Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
dneska 200?Jeee to je krasny, tak to uz je za chvilku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Veru - jj :-N
Odpovědět
Profilova fotka
sili-jupíííí, glogloglogloglo... mňam, to šampáňo je dobrý... :-D hmmmm, teď ale nebudu moct řídit =-) Ahojky všem "osmadvacítkám" :-D katarinkakm-šikulka, máš je v albíčku?!
Odpovědět
Profilova fotka
vewe-za takovou větší chvilku... :-) sili-no já už taky pomalu vyrábím. V ablumu mám jen náhled, jak to asi bude vypadat?!
Odpovědět
Profilova fotka
Jéééé, kdyby mi bylo 28 x-) x-) x-) Jééé, to mi bylo, když jsem poznala miláčka :-N
Odpovědět
Profilova fotka
sili-jé no ty stařenko !!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Majky - :-p :-p :-p :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sili-ty vypadáš dobře, kolik ti je 30?
Odpovědět
Profilova fotka
Majky: v albu je ještě nemám,jsem se neodvážila :-D Vewe jsi tu? :-)
Odpovědět
Jsem tu katarinko ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
katarinkakm-ale klidně se odvaž, já tam dala taky jen návrh, je to strašné, vůbec to nemám odměřené, ustřihla jsem ten papír od oka.. :-)
Odpovědět
majky jmenovky moc hezoucky ;-) a ten parfem Gucci Envy me ja ted uz uplne dodelavam,ale voni mi taky pekne...koupila jsem si ted ale jiny..Chanel Chance a taky krasa x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Majky - jj.... 30 :-S ... teda posledního ledna už 31 ]-( :-( :-p |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Vewe: Ty jsi z Vrchlabí? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majky: cela dekorace bude ladit do oranžova,jelikož můj nastávající je příznivcem oranžové barvy... protože oranžová barva je barva KTM motorek a všeho možného od KTM :-)
Odpovědět
Profilova fotka
vewe-jmenovky jsou otřeš, to bylo fakt jen na zkoušku, určitě budou hezčí, si na nich budu muset dát víc záležet :-D Mě se strašně líbí tvoje album a konkrétně tato výzdoba... to je bomba, jsem to ještě neviděla. http://www.beremese.cz/album/view.php... sili-krásný to věk!!! :-) A neboj, mě to taky čeká :-( Sice až za 5 let, ale čaká... rychle to běží, takže za chvíli už jsem 30-tnice ani se nenaděju... snad už budu mít v té době capartíka?! :-N
Odpovědět
Profilova fotka
katarinkakm-já budu mít taky oranžovou /lososovou/ a chápu ty barvy tvého miláčka, proč to tak bude... to musí být sladěné. :-D Taky jsem 5 let chodila s klukem, který byl blázen do motorek, ne jednu vlastnil, takže vím, co to je jízda na motorce a zbláznění se do toho!!! Vždycky jsem říkala, že ji má rád víc než mě. :-) No a skončilo to.... nakonec můžu říct, že pro mě dobře. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majky - já ve 30 mít dítě určitě nebudu :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Majky: on tvrdí,že mě má rád víc než motorku ... :-) .. a to tvrdil,aniž bych vytvořila jakýsi fyzický nátlak :-D Po jak dlouhém trvání vztahu se holky vdáváte? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sili-ne?! =-) :-D :-D :-D katarinkakm-můj bývalý jednou půjčil tu motorku kámošovi, který mu ji rozbil.. to jste měli holky vidět. Seděl u ní v garáži, slze v očích. Já mu samo nadala,že se takové věci nepůčují a ještě takovému blbovi kámošovi. :-| Jiank, já se budu vdávat po 5 letech a 6 měsících... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No já se budu vdávat po 2 letech 7 měsících a dni :-D :-D :-D My máme doma také pár motorek, miláček je blázen do pojízdných věciček :-) Závodně jezdí autocross (na sport tedy 2 auta), pak autíčka na náš běžný provoz (momentálně celkem 4, z toho jedno v opravě - mojí zásluhou :-D ) a motorky celkem 4 (BMW 1200 GS - to je i můj miláček, Husquarna na cross, skůtřík na popojíždění na závodech a jeden veteránek - Dněpr z roku nevím.... :-D ).
Odpovědět
Profilova fotka
silente: u nás v garážích to je jak v půjčovně motorek... :-) Máme tam tři veterány,prej že je opraví a pak je dá našim dětem.. :-D říkám,že děti ho s tím pošlou někam... on na to,že to nejspíš děti pak prodaj za Mercedes :-D tak jsem ho uklidnila,ať si tak nefandí :-D On mi tady i tuhle povídal,že chce jet s radnice v hadráku... :-D a když ho prodal,tak mě uklidnil,že teda místo hadráku pojedeme na motorce z radnice :-D Jinak mi se budeme brát po 5 letech a 2 měsících..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, moc vás nestíhám.... my se budeme brát skoro po 3 letech.... 16.7. budeme mít 3. výročí, 2 týdny po svatbě.
Odpovědět
Profilova fotka
Katarinka - no ten můj naštěstí o využití motorek na svatbě neuvažuje :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Silente: furt doufám,že jde jeho jeden chabý žertík a že odjedeme v autě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
katarinkakm-jé, to byl vždycky můj sen, jet z radnice na motorce, že bych zašla za bývalím, jestli by mě z tama nesvezl..?! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Majky: hlavně aby tě dovezl tam,kam ty chceš :-D Únos nevěsty hned po obřadu.. to nééééé :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Majky - já bych se raději neptala :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jako, že by mě můj bývalí unesl?! :-D Co bych s ním dělalal?! :-D Raději zůstanu u spolehlivého autka a spolehlivých kolegů, jako řidičů. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majky: spíš se tu nabízí otázka,co by s tebou dělal on :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?