svatbu těšila, ale jak jsem začala s přípravama (vím, že zbytečně brzo), tak jsem zjistila, že datum, které jsem se chtěla brát je neděle díky přestupnému roku a to mi úplně vzalo náladu. 7.6. už se mi tolik nezamlouvá a díky pověrčivosti (né mojí) svatba v květnu nepřipadá v úvahu. Třeba 6.6. je krásné datum, ale to je bohužel pátek a já to chci v sobotu. No prostě předčasná depka, ale to se snad urovná. :-) A je fakt, že se hrozně bojím, aby všechno vyšlo a byla to hezká svatba. :-|
Odpovědět
capirej: hlavně žádné nervy, užij si i ty přípravy, na datumu přece zase tolik nezáleží......ale chápu, že máš depku, tu má občas každej, ale pak si vzpomenu na něco na co se těším a na to se snažím upnout.
Odpovědět
Capirek: ja bych to nebrala tak tragicky. Vzdycky se muze neco nepovest a clovek by si to mel hlavne uzit a prilis se tim nestresovat dopredu. My jsme ted termin menili, protoze v miste na hostinu, ktere se nam libilo, nemeli volno. Ja osobne si myslim, ze na tom datumu zas tak nezalezi (nekamenujte me ti, kterym na nem zalezi hodne), dulezitejsi je, aby vam spolu bylo dobre, ne?
Odpovědět
ajulinek: Díky moc za podporu, potřebuju o tom s někým mluvit, ale jak už jsem psala, zatím je to tajná věc a já to všechno dusím v sobě. :-( Říkala jsem si, že to nechám teď být a začnu se tím zabývat až po novém roce. Představu už mám, za 14 d ní jdeme objednat místo, a pak si dám lehárko. Začnu chodit cvičit a vyčistím si hlavu :-)
Odpovědět
Já si myslím, že po Novém roce to bude stačit, do té doby o tom můžete mluvit a jen tak si dělat představu a uvidíš jak se na to začneš těšit ;-) U nás už to rodiče ví a kamarádi taky,protože už se nás ptali kdy do toho praštíme, tak sme jim to vyzradili :-N
Odpovědět
Já bych to asi za normálních okolností taky řekla, ale po zkušenostech z bráškovi svatby jsme si řekli, že to řekneme max. 3 měsíce předem. Já jsem hrozná cíťa a nechci, aby se mě pořád všichni vyptávali a dávali mi rady co a jak. :-) Chci to podle sebe, tak si chci pár věcí zařídit dřív, než mi do nich všichni začnou kecat :-) Ale díky, fakt jsi mi zvedla náladu a už to netěšení začíná polevovat. :-) Díky díky díky moc
Odpovědět
Tak to jsem ráda, že jsem ti aspoň trochu pomohla :-) Jen počkej až si začnem potom zkoušet šatičky.....to se budem těšit ještě víc.....
Odpovědět
ja uz si saticky zkousim a tesim se moooc x-)
Odpovědět
Týýjooo :-) já ještě neeee, počkám si až na ten leden. Ale taky se těěěšššííímmm
Odpovědět
Zkoušení taky nechám na leden. Chci něco shodit, tak snad se mi to podaří. Ale na zkoušku šatiček se těším taky. :-) Teda aby na mě nějaký měli :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) hlásím se po dlouhé pauze a koukam jak jedete ve psaní :-) já to šílenství nechávám také až po novém roce ;-) na začátku týdne jsem měla depku a chtěla se rozejít s přítelem :-( a nakonec to dopadlo tak, že hledám nové zaměstnání :-) capirek: z té nechutě do vdávání si nic nedělej, ty ji máš rok před svatbou a moje kamarádka jí měla měsíc před svatbou a nakonec si ho stejně vzala :-) . Já také hubnu,ale nějak mi to nejde :-( zkoušela jsem si 1 šaty a byla jsem v nich jak almara :-(
Odpovědět
capirek:Já bch to nebrala nějak tragicky-určitě je to jen krátkodobý pocit.Ty přípravy jsou totiž poměrně náročné je toho fakt moc co musíš vymyslet,hodnotit jestli to,nebo rači ono...Poradila bych ti trochu odpočinku a na nějaký čas to vypusť z hlavy-třeba na měsíc.Jsou to obrovské tlaky,ale myslím,že to bude O.K 8-) Držím palce ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Holky díky moc za podporu. Snažím se to teď vypustit z hlavy. Musíme jen zamluvit termín, a pak si dám pohov. Budu péct cukroví a relaxovat. Za chvíli jsou tady vánoce, tak bude pohodička. :-)
Odpovědět
Holky kam jste se ztratily? :-)
Odpovědět
já nějak nestíhám........potřebovala bych aby den měl víc hodin, ale dneska si udělám pěkný den, půjdu si něco pěkného na sebe koupit, potom na kafe s kámškama....no pak teda musím doma poklidit a večer jdeme s přítelem do kina. Kdyby takhle vypadal každý den....to bych si nechala líbit ;-)
