Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj děvčátka, jak se máte? sili: gratuluju k holčičce x-) kat: no mám se tak nějak furt stejně, jednou dobrý, jednou blbý, zatím to vypadá, že se mi ten cyklus srovnává, tak uvidíme jak dopadne novoroční snaženíčko :-D tenhle týden mi v práci utíká nějak moc rychle, až se divim a to jsem pořád jen unavená, tak mi to přijde zvláštní... jinak už píšu konečně z postele, o tom jsem vždycky snila :-D notebooky, to je vážně bezva věc :-D :-D a dneska nám brácha s přítelkyní oznámili, že mají termín svatby 11.7.2009 :-) tak jsme s budoucí švagrovkou trošku povídali o svatbách ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak se hlásím z ultrazvuku :-) Jsme zdraví a krásní, doktor kontroloval hlavičku, srdíčko, žaludek, páteř, ledviny, játra, žlučník..... snad všechno :-D Mimísek se zezačátku jaksi styděl :-N , vůbec nám nechtěl ukázat, co je.... a v jednu chvíli doktor konečně zastavil ultrazvuk a hlásí: "No, tak tady je to krásně vidět! Tak maminko, co myslíte??" Já jsem samozřejmě viděla jenom změť bílých, šedých a černých teček :-D , ale pak jsem si správně tipla, že to bude...... tradáááááááááááááá: H*O*L*Č*I*Č*K*A!!! x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
marrei: gratuluju!!!!!!!! Takže v sobě nosíš budoucí paní Pudilovou, je ti to jasný!? Tečou mi slzičky štěstí...
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo Myi, taky jsem si říkala, že teď můžeme spojit naše slavný rody :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marrei: teď mě napadá, že na naše první výročí svatby můžeme uspořádat zásnuby :-D :-D :-D To by bylo romantický, ne?! A kdy máš termín porodu?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak jsem na vás po dlouhé době nakoukla a moc vám gratuluju za HOLČIČKY... hlavně ať jsou zdravé a rostou u vás tak jak mají... Mojí kamarádce se v brzké době narodí také miminko, dnes jsem ji potkala, tak mi říkala, že mimi je o 14 dní větší takže bude rodit zřejmě dřív a už se těší. Říká, že ten poslední měsíc je šílený, nemůže si obout boty, v noci chodí pořád na záchot, takže se nevyspí... No je to daň za to nádherné, co pak přijde. Tak se opatrujte, zvlášť v takové zimě !!!
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem hlásila kolegyni, že mám malou už provdanou, a ještě se nenarodila :-D Termín mi řekl 2.6., takže se pořád motáme kolem toho 30. května.
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei: gratuluju k holčičce !!!! Nádhera...teda až na Myi tady máme samé holky :-) ale já jí moc chtěla a jsem za ní ráda. Krom toho si furt myslím že to být kluk, tak to svatební šílenství a tahání 2O kg krabic by prostě neustál... :-) Holky a vychází vám ty pohlaví podle tý čínský tabulky? Mě to teda vyšlo.... Já se dneska nemůžu ani hnout...včera jsme s tátou tapetovali ložnici, která bude zároveň i ložnicí Adrianky, je to asi 50m2 a dneska se nemůžu ani hnout. Bolej mě záda, prdel, spodek bříška a dlaně (což nechápu od čeho ?) ale je to hotový a nádherný. Dneska budu odstrojovat stromeček a prát.Chtěl jsem žehlit, ale tu žehličku bych asi fakt neudržela...bohatě si užiju s tím jehličnanem píchavým. Myi: díky za nabídku :-D :-D :-D když to jsou zrovna práce, který mě moc nebaví, takže sama bych potřebovala paní na žehlení :-) včera jsem přebírala koš a mám tam dokonce i nějáké věci od léta, to je strašný jaká já jsem ostuda! :-(
Odpovědět
Marrei: gratuluji k holce:-)) moje kámoška je o měsíc dřív těhule než já a taky bude mít holku, tak to jsou vážně samý holky:-)) včera jsme spolu byli poprvý na předporodním kurzu, spíš povídání a trochu cvičení tam bude.....já mám termín kolem 23. května a taky se nám to s manžílekm hezky sešlo - 20. dubna máme výročí prvního seznámení, pak bude za měsíc květen narození mimča a za měsíc další výročí svatby:-)) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
koukám, že Honzík bude jak námořník. V každém městě bude mít kamarádku
Odpovědět
Profilova fotka
Plami: jééé my se taky s manžílkem seznámila 20 dubna, jen už to letos bude šest let :-N teda to to letí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, taky se přidávám s gragulací k holčičce x-) já mam dneska den blbec, v práci děsná honička, pak mě ještě namíchnul šéf, protože mi řekl, že jsem udělala chybu, kterou mi prý bohužel nemůže odmáznout, a kolegyně, která to vlastně zavinila, protože něco neudělala a já to po ní dodělávala, tak ta nemá žádnou chybu...tak teda nevim kde to jsme... no a prostě ten dnešek stál za prd... ještě že je pátek, čekala jsem na něj jak na smilování...
Odpovědět
Článek se načítá
Prio: tak to je dobrá náhoda:-) u nás to bude letos pátý výročí:-) Holky těhule neuvažujete některá z vás o košíku pro mimčo, nejlépe na kolečkách? brala bych ho tak na půl roku, než pořídíme větší postýlku která se dá pak složit v malou postel a tato by se nám do ložnice nevešla, dala bych jí pak rovnou do pokojíku....na netu je toho spousta ale docela šílený pálky......
