Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Mohla bych se k Vám přidat na povídání? Máme také naplánovanou svatbu na 28.6., ale zatím jen s přítelem. Rezervace termínu budou na matrice brát až po novém roce, tak to snad dopadne. Ale už začínám mít depresi z toho, jak jste pilné a já vlastně ještě ani nezačala :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj rybko, pěkně vítám! :-) Albíčko bude?
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei: bude, určitě, ale zatím nějak není, co bych tam dala, ale určitě se do něj pustím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Rybko - NO PANIC, NO TITANIC. Neboj, vše zvládneš. Vítej :-)
Odpovědět
Profilova fotka
katarinkakm-to je taky pravda !!! :-D rybka-samozřejmě, rádi tě uvítáme, nás "dvacítekosmiček" je tu pořád málo :-S
Odpovědět
katarinko nejsem...jsem z Trutnova a ty?Proc? =-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem se včera byla podívat jen tak orientačně na prstýnky. Když jsem se paní zeptala, jaké typy nejdéle vydrží hezké a bez poškození - chci prstýnek nosit pořád :-), tak prý ty úplně klasické, hladké, bez rytin a pískování. Co vy na to, jako už téměř odbornice? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Rybko - no já měla v prvním manželství prstýnek s rytinkami a vydržel 5 let beze změny :-D Teď chci takovýto: http://www.beremese.cz/album/view.php... ten zlatý 199 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
nazdarek budouci nevesty, pridavam se do klubu 28.6.2008. Uz to mame rezervovane. Tak doufam, ze nam vsem vyjde pocasko a bude pohoda ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Maxi! Samozřejmě všechno vyjde a bude dobře x-) Koukám, že máš ráda jednodušší střih šatiček. Už jsi nějaké zkoušela? A co už jsi zařizovala? No povídej, přeháněj :-D
Odpovědět
Profilova fotka
cha, nezkousela jsem nic, termin mame de facto od vcerejska ;-) takze jsem se zatim nikam nehnala ;-) hlavne pred Vanocema nejak nestiham... a doma jsme to oznamili nedavno... jsem navic pres tyden v Praze a tam fakt saty pujcovat nechci ... co Ty?
Odpovědět
Profilova fotka
Já šaty budu řešit až po Novém roce. Někde si je zkusím a pak si stejný typ objednám na ebay. Doma mám zatím jen vývazky, pár blbin na hostinu, punčocháče a spodní prádlo. Jo a na cestě je bižu x-) Jo a taky mám ženicha :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no zenicha mam taky, ale kdyz vidim jeho snahy ;-) pozadal me o ruku a tim to pro nej konci ;-) k tem objednavkam ebay, to je co za net? vim, ze to tu hodne holek zminovalo. muzes mi prosim poslat odkaz do schranky? chci fakt jednoduche saty, jsem docela prcek, takze v nejakych narasenych bych vypadala jako mala holcicka ;-) co se prevlekla za princeznu. Navic mam ramena pres cely zada, jak prohlasil jeden muj kamos, takze taky nevim, co mi bude sluset... a vlasy popotahuji ocima, v lete jsem byla skoro na jezka a pritel se vyjadril necekene na konci rijna... ale kadernici mam sikovnou, tak neco vykouzli... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Maxi - třeba tady: http://search.ebay.com/search/search.... hodně krásných šatků má v albu Artichoke, ta Ti kdyžtak umí i poradit s nákupem. Jsou to většinou šaty šité v Číně. Jejich cena je nízká, ale nesmíš zapomenout přičítat poštovné, které někdy několikanásobně převýší cenu šatů. I tak se výsledná cena pohybuje kolem 5-6 tis. Já mám v albu taky spoustu šatů z ebay, ale mně se líbí princeznovské, takže nebudou dle Tvého gusta ;-) Šikovná kadeřnice umí kouzlit a máš ještě 199 dní čas 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky,Maxi já jsem také malá a ty nařasené mi sluší :-) ,také jsem myslela že to neopůjde ale je to pěkné,takže vyzkoušej všechny typy a uvidíš :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jejda to je satu...no nevim, nemam zkusenosti s objednavanim pres net ze zahranici... a to nejsem duchodce ;-) ale promyslim to, diky za tip ;-) a na tvych stranakch mas krasne ty ruzove pro svedka, jsou fakt uzasny... ;-) ty ostatni jsou taky super, ale ja bych v nich vypadala jeste mensi. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Maxi - ty růžové jsou z ebay ;-) Já poprosím nějakou z holčin v diskuzi ebay a ona mi je koupí. Já se musím jen správně změřit, a to bych mohla zvládnout :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,tak mi přišla ta knížka Naše svatba a je moc pěkná,dá se tam plno věcí zapisovat,vlepovat fotky. Prostě bomba :-D
Odpovědět
ahoj nevesty...katarinko tu mam uz od 16 let...sem si ji tenkrat koupila pac se me libila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky kde se ta knížka dá sehnat??a kolik stojí???
Odpovědět
Profilova fotka
No já tu knížku taky chtěla, ale vypadá to, že se spíš vypálím pak CD, páč mám všechno v PC :-N
Odpovědět
me tenkrat stala nejak kolem 200 stovek a koupila jsem ji v Olympii v Mlade Boleslavi....ale zase tak super me teda neprijde...nektere vyplnovani je tam fakt trapne..treba neco jako: Co odpovedela na otazku Vezmes si me a jak to odpovedela...? Jak ste stravili svatebni noc a co ste delali :-N ...? A moc se mi nelibi ani ty obrazky...je na me trohu preplacana a kyc,ale to je asi vec nazoru =-) :-D :-|
Odpovědět
Profilova fotka
A co odpověděla? :-D To je fakt blbost :-N
Odpovědět
Profilova fotka
aha,asi je více typů té knihy,děkuji
Odpovědět
katarinko kde si budes nechat delat kytku kdyz se vdavas v Tu?Ja bych ti doporucila jednu floristku , je na trutnovsku nejlepsi,nema kvetinarstvi,ale zahradnictvi a kytky si jen objednava,pote vyzvedava a vaze...jde ji to fakt perfektne...vazala na vsechny svatby ktere jsem organizovala a vzdy to byla nadhera,je precizni a ty kytky jsou fakt na svetovy urovni...ne zabaleny v krepaku :-N
Odpovědět
Nebo tam taky je jak ji pozadal o ruku...a co na to rekli rodice...proste takovy veci,ja nevim , nechtelo by s emi to psat do knihy kazdemu k precteni :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Veru - co máš proti krepáku ]-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vewe: Já jsem viděla na trhu ještě jednu se stejným názvem,ale jsou tam takový povídání kolem svatby a příprav.. ta se mi nelíbila a tak jsem si objednala tuhle. murynka: tu knížku jsem si objednala přes paní z mimibazaru,můžu ti dát kontakt silente: chci mít něco jako pak poklad :-D v knižním tvaru.. :-D děti z toho pak budou mít šílenou prču :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
katarinko tak mi kdyžtak pošli ten kontakt ,kolik tě stála??jo to máš pravdu knížka je super památka
Odpovědět
Miso ja to fakt nesnasim jak daj dycky kolem ten krepak nahore zamotany ]-( ...a nejhorsi je ze to porad jeste delaji a neprijde jim to divny...k svatku jeste mozna,ale na svatbu =-) :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?