Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
tak koukám jak kde co dělají jinak Marei me dneska brali jen jednu ampuli jako běžně:-)) ale závidím vám, když vám dělají často ultrazvuk a častěji tak víte o mimču,ten můj gyndař, zatím jsem u něj na prohlídce nebyla, chodím jen k sestře do poradny a oba dva ultrazvuky co jsem u něj byla mě odbyl za pět minut a svoje mimi jsem ještě ani neviděla.-(ale v úterý jdu k jiným co má moderní 4d tam si to teda zaplatím, ale konečně budu mít fotečku s videem a mimi uvidím :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Plami - na 4D se chystám až tak po 24-26 tt..... ;-)
Odpovědět
já tam jdu dvakrát, tak poprvý jsem chtěla teď dřív a na druhý půjdu taky až tak nějak později...nebo jak mi doktorka řekne, strašně se na něj těším:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sil - na velkej UTZ jdu nějak hned z kraje ledna, ještě nejsem objednaná, takže nevím přesně. Ale už aby to bylo x-) , snad nám řeknou, jestli to bude holčička nebo chlapeček... A jinak - v sobotu jsme se stavovali u Myi v porodnici, má nááááááádherňoučkýho a strašně hodnýho chlapečka :-) , fotečky jsou tady:
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei: jééé, Martinko, děkujeme za fotečky!!! Honzík je nádhernej x-) x-) x-) jak se Míša cítí ???
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ránko :-) Prio, podle mě se Myi brzo ozve, měli ji pouštět v neděli nebo dneska po obědě. Cítí se super, celej porod měla za 4 hodinky odbytej, bez nástřihu, bez komplikací, no prostě luxus :-) V sobotu mi říkala, že je naprosto OK, že by mohla jít hned domů, ale čeká se na váhu malýho. A jinak mám jasno - ze tří brněnských porodnic budu určitě rodit v Bohunicích, vypadá to tam skvěle, poměrně nová budova, úplně nový pokoje, plno sluníčka, říkala Myi, že je super i personál, dobře vaří.... Takže je jasno. Ty zbylý 2 porodnice v Brně, to sou starý budovy, byla jsem v jedné z nich a z druhé jsem viděla fotky, fakt se mi to moc nelíbilo.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem se pokochala malým Honzíčkem. Doufám, že mám v bříšku taky Honzíčka :-D To mi připomíná, že musím zkusit zavolat do Gennetu a ukecat je, jestli bychom nezvládli nějaký uzv ještě do Vánoc... páč vydržet do 6.1. jestli je to kluk či holka... no nevím nevím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Sili, taky jsem si říkala, že bysme ty vánoce mohli klidně přeskočit :-D Já jdu po novým roce normálně na kontrolu a na ten UTZ se můžu objednat až pak, protože mi Dr. zase říkala, že tam můžu jít až po 10.1., což je kravina, když tam mám jít v 18.-20.tt, tak to bude dřív.... zas má bordel v tabulce, jako minule... ]-( Se s ní ale nechci hádat 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Já jdu k dr. 22.12. a ten uzv bohužel v ordinaci nemá. A manžílek je děsně netrpělivý :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Tak teď jsem se objednala k Dr., jdu 5.1., a na ten UTZ zkusím vlítnout hned 6.1. ;-) Takže stejně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky !!!! Martinko, jsi skvělá, že jsi sem dala fotky malého Honzíka... je nááááááááááádhernýýýýýýýýý !!!!! :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
No Myi jew skvělá, že ho porodila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak na uzv mě vezmou 10.12. x-) Akorát asi za poplateček... no snad nás to nezabije :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tý jo už e středu, tak pak dej hned vědět!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, ale jestli miláček nebude chtít říkat pohlaví, tak budu mlčet jako hrob i já ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ani do IP?????????? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei - Ty jedna :-D :-D :-D
Odpovědět
holky tak jsem byla dnes na tom 4d ultrazvuku a je to teda bomba:-) nechtěla se potvora ukázat co má mezi nožkama, pořád je měla zkřížený, ale nakonec doktorka vykoumala na 80% že ¨by to holka mohla být:-) přále jsem si holčičku:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Plami - tak gratulace k 80% holčičce. Já doufám, že na dnešním uzv náš brouček ukáže, co je zač.... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé Plami, gratulace k holčičce!!! x-) Já se musím na ten 4D UTZ zeptat, zatím mi ho nikdo nenabízel.... nebo že by to byl ten velkej UTZ, na kterej jdu v lednu?? =-) Sil - ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei - ne, ne, ten 4D si vždy platíš a objednáváš sama. Dělá ho např. www.gennet.cz ;-) Kolikátýho jdeš na velký uzv? Já 6.1. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já asi taky 6.1. :-) , protože 5.1. jdu k Dr. a pak se chci co nejdřív objednat. Jdu omrknout ten 4D...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem napsala dotazy na 4 centra v Brně a uvidíme :-) Gennet je pro mě kapku z ruky :-N Holky kdy se může jít na 4D UTZ a kolik stojí? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo už koukám na ten Gennet, 24.-.28. tt a cca 1200,- i s videem ;-) Tak do toho bych určo šla.
Odpovědět
Profilova fotka
Jsme doma!!!! Jen nic nestíhám :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Myi :-) Dneska koukám nestíhá nikdo :-N Co prcek, nezlobí? A mlíčko OK?
Odpovědět
Profilova fotka
marrei: prcek nezlobí, jen mlíčko nemá od maminky, ale z krabice :-( Ale důležitý je, že jsme doma a že už konečně nabírá na váze. Už nás strašili, že mu zavedou sondu do žaludku...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoooj Míšo, ještě jednou gratuluji k tomu uzlíčku. Fajn, že jste doma :-) Hlavně ať jste oba v pořádku!!! Až budou nějaký fotečky, sem s nimi :-) PS: jakej byl porod? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
prio: děkuji děkuji, fotečky jsou, ale není čas je sem hodit... Jakmile se trošku zabydlíme, tak určitě budou. Porod jsem měla úplně na pohodu. Dalo se to vydržet. Ikdyž jsem prý říkala porodní asistentce, že to rodit nebudu, ať tro odrodí za mě :-D , ale to si fakt nepamatuju
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?