Odpovědět
ja mam taky dneska docela pekny den...chvili ucim,pak uz jen druzinka a cely odpolko bude s kamoskama planovani svatby u kaficka a neceho dobreho :-D
Odpovědět
jo tak to máš taky fajn........ :-)
Odpovědět
Tak to já se od rána nezastavila :-( Ale večer jdu na aquaaerobik, tak se snad neutopím. Musím se sebou začít něco dělat. V sobotu jedeme s našima na Bouzov, tak už se moc těším. to bude taky relax :-)
Odpovědět
čau holky,jéé,já jsem měla dnes taky moc krásný den-v práci jen dopoledne a pak na kávičku se sestřičkou a na masáži... ;-) Už začínám být nervozní protože si nemůžem vybrat jestli mít svatbu na Vyšehradě nebo na zámku Jemniště...chtěla bych už mít termín,ale ne a ne se rozhodnout,ach jo. :-S
Odpovědět
Na Jemništi jsem to chtěla taky, ale nakonec pro přečtení negativních zkušeností jsme to zavrhla. Ale kolega se tam ženil a líbilo se mu tam. Jen si za všechno nechají dost zaplatit. Ale Jemniště je krásný :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lennanek: Tak se tam i tam vyprav s milým a pobyte na místě chvíli a třeba si pak lépe vybereš, zhodnotte co se vám líbí a nelíbí, víš, 10 pro a proti. Těžko radit, je jedno kde, ale důležité je s kým!!! :-) A s tím termínem, já měla 7.6. 08 ale nevyšla restaurace, tak máme 28.6. zamluvené místo obředu, restauraci, foto a jsem v klidu, po šatkách koukám, ale jen tak na foto....nechci už šílet ted, soustředím se na vánoce a po Novém roce hurá na to...šaty, prstýnky, oznámení, ale snad na Vánoce, bychom to našim mohli oznámit, uvidíme. Jak znám ale mamču bude šíleně nervozní, ještě víc než já....tak s oznámením nespěcháme...
Odpovědět
Profilova fotka
lennanek: Ten církevní obřed v Lednici, fakt nevím, ale myslím, že by to neměl býti problém, zkus se zeptat...raděj ještě letos, hmmm? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
sarkas: prosím prosím, kde tak sehnat polštářek na prstýnky? Nenapadá mě, kde to shánět? A chtěla bych nachystat "naše album" od A po Z, od malinkata, přes školu až do ted....pár foteček, vše co nás od seznámení provázelo, necháme to na hostině kolovat at se hosi pobaví...tzv. "novomanželské noviny"....kuju za info papa ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky a jste jaká se vám líbí výzdoba na autě? Panenka nebo kytice? Chci slyšet názory, mě osobně se líbí panenka, krásná blondýnka, asi jsem ze staré školy.. :-D
Odpovědět
ja zase panenku rozhodne nechci...prijde mi to trochu kycovite...chci rozhodne kytici,nebo cele auto posete malymi kvitky ;-) :-)
Odpovědět
Díky holky-ten typ 10 pro a proti e mi líbí...Jinak na auto bych volila květiny,ale klidně i věnec-takový co má pevný dobře vypadající korpus a dokola jsou kytky(umělé) a různé přízdoby a vypadá to mooc pěkně.když se mi zadaří mít víc času,tak vám sem dám nějakou fotečku-pro představu.Je fajn,že si ho pak můžeš nechat doma-na památku...
Odpovědět
a já chci panenku sedící v kytce :-) Dělám si srandu, o tom taky uvažuju - kytka nebo panenka
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, Tak jsem se konečně odhodlala a dala v práci výpověď :-D huráááááááááááá :-D a už mam čtyři nabídky na novou, tak mi držte palce ať nepřeberu ;-) václavka: já jsem si polštářek koupila ve svatebním salonu, ale někde na zámkách dělaj květinové dny a tam je někteří dělají a prodávají, jsou krásné a a každý je jedinečný a jsou většinou přírodní a prostě úžasný ;-) jinak na auto bych chtěla jak panenku tak kytku,protože se nemohu rozhodnout akorát takovou kombinaci nemohu nikde sehnat na obrázku :-(
Odpovědět
Mně se líbí oboje. Teď mají všichni kytky, tak bych chtěla panenku. Ale zase nikde nevidím takovou, jaká by se mi fakt líbila. Za to kytičekk vidím spoustu. Přítel by chtěl na auto kytku, takže uvidíme za půl roku :-)
Odpovědět
Vewe:viděla jsem ty tvoje nádherné šaty a musím říct,že tvoje favoritky jsou i moje favoritky (myslím z toho tvého výběru,ne že bych je měla vybrané) ;-) .Na netu jsem žádné takové neviděla. Myslím,že ti tedy opravdu sluší:-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?