Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak tady jsou fotečky http://www.modrykonik.cz/album/album.... koupání v bazénu proběhlo včera, takže úplně čerstvá fotka
Odpovědět
Profilova fotka
Micha - ahoj holka :-) taky jsem nakoukla do tvýho albíčka na MK a jestli to dobře chápu, byla jsi dneska na 1. IUI!! Takže držím pěsti, ať to vyjde a ty budeš mít krásný dubnový miminko x-) x-) Kat - ty jo, tak snad bude u vás voda OK, jsem si myslela, že Krkonoše jsou víceméně OK... :-( Taky držím pěsti! Myi - ty jo Honzíček je náááádhernej x-) x-) x-) Hezky nám ten náš snoubenec roste :-D A ta Verunka je od té paní co byla s tebou na pokoji? Ten růžovej uzlíček? :-) Ty jo, to fakt letí...
Odpovědět
Profilova fotka
No jdu to tady kapku poposunout, je to ostuda, jsme až na 3. straně dole ]-( :-D Přeju všecko nej nej nej Majky a Murynce k svátku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky x-) x-) martinko děkuji za přáníčko x-) x-) jinak máme po velkém UZ 8-) sme zdravý a čekáme.....HOLČIČKU!!!!! x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mury: gratuluju!!!!!!! Jinak všem přeji krásné ráno. Je tu zase jak po vymření. Chjo. Už máme 6 zubů. Ten náš Jéňa to bere všechno hopem. Jestli všechno bude brát takhle rychle, tak v září nastupujeme do školy :-D Jak se všechny máte? Marrei: dodatečně všechno nejlepší k svátku i tobě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Brý ráno též přeju x-) Jsem se včera vrátila z náročného víkendu a jsem jak zmlácená :-D tak že jsem zvědavá,jak to tu dneska přežiju. Naštěstí tento týden do práce jen 4x, v pátek jedeme s manželem na fesťáček k Turnovu, další víkend tu máme slavnosti města a pak odjíždíme k moři,až přijedeme, tak jdeme na svatbu kamarádovi, tak že to máme opravdu hooooodně našlápnutý :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kat: ahojky, opravdu se nenudíte. My jdeme švagrovi na svatbu tuhle sobotu, tak se těším. Zase budu bulet jak malá holka. jediný problém je, že Honzíka tam nebereme. Jsem zvědavá, jak to bez sebe vydržíme. Teda hlavně já bez něj.
Odpovědět
Profilova fotka
Myi, tak si svatbičku moc užijte. Moje ségra jela na dovču s manželem a malou (8roků) do Chorvatska, malýho Honzíka (2roky) hlídali naši na chalupě, páč chytil angínu jak blázen den před odjezdem, ale bez mámy to vydržel celou dobu, úplně v pohodě. Žádnej problém,nic.. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
kat: no uvidíme... Přes den je trénovanej, ale v noci těžko říct. Laďa jednou nespal doma a ten malej rarach to vyčíhnul a celou noc proplakal. Uvidíme...
Odpovědět
Profilova fotka
Mury - už jsem ti psala IP, moc gratuluju k holčičce x-) x-) Kat - kampak jedete? My letos k moři nee :-( , ale s malou by to stejně bylo složitější, tak asi pojedem až příští rok v květnu nebo říjnu ;-) To už by si malá mohla užít písek a pláž a tak. Myi - to jste dobří, že přeskočíte školku a jdete rovnou do školy :-D :-D Držím palečky, aby byl malej OK, až budete pryč ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
marrei, my jsme si pronajali dům v Brele (Chorvatsko), kam strašně rádi jezdíme. Jede nás letos celkem 10 lidiček,tak to bude takové pohodové ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kat, a kdy jedete? my odjíždíme stejným směrem v pondělí a budem tam 2 týdny ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Hoj holky, hlásím se po 10ti dnech totálně vydovolenkovaná :-) Kdo chcete, mrkněte jak jsme se měli v Náchodě: http://picasaweb.google.com/harastovi...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, já taky přidám pár foteček... http://www.babyphoto.cz/foto/index.ph...