Odpovědět
Profilova fotka
marrei gratuluji k holčičce x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj tety!!! Tak jsme byli dneska u paní doktorky. Vážíme 4520g a měříme 57cm. Rosteme jak z vody. Jinak umíme všechno, co umět máme a dokonce i něco navíc. Jen kdyby nás netrápily prdíky :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Myi, gratuluju k macíkovi x-) :-D Na prdíky máš co? Dáváš Sabík? Kámošce nejvíc pomohly nahřátý třešňový pecky v sáčku :-D A jak je na tom Prio? Holka chceme data, data, data! Ještě měsíc a budeš mít tu cácorku u sebe.... x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
marrei: jojo, máme sabíka. Ty třešňový pecky zní zajímavě. Kde se to dá sehnat? Nemáš tušení?
Odpovědět
Profilova fotka
Myi - obávám se, že jen v červnu na zelňáku :-D :-D :-D To jsou fakt jenom pecky z třešní, nahřeješ je ve vodě, šupneš do igelitu a dáš to mimču na bříško a masíruješ ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj ženský, marrei, to jsou mi novoty s těma peckama :-D já jen čumím :-D myi, tak to ale chlapeček hezky dlabe, to má maminka výživné mlíčko :-D řízkama to asi nebude :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marrei: já jsem kdysi kdesi viděla polštářek naplněný peckama třešní. Přišlo mi k smíchu na nich spát. Nějak mi nedošlo, k čemu by mohly být. Teď si jen vzpomenout, kde to bylo kat: maminka mlíčko nemá vůbec, máme výživný nutrilon ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Myi, ajo,dyť si to tady psala... kamarádka má hrozně výživný mlíko a mají doma golema :-D :-D :-D ale to bude asi tím,že tatínek při svých 190cm má 120kg :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Myi - ty jo, tak to zas nevím já, že se to normálně prodává v polštářku ;-) Jestli na to někde narazím, určitě dám vědět! Hoj Kat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky tetky, tak jsem tu.... prý tu po mě byla sháňka :-D Nějak poslední dobou nestíhám. Peru, žehlím, uklízím, vařím, nakupuju, chystám věci pro malou a pro sebe do porodnice a hlavně hodně spím. V noci to moc nejde, tak dospávám přes den a tak to každý den dopadne tak, že vstávám až kolem poledne a to pak samozřejmě nic nestihnu :-( Jinak prcek v bříšku se má asi dobře....včera se tam tak boulila, nožičky strkala pod žebra a do boků, že jsem ji několikrát za den pohrozila baby-boxem, ale už asi ví, že to nemyslím vážně a nic si z toho nedělá. Jinak do porodu mám od zítřka přesně měsíc. Ve středu jdu naposledy ke svýmu gynekologovi a ve čtvrtek už poprvé na prohlídku do nemocnice. Jo a taky nás příští týden čeká předporodní kurz v nemocnici... Jinak holky, kdo plánujete používat Tesco plíny - ty fialový jsou prý dobrý - tak maj na ně akci - včera jsem udělala útok na Tesco, koupila tři balíky a pár (asi tak plnej nákupní koš) věcí do domácnosti a dva a půl tisíce víte kde :-N ale zase máme dva týdny co jíst a pít :-) Myi: teda Honzík je pořádnej kus chlapa :-) ale to je dobře! Jo a ty pecky od třešní...já je viděla u kamarádky. Měla je v pytlíku, kterej kdyžtak nahřála v mikrovlnce a přkládala na bříško. Zkusím se jí zeptat, kde to sehnala... Jinak na prdíky prý pomáhá i takový to vibrační lehátko...
Odpovědět
Profilova fotka
Myi: ještě jsem Ti chtěla napsat, že jsem si na Tebe včera vzpomněla, když jsem si balila věci do porodnice a nemohli jsme najít oddací list, ale převrátila jsem byt naruby a našla. Ten můj trouba ho dal do šanonu, kde jsme měli nabídky na plastová okna...truhlík :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Prio - Alí, tak jsem ráda,že se vám oběma doma daří. Zatím asi Tesco plíny nebudu kupovat. Vibrační lehátko tedy máme :-D :-D :-D poslala sestřenice manžela z USA :-D jsem si v tom nechala vrnět jen ruce,ale bylo to boží. Když byl malej od ségry "malej",tak v tom hlavně raz dva usnul. Zaplo se to a do deseti vteřin byl tuhej.Pak se to samozřjmě vyplo a spal dál :-D i bez vrnění :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kat: :-D :-D :-D tak plíny nechceš, ale lehátko máš :-D :-D :-D no já to mám spíš obráceně, ale všechno jednou bude :-) Vidíš, jdu juknout na aukro, jestli ho někdo neprodává...
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný večer všem! Nám se daří skvěle, tak doufám, že Vám také! Myi: http://www.nejenprodeti.cz/nahrivaci-... http://www.mimishop.cz/sanami/katalog... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
prio: sranda je, že jsme našli už ten původní :-D . Jinak lehátko máme, ale na prdíky moc nefunguje, jinak je to opravdu super věc ;-) sili: díky, švica ví, kde se prodávají u nás v Brně. Zítra ho půjde koupit (pokud ho tedy budou mít)
Odpovědět
Profilova fotka
Helou ženy, tak já poslouchám... povídejte - přehánějte, co je nového? :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kat: nového? Mám chřipku jako blázen. Dokonce i s horečkou (tu jsem neměla snad od základky). Nejhorší je, že se mi tím kašlem začala stahovat děloha, tak beru magnezko a pan doktor se snaží miminko udržet ještě dva týdny. Ale je to strašný, ženský. Chrchlám tak, že bych mohla pořád sedět na záchodě, protože ty svěrače mi prostě nefungujou. Snad jen ta rýma už pomaličku ustupuje. No samý pozitivní zprávy, co? :-D Bohužel nic jinýho momentálně na skladě nemám :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?