Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nééé, čistej néééé..... ;-( ;-( Hm, humus 8-( Ale hypo to taky pokryje, tak to nějak přežijem..........
Odpovědět
Profilova fotka
marrei - to jsou ty naše perfektní zákony no... no na blití... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj tetky :-) Sil: já jsem taky strašně zvědavá na to pohlaví ;-) Prosím, prosím, smutně koukám. Jinak nám dneska pan doktor potvrdil holčičku (prý už to tam jasně viděl - lodičku nebo co to říkal :-N ) tak to bude Adrianka. Ale to už jsem tu asi psala. A zrovinka, když jsem jela domů, píše Kačí...tak mě to tak potěšilo :-D O víkendu jsem prala věcičky na mimíska, ta Lovela tak nádherně voní, že bych ty pidiponožtičky nejradši snědla! Cítím se dobře ...teda až na to, že se zadýchám už jen při překulení se z levého boku na pravej :-D A nebojte až to bude (jako že má ještě měsíc a půl čas) tak vám všem hned napíšu!!! ;-) Marrei: k těm penězům. Kamarádka to nějak vymyslela, že za ní půjde jakoby na mateřškou manžel (on je normálně zaměstnanej, ona dělá na živnosťák) a po porodu to změní ...prý to nějak jde. Tak to zkus prozkoumat případně jí mohu zavolat a zjistit podrobnosti!!! Kat: s tím zdravíčkem je mi to líto, ale u Tebe si člověk musí říkat, dokud nejsi v nemocnici tak je to dobrý! A s tou mamčou od šváry...hele ten rok 2008 byl nějakej zakletej...u nás v rodině umřelo takovejch lidí...a to mě v nejbližší době čeká ještě asi děda...je na to špatně a říká se život za život. Byla jsem u něj teď o Vánocích a i když vím, že mě to bude hodně bolet, tak bych mu to přála. To už není život...leží, sám se nenají, už ani moc nekomunikuje...neví co je za den, kolik má dětí...pozná jen mě a pejska se kterým žil. A už zas bulím. Jsem teď nějaká přecitlivělá. Sil, Marrei: tak už cítíte pohyby ???? Super, že??? To je strašně hezkej pocit a to počkejte až bude mimi větší jak hejbe celým břichem - to je vždycky boule na pravo, pak strašnej tlak a boule se přesune na levo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sil to je nádhera,gratuluji x-) x-) marei pohyby to musí být krásné x-) x-) všem přeji hodně zdravíčka a štěstíčka do toho roku 2009 ;-) mě včéra dorazila druhá MS po revizi a od února se začneme snažit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jé Prio, Mury, to jsem ráda, že vás vidím, holky ;-) Prio - gratulace ke kontrole, tak ať ještě Adrianka chvilku v bříšku vydrží a už se moc moc těším na fotky x-) K těm penězům - to by pro nás výhodný nebylo, Michal bere celkem slušný peníze a hlavně má všechno oficiálně, takže by nám to moc nepomohlo..... Holt musíme to nějak přežít. Jen jsem nebyla moc zvyklá být na někom finančně závislá, tak to bude nezvyk :-N Mury - ty jo to letí.... únor je za chviličku a za nějakej ten měsíc už z tebe bude zase těhule!! 8-) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Prio - Ali, no prostě pro mě byl rok 2008 úplně na h***o s prominutím (teda krom svatby,ta se vyvedla za celý rok asi nejvíc).. jináč prostě bída,děs a utrpení.. doufám,že ten rok 2009 bude lepší a lepší a lepší... :-N tfůůůj si na to musím plivnout 3x :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
prio: gratuluju ke kontrole. Teď už budeš chodit jednou týdně, že? Neříkal ti doktor, jestli třeba nebudeš rodit dřív nebo tak něco? Mě to řekli celkem brzo, že spěchá na svět. mury: ahojky, tak držíme všechny palečky, ať to snažení vyjde co nejdřív.
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei: nevím zda jsem to správně pochopila, ale mají to vymyšlený tak, že Pavel (manžel kamarádky) si nechá napsat mateřskou na sebe, ale jen na dva týdny a pak to přehlásí na Verču. Mateřská se prý vypočítává jen jednou...ale fakt se radši ještě přeptám, jestli jsem to dobře pochopila... Jinak fotečku mám jen jednu a není moc hezká, protože mimi už je velký takže tím ultrazvukem sotva zabere najednou hlavičku...zkusím jí vyfotit a dám ji sem...ale máme už 1800g :-) Kat: jen když si vzpomenu na všechny Tvoje strasti se zdravím...to je samo o sobě strašný a k tomu když se přidá ještě nějáká rodinná pohroma, tak to se za tím rokem 2008 snad ani neotáčet (tedy krom svatby). A co Vánoce, co jste dostaly??? Pochlubte se???
Odpovědět
Profilova fotka
Ali, jako já byla asi strááááášně moc hodná,jelikož mi Ježuch donesl dárky, o kterých jsem pouze mluvila jako že bych někdy chtěla.. ale netušila,že je budu mít pod stromem :-D Dolce Gusto a boty na spinning mi udělali nej radost ;-) hlavně,že jsme se taky všichni doma sešli...
Odpovědět
Profilova fotka
Prio, Ok, poptej se a dej pak vědět, ju? Že bysme ten náš slavnej stát kapku obrali o penízky ;-) :-D Jééé a vánoce: hlavní dárky byla domácí pekárna, ruční vysavač, domácí meteostanice. Pak mi kámoška udělala radost krémem pro těhule, na miminko jsme dostali nádhernej spací pytel a kráááásňoučký dupačky ;-) A pak povlečení a tak.... přímo pro mě byla kosmetika, knížka, milion ponožek :-D atakdále atakdále.... byla jsem fakt spokojená, do všeho se Ježíšek trefil ;-) A jak vy ostatní??
