Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) No jo Myi, detailní popis porodu by se hodil ;-) Ty jo, a co s tím mlíčkem? Nemáš, nebo nechce sát? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
marrei: mám ho hodně málinko a jde fakt blbě sát. Odsávačka má co dělat...Malý se tím vždycky tak unavil, že pak nechtěl pít ani z láhve, což nijak namáhavý není. Ale to je opravdu celkem fuk, hlavně že je ok. A co se týká porodu, tak asi takhle: 16:50 mi rupla před naším barákem voda, tak jsme šli domů, já se osprchovala a šli jsme pomalu do porodnice. Jak jsem sedla do auta, tak začali bolesti. Když mě vyšetřili, tak jsem byla otevřená jen na 2cm. Zhrozila jsem se, že to bude dlouho trvat. Udělali mi monitor a pak jsem šla na sál. Mezi kontrakcema jsem usínala, jak jsem byla utahaná. Cca ve 20:15 jsem měla pocit, že musím na velkou. Na záchodě jsem zjistila, že se tam tlačí něco jiného :-D No a 20:55 malej řval. Bez nástřihu to zvládl krásně. Trochu mě sice natrhl, takže mě pak doktorka musela šít, ale to už byla brnkačka. VĚTŠÍ POCIT ŠTĚSTÍ JSEM NEZAŽILA!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Myi, to věřím, a fakt bych si přála mít v květnu tak pohodovej porod, jak jsi měla ty x-) Když slyším vyprávění od kámošek nebo čtu to na koníkovi.... třeba 3 dny v bolestech.... tak jsi to krásně vychytala! ;-)
Odpovědět
Mysiska: gratuluju k nenáročnýmu porodu taky a k malýmu prckovi:-)také se už těším na takovej porod:-) Marrei: já platila za ten 4d ultrazvuk 1.000 a až půjdu po druhý, zaplatím jen 800,-...na ten druhej mě objednala v půlce února, to bude cca kolem 24 týdne, to říkala doktorka že je tak ideální...až si tam zavoláš, tak ti sama řekne na kdy je vhodný tě objednat:-)ale určitě běž, video je moc krásný, všem se líbilo:-)....akorát mě trochu překvapily výsledky z genetiky, dnes jsem tam volala a sestra říkala že jsou sice negativní ale nějaká hodnota je tam nízká a že se s doktorem rozhodli že mě pošlou na další 3d ultrazvuk do jinýho města kde je genetická poradna přímo, aby to prozkoumaly nějak hlouběji:-( sice jsem říkala že jsem byla zrovna na tom ultrazvuku jinde a řekli mi že je to v pohodě, ale asi to může být něco skrytějšího....sice to neberu tak moc vážně, ale trochu mě to nahlodalo:-( i zrovna že tento týden jsem nemocná, nastydlá pěkně, tak ta psychika je na bodu mrazu:-((
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, Myi: moc moc moc moc moc gratuluju a přeji Honzíčkovi plno zdraví a at se mu na tom světě daří.. ať vám dělá samou radost.. a když bude trochu zlobit,to není vůbec na škodu... aspoň s tatínkem budete vědět,že ho doma máte :-D Jinak všem maminkám přeju v tom šíleném počasí,který neví,co by nám na hlavu shodilo dřív,plno zdravíčka!!! Opatrujte se ženy moje :-D :-D :-D Já jsem byla dneska u Dr.na kontrole,všechny krevní testy dobrý,uff x-) Píchla mi Agolutin, nasadily jsme Utrogestan a budeme doufat,že se konečně moje tělo probere po vysazané antikoncepci (což bylo v červenci,myslím... :-D ... nevím... sakra.. :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Plami, hlavně klídek, Prio taky poslali na přesnější UTZ a bylo to nakonec v pohodě.... i když ty nervíky chápu.... |-| Ono je lepší, když jsou doktoři přehnaně opatrní, než když něco zanedbají ;-) Jinak jsem si teď volala pro výsledky tripple testů, jsou naprosto OK, hurááááá :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
čaues, děvčata já budu v pátek testíkovat ;-) akorát moc nevěřim, že bych vytestila //, už skoro 4 dny špiním a doktor mi řekl jen, že si mám vzít ascorutin 3x2tbl, trošku to zabírá, ale nepřestává to :-( prej si moje tělo ještě nezvyklo na pravidelný cyklus, jenže já HA neberu už 3 roky ]-( asi změnim doktora, tenhle je sice fajn, ale nějak nechce nic řešit, furt by jen čekal :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Micha: hele,já neberu od toho července asi HA a moje Dr. prostě řekla,že mi píchne tu injekci,abysme vyvolali MS,budu brát ten Utrogestan a měla bych se srovnat. ;-) Rozhodně jsem pro to,aby jsi vyzkoušela jiného Dr. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné odpoledne, holčinky. Nestíhám nestačím Ale i tak na Vás myslím: http://leteckaposta.cz/588441891 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sili, krásný! x-) Sem si nejdřív myslela, že je tam nějaká kytička ze sušenýho roští a on je to bafan :-D Holky já taky nevím, jak se tu objevím, mezi svátkama jedeme zase do Náchoda, tak Vám už teď přeju nádherný vánoce a šťastnej novej rok 2009 x-) x-) Těhulkám zdravý, krásný a hodný miminka a netěhulkám plodný příští rok ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei - to je moje nejmenší hafinka když letos napadl jednou sníh :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj manželky, tak vás taky zdravím. Vím,že se tu ještě mezi svátkama ukážu, jelikož budu makat do roztrhání těla :-D ale kdybychom se neviděly, tak hlavně těhule odpočívat, neuklízet, nedělat prostě nic - máte to nařízení ode mě jo! :-D a my,co jsme netěhu si taky dáme fajfky nahoru :-D rozkaz zněl jasně :-D krásný vánoce všem "osmadvacítkám".... ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky berušky, i já se přidávám se svým vánočním přáním, bo nevím, jak která z vás tu mezi svátkama budete. Všem vám přeji krásné, klidné, pohádkové, báječné, okouzlující .... vánoce a hodně zdravíčka (jak už pro mimi tak pro vás) v novém roce 2009. Taky všem těhulkám pohodové těhulkování a rychlý porod... a nám, kdo ještě jsme ve fázi bez 2 čáreček a bříška, aby nás to potkalo co nejrychleji... :-) Tak si to užijte !!!
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, přeju Vám všem hezké Vánoce a radost z nadělených dárečků :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teda holky, já úplně zapomněla co je dneska za datum - 28.!!!!!!!! Takže všem moc moc gratuluju k PŮLROČNÍMU (!!!!!!!!!!!!!!!!) výročí, ať jsou na vás manžílci hodní ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
dnes půl roku x-) x-) a je to pořád tak krásné-možná ještě hezčí než na začátku x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,tak jsem koukala,že Rejliovka porodila o měsíc dřív ;-) ale Tobík je kráááásnej...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. 1) chceme Vám popřát vše nej do nového roku a krásného silvestra 2) mám na vás velikou prosbu. Kamarádce se v neděli narodil chlapeček, ale hned musel na operaci. :-( :-( Neměl propojený jícen se žaludkem. Teď leží v nemocnici a je v umělém spánku. Držte jim prosím palečky, ať to zvládnou
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný nový rok všem! Myi - budu držet palečky, však on to zvládne, musí! ;-) Naše Houdě mu taky drží palečky, mě teď při psaní akorát kope :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Těhule a mamule, kde jstééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé :-D jak se vůbec máte, podejte podrobné hlášení o svých stavech a rodinných životech s miminky! Okamžitě! :-D :-D :-D Myi - myslím na toho malého tvorečka a posílám mu energii.... |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky x-) Doufám, že se vánoce a silvestr vyvedly a vy jste se tak hrooooozně těšily do práce jako já :-D Myi - taky držím palečky... |-| My byli dneska na kontrole u Dr., tak je všechno OK, srdíčko mlátí jak o závod, a od 29.12. cítím úplně jasně pohyby x-) x-) Takže už žádný dohady, jestli to náhodou nejsou střeva a tak :-D V pátek jdeme na velkej ultrazvuk, tak sem pak zase hodím fotečku ;-) A co vy ostatní, jak se máme??
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdárek... Marrei, nezkoušela jsi vyšťourat ze Sili,co to bude? 8-) :-D Necháte si říct pohlaví???
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Kat, jojo, ze Sil jsem to vyšťourala :-D Ale nechce to tady zveřejňovat, možná když jí písneš do IP, tak prozradí... ;-) A my si to říct necháme, ale až v pátek, doufám že to bude vidět ;-) Už se nemůžu dočkat!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei, možná nebudu Sili dráždit :-D třeba když si to tady přečte,jak to vehementně chci vědět,že mi to písne do IP sama.. :-D :-D :-D si ale věřím co? :-D :-D :-D A nám to tady pak práskneš až budeš vědět,co to bude? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jasan že prásknu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak se mi to líbí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Se tu teď královsky bavím :-D Kat - MÁŠ IP :-D Jj, jak psala Marrei, mám tu fandy, kterým je do pohlaví našeho pokládku houbelec :-p :-p :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Sili - díky díky díky díky díky x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kat - není zač, rádo se stalo. Naši přátelé a kamarádi již to ví, nemít fandy, dám to klidně i sem, ale znáš to ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sili - já to chápu ;-) No a jak se jinak maminy cejtíte? :-) (mažu si dát dlabanec)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?