Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My se cejtíme skvěle :-) Nevolnosti dávno fuč a břuch ještě není tak velkej, abych se zadýchávala. Takže si to užívám. Akorát vždycky dočkat se dalšího ultrazvuku, to je utrpení 8-( Nevíte, jak je na tom Prio? Je další na řadě, mamina :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem si konečně našla chviličku, abych se za vámi koukla. kat: já se cítím teda jak na houpačce, buď úplně utahaná nebo šťastná. Teď teda je ta první varianta. sil: já chci taky vědět, prosím prosím
Odpovědět
Profilova fotka
nevím,jak se má Prio.. ale zjistím :-D Psala jsem jí sms... ;-) Rejlivoka už to má taky za sebou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
My jdeme zítra na velký uzv, tak se těším, až prtě uvidím x-) Myi - IP letí :-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak já už měsíc bojuju s rýmou:-( skončila jsem na antibiotikách, ale taky moc nezabraly. Chudák mimi se asi narodí s kapesníkem u nosu 8-( tento měsíc mě čekají tři ultrazvuky, to se mi to teda naplánovalo:-) Marrei, to máš dobrý že už nevolnosti nemáš, já jima trpím nyní kvůli tý rýmě a migréně:-( ach ju:-( ale pohyby už taky cítím:-) a už se moc moc těším až bude mimčo na světě, tohleto období si fakt neužívám.....
Odpovědět
Profilova fotka
sil: děkuji, nádherný jméno ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
maminy, nemáte některá náhodou velikost podprsenky 85C. Mám jednu kojící, co jsem nosila týden, pak jsem přišla o mlíko.
Odpovědět
Profilova fotka
Myi - díky ;-) Plami - choudě jedno! Já jsem bez nevolností stále (ťuk ťuk) a teď si těhu vůbec tak nějak užívám... práci mám na háku, bříško ještě v pohodě velké, manžílek se vzorně stará, prostě krása x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Myi - i jako "ne"mamina neposloužím.. já jsem ráda,že se zmůžu na 80B :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Myi - já měla před těhu 80E 8-( Teď už se asi nevejdu do tabulek... mateřskou jsem si před Vánoci koupila 90DD.. větší už neměli a naštěstí sedla :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Tak Prio-Alenka zrovna dneska frčela od doktora.. ode dneška je na mateřské :-) termín porodu má na 15.2. :-) a mají se s miminkem dobře ;-) .. to jsme rádi ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Myi, já teď budu mít tak D-E :-S Prio - ta se máááááá!!!!!!!!!!!!!!!!! Holky, jak je to s tou mateřskou, ta nejnižší je nějak 6900, to jako ta ženská fakt bere první půlrok je 6900????? není k tomu nějakej doplateček? přídavek na díte?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Pak rodičovská je tuším 7800, že jo....
Odpovědět
Profilova fotka
marrei: první půlrok se počítá z platu, já mám kolem desítky. Takže v klidu. Minimálně ti ale tuším musí dát těch 6900,- Až po půl roce dostaneš 7800 a nárok nemáš na nic. Možná přídavek na dítě, ale na ten máš nárok v případě, že v rodině nemáte na hlavu 2500,- Když máte, tak máš smůlu. Cpž určitě mít budete. Ikdyby Míša nedejbože neměl ani korunu, tak ty máš 7800Kč. A kolik je 3x2500,-? Mají to dobře spočítaný mrchy jedny
Odpovědět
Profilova fotka
No Myi, u mě je právě ten první půlrok problém ]-( Mě v práci platí oficiálně jen 11 000 hrubýho a pak zbytek na černo. Což bývá klidně dalších 11 000 na ruku, ale to už nikoho při výpočtu té mateřské nezajímá, že jo. Takže já budu ten první půlrok brát nejmíň, co jde :-( Ještě že máme relativně nízkou hypotéku... |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ty jo, až po mateřské budu zas nastupovat někam do práce, tak na ty čachry kašlu, žádný na černo, ale hezky všechno oficiálně ]-( Protože fatkt když jdeš potom na nemocenskou nebo na mateřskou, tak seš hrozně bitá ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
marrei: já jsem brala 11čistého. Hrubého cca 13500. Někde jsem na netu viděla přesně, jak se to počítá...Navíc od 1.1. je to zase trochu jinak. Zkusím to najít
Odpovědět
Profilova fotka
tady: http://www.finexpert.cz/Rubriky/Vypoc... je tam kalkulačka
Odpovědět
Profilova fotka
Myi - no v tom se vyznat,ale už tak nějak trochu chápu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
bezva, jdu kalkulovat. pokud se už neozvu, tak mě odvezli 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ty jo, netuším, kolik mám ten denní vyměř. základ, tak mě odvezou až zítra :-D
Odpovědět
Profilova fotka
http://dumfinanci.cz/kalkulacky/mzda-... tady to máš jednodušší
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei - já jsem jukla na výplatnici a tam by to mělo asi být... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Myi - jooo tak to už je lepší.. ;-) Jsem si to spočítala a pokryje nám to hypotéku a ještě splátku na auto :-D a pak se můžu jít klouzat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Počítám,že v roce 2010 to bude zase jináč :-D nepředpokládám,že bych do koce roku asi porodila :-D :-D :-D dyk nejsem ani těhu :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kat, zadalas tam čistej příjem nebo hrubej?
Odpovědět
Profilova fotka
čistej... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Myi - nevíš,počítá se to z čistýho či hrubýho? Asi z hrubýho viď? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
kat: když o cokoliv žádáš, tak potřebuješpotvrzení o čistém příjmu, takže asi čistej
Odpovědět
Profilova fotka
tak já tam šoupla taky čistej, tak že to bylo v cajku :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?