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem byla asi taky hodná. Dostala jsem hodinky, prstýnek jako hlavní dárky (ten prstýnek byl tedy za Honzíka). No a pak pánvičku, župan a tak. No a samozřejmě nesměl pod stromečkem chybět Honzík :-D Docela se mu tam líbilo. Hlavně ty světýlka ho přímo fascinovaly
Odpovědět
Profilova fotka
Myi - já když si vzpomenu, co dělal Honzouš (18 měsíců) od ségry na stromeček.. popadl strom za větev a táhl strom jak mamuta :-D on takhle vyndává i kytky z květináčů a pak nám je nosí a ukazuje, no prča :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
kat: to nás čeká příští rok. Zatím ten náš Honza zjišťuje, k čemu ty ruce vlastně jsou. Až to zjistí, tak to si neumím představit, co všechno v nich bude. Zatím si myslí, že je má na tahání máminých vlasů. A že má sílu...Auau
Odpovědět
Profilova fotka
Myi - a za pindíka se zatím ještě netahá viď :-D :-D :-D To on dělal skoro furt... a když sedí na nočníku,tak si ho vyndává ven a čůrá z nočníku a má z toho hroznou prdel :-D :-D hele,to budou zážitky,že z toho budeš moci pak udělat a vydat knížku :-D Našla jsem tuhle zvukovou nahrávku naší Lucie (7,5r),když jí bylo 2,5 roku a odříkává báseň "Nám ksistálovou tudánku" jsem se válela smíchy a ona taky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jééé Myi: ahooojj :-) já pořád čekám na ty fotečky :-) ale chápu, že starostí s miminkem má š víc než dost, takže to ber s rezervou, až bude čas...nějáký sem hoď :-) A co jinak ? Je Honzík hodný? Marrei: zjistím a napíšu :-) U nás ježíšek byl taky bohatý...jen výběr: monitor dechu, obrovskýho plyšovýho slona, dupačky, minibotičky, mop na vytírání, poukaz na welness day, indukční vařič, povlečení pro mimi, odsávačku hlenů, pončo, dva svetry...a spoustu dalších věciček...hlavně pro mimíska :-) jo a taky knížku Matka v koncích ... :-D :-D dobrej název, že ? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
prio: takhle hodnej je...jen nejdřív v porodnici nechtěl vůbec baštit. Proto jsme tam taky byli dýl. A teď se zase rozbaštil až moc. Paní doktorka nám určila dávky a ty nesmíme překročit. Někdy je to teda boj o nervy. Někdy si říkám, že na nás musí sousedi každou chvilkou zazvonit. Albíčko udělám, ale fakt jsem si nenašla chvilku, kdy bych si k tomu sedla. Teď tak píšu jen když projdu kolem počítače
Odpovědět
Profilova fotka
já také byla hodná,ale největší radost jsem měla jakou měl manža radost z dárečků x-) x-) x-) dostal seskok padákem,moc si to přál ;-) já dostala parfém Hugo bos,bundu od sama,prstýnek,přívěšek na krk srdíčko,nápoj horkého jablka celé balení :-D ,stojánek na fotečku,spodní erotické prádelko :-N diář,svíčku no prostě bylo toho dost :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Murynka - počkej počkej počkééééj... spodní erotické prádelko.... 8-) .... santovský? 8-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
santovský jsem dala já jemu :-D on mě dal klasický ale měli jsme stejný nápad,proč?ty jsi ho dostala??
Odpovědět
Profilova fotka
Néééé nedostala :-D ani jsem po něm netoužila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky, tak já tomu nerozumim jak se to počítá, když jsem byla měsíc na nemocenské, tak jsem při polovině měsíce za 66% a druhej polovině měsíce za 72% brala celkem necelých 13 tis. =-) každopádně až budu těhu, tak zůstávám ihned doma
Odpovědět
Profilova fotka
Micha - jak se ti daří?
Odpovědět
Profilova fotka
Mimo jiné přeju krásné zamrzlé ráno :-N
Odpovědět
Profilova fotka
micha: tomu snad nerozumí ani na ministerstvu sociálních věcí :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holčinky! Jen prolétávám :-D Včera na velkém uzv vše ok a ofiko tedy sděluji, že jsme cácorka 8-) Zdravím fandy! :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Hoj holky :-) Sil, tak já teda ofiko gratuluju k cácorce ;-) :-D Špehy zdravím taky :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Sil: jééé taky holčička!!! No to je nádhera :-) Gratulujeme! Já si dneska zařídila pediatra a mám z toho obrovskou radost, protože paní doktorka je ohromně milá a co jsem na ní četla ohlasy tak i dobrá! Ale doufám, že jí moc potřebovat nebudeme, že budeme zdravoučký jak řípa! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sili: taky gratuluju k cácorce ještě jednou. prio: potřebovat ji určitě budete, ale na samý dobrý zprávy ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Myi: ty se máš, že už to svoje zlatíčko máš doma v postýlce :-) Mě už to moje těhotenství přijde dlouhý a to jsem do posledního dne chodila do práce...co budu dělat teď měsíc a půl doma, to fakt nevím :-) No nic, jdu se zkulturnit a letím na předporodní kurz...papapa
Odpovědět
Profilova fotka
priio: užívej si klidu dokud můžeš!!! Už nikdy nebudeš mít takovej klid jako teď. Ikdyž tě chápu, taky jsem dělal všechno pro to, abych porodila co nejdřív. A jestli se opravdu nudíš, tak dojeď k nám. Já už na tebe něco vymyslím. Třeba žehlení, vaření a tak. No a odpoledne se budeme věnovat pohybu na čerstvém vzduchu. A do porodnice to máš od nás 5minut :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?