Odpovědět
Profilova fotka
Myi, to je nádhera!!!! My už jsme Zlevorové taky psali, ale asi je na dovči, protože mi už 2. týden neodpovídá na mail ani SMS :-( :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Super je vajíčko a andílek x-) My doufáme, že se Anetka vejde do té mušličky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky ty vaše zlatíčka jsou nádherný x-) x-) x-) x-) x-) martinko co kočík?my už ho objednali :-D
Odpovědět
Profilova fotka
myi to vajíčko je fakt boží :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marrei: na dovči určitě není, fotky jsem si vyzvedávala ve čtvrtek. Napiš jí ještě jednou, já ji taky uháněla o termín
Odpovědět
Profilova fotka
Mury - kočík bez problémů :-) , jakou máte barvičku? Mrknu k tobě do alba ;-) Myi - o tak to na ni musím vlítnout, tď teda budu týden v krkonoších a jak se vrátíme, jdeme na očkování :-( , ale koncem příštího týdne by to mohlo jít...
Odpovědět
Profilova fotka
marti máme černý sporták a korbičku s těmi býlimi kytičkami a autosedačku růžovou :-D :-D co ty vaše očíčka už to máte za sebou?? =-) =-) =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahooooj 8-) Dovolená číslo 2 je za náma, fotky zděs: http://picasaweb.google.com/harastovi... Mury, očička jsou už OK. Byli jsme na té sondě v nemocnici, tam jsem se až divila, že malá tak moc nevyváděla - holt má paní doktorka víc praxe a jde jí to rychleji. Po týdnu nás zkontroloval primář, vše OK ;-) Myi - tak paní Zlevorová mi volala, že teď bude pryč a začíná fotit až 2.9. :-( Tak snad nám malá do té doby z té mušličky nevyroste :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj ženy x-) Tak v dubnu 2010 budeme doma tři x-)
Odpovědět
Profilova fotka
KATY?????!!!!!!?????!!!!!!! Sakriš doufám, že si z nás neěláš pr*el a nekoupíte si třeba pejska nebo morče nebo tak něco!!! ]-( ]-( ]-( Miminko???????? x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
No jo, už to čtu v červnovkách, a mě se nic neřekne!!! ]-( ]-( ]-( Katuš gratuluju moc moc moc, ať je všechno OK a prožiješ nádherný těhu x-) Fakt si to užívej, já na těhu strašně ráda vzpomínám, byl to nádhernej pocit, a záááááááááávidííííííííííííííím :-D :-D :-D Kolikátej jsi vlastně týden? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei, pejska už doma máme, tak ted jsme se konečně dočkali i miminka x-) manža je strašně šťastnej, já tedy taky, ale nejdříve jsem tomu nevěřila :-N páč jsme absolvovali všechno možný u doktorů,tedy spíš já byla ta "problémová"... ale doufám, že vše bude v pohodě ;-) jsem dneska přesně 7tt ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/album/album.... holky naše malinká x-) x-) x-) jinak kat ještě jednou gratuluji 8-) užívej si to ;-) jsem od začátku na PN a pohodička x-) x-) těhu je nádherné!!!! martinko jsem ráda že ořčíčka jsou v pořádku ;-) fotečky jsou krásné x-)
Odpovědět
Profilova fotka
kat: gratulace obrovská, dávej na sebe pozor a užívej si to. Náš malej už lozí, vůbec nic nestíhám...Užívejte si "nemobilních dětí"
Odpovědět
Profilova fotka
Holky jedna fotka tak hodinku stará ;-) : http://www.modrykonik.cz/album/view.p... Píchli jsme náušničky, pak jsem ji nakojila, malá hned usnula a už spí skoro 3 HODINY V KUSE!!!!!!!!!!!!!! Chápete to??????? Luxus!!! 8-) 8-) 8-) Myi, já si budu užívat nemobilní Anetky, ty si užívej večery bez bolavýho bříška, a těhulky, užívejte si hodný nebrečící miminka v bříšku ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kačííííííííííííííííí, to je paráda!!! Mocinky gratuluju!!!! Fakt z Tebe mám moc velkou a upřímnou radost. Držím pěsti, aby celé těhu proběhlo bez problému a ty se jako nastávající maminka cítila úžasně :-) Mury: to je dobře, že si těhu krásně užíváš! Marti: malá roste do krásy :-D Myi: ty fotečky z ateliéru jsou nádherné!!!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?