Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no nevím, někomu to trvalo i třeba týden, dokud se nezačalo něco dít :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei - já ani nevím, kolik mi toho vzali. Já při vpichu vždy koukám jinam a pak tam vešla nějaká dr. a jen tak jsme kecaly, tak ani nevím :-N Já chodila před těhu dávat krev, tak to neřeším. A nalačno chodím na krev radši vždy, si nejsem schopná zapamatovat, kdy jíst můžu a kdy ne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Čáááu ženy, tak tu trpím zase jak pes, dle kalendáře mi začala OVU a s ní i spojené šílené bolesti, to je peklo... v pátek jdu k Dr.,opět,.. na kontrolu... obvoďák se děsí toho,že na pohmat mám tu pravou stranu hrozně citlivou... (a to slepák mám už venku)... více se uvidí po laparce ;-) Mimo jiné v pátek započnu svoji nákupní horečku a tímto i doladím svůj stav s vánočními dárky... Ještě potřebuju sehnat barový židličky,tak to snad v HK někde budou mít :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kat - bože můj, Ty nemáš chvilku klid s tím zdravím |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Sili, nebo jestli pracuje ten Mastodyn...? =-) Ale to by nemělo přeci tak bolet... si myslím..
Odpovědět
Marei, dej vědět kolik ti tý krve brali, já jdu v ten pátek a to jsem teda nevěděla že se toho bere tolik?! já už vždy netrpělivě po vpichu čekám kdy tu jehlu vytáhnou.....brrr :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Jasný Plami, dám vědět, ale tuším někdo na Koníkovi psal, že to byly 4 ampule :-( Kdysi jsem byla na předoperačním vyšetření kvůli operaci mandlí, vzali mi 4 ampule a mě tak úžasně klesl tlak, že jsem se skácela :-( A manžel se mnou asi nepůjde, protože bude po odpolední...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, jestli mluvíte o tripple testech, tak mě brali jen jednu ampuli krve. Čtyři mi brali jen na začátku, když dělaj tu krevní skupinu, HIV, krevní obraz atd. Ale byla jsem na tripple testech až v tom 15tt, teď se snad chodí nějak dřív...a to nevím zda postup je stejný!
Odpovědět
Profilova fotka
Prio, mě právěže na začátku krev nebrali vůbec. Doteď mi nezjišťovali krevní skupinu ani žádný nemoci. Brali mi jen 1x ampuli když jsem byla na té nuchální translucenci, ale tam hlídají jen 2 látky, který by potvrzovaly Downa a jiný vrozený vady. Takže si myslím, že mě ta hrůza čeká teď :-S Naštěstí mi Michal slíbil, že mě tam odveze, tak mě aspoň bude mít kdo chytat :-|
Odpovědět
Profilova fotka
A teď jsem 15tt.
Odpovědět
Profilova fotka
Já dnes začínám 17tt a krev mi brali včera. Měla jsem tam dojít v termínu 27.11-10.12. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
U nás mi řekli, že mám dojít v 15.-.16. týdnu. To je všude jinak :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Marrei: tak to Ti budou asi brát teď ty čtyři zkumavky, jinak se ale na tripple testech bere jen jedna... Sil: máš tam právě dojít mezi 15-16tt,to je správně. Já tam šla na konci 16tt a měla jsem ty výsledky zkreslené ...takže se neděste, pokud by nebyli uplně OK. Ta chybovost je opravdu velká!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Prio - no uvidíme, já jim fakt hned řekla, že s negativními nepočítám :-D :-p
Odpovědět
tak to já byla na krvi už dvakrát, poprvý na zjištění těhotenství, po druhý na krevní skupinu a HIV a nyní triple testy, ale psala jsem kámošce co chodíme ke stejnýmu gyndaři a říkala že i na ty triple testy bere krev normálně, jen jednu, tak jste mě holky docela vyděsily:-))
Odpovědět
Profilova fotka
Holkííííííí x-) x-) x-) Zpráva od Myi: Ahoj, jmenuji se Honzík, narodil jsem se 3.12. v 2O:55. Měřím 50 cm a vážím 2800g. Jsme maminkou oba v pořádku!!! To je paráda!!! Já mám takovou radooooooooosttt x-) x-) x-) :-x
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky !!! priori-Ali, teď mi to psala Martinka na icq, nejde jí BRMS... :-( je to úžasná zprávička !!! Honzík.. to je jak můj taťka !!!! A je maličký a droboučký... ale je skvělé, že je v pořádku i s Miškou.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jééé, gratuluju Miysce k Honzíkovi ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé, supéééér! Hele a vyšlo to na ty tatínkovy narozeniny teda? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
A narodil se ve stejný den jako malý Adámek jedné holčinky z diskuze Dream Team x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sil: malý Honzík je takový o jeden den zpožděný dárek k narozeninám :-) Hlavně, že jsou oba v pořádku...nádhera!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Prio - opožděný, ale krásný :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Co to tady čtu, "náš" první potomek z diskuze je na světě,hurááááááááááááááááá x-) x-) x-) gratuluju .... to je krása.... ááách :-N x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jinak vás všechny ženy taky zdravím ;-) jsem byla na kontrole a jsem tak znechucená,že se mi na ten dnešní den nechce ani vzpomínat.... ]-( byla jsem v nemocnici,tam kde jsem ležela,že mám zase to trápení,apod. a ten IDIOT,nějakej rádo by doktor mi řekl,co tam jako dělám!!!!!! že mi nic není!!!!!! :-. tak jsem jela ke své gynekoložce a ta vyváděla,protože mi udělala vyšetření dolem a mám hnisavý zánět... chycený všechno možný. Ta kdyby měla toho IDIOTA po ruce,tak ho asi zabije,... mám antibiotika,ležím doma (domluvila jsem se s doktorkou,že s hospitalizací v nemocnici zatím počkáme). Chjooo co jsem komu udělala... ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Kat: :-( :-( :-( :-( :-( to jsou vopravdu někdy blbci co v těch nemocnicích pracujou! Jestli tam ta doktorka půjde ho zabít, ať se pro mě zastaví...pomůžu jí!! A ty se drž kočko!!! Posílám jeden kopaneček z bříška :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Táta se rozhodl,že toho IDIOTA půjde vlastnoručně zabít a narve mu lopatu do řitě :-D :-D :-D Alí, díky... že zdravím do bříška a hladím x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte! Kat - no co ta no říct, IDIOT 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky !!! Kat-co to čtu.. panebože, to je magor, kretén, debil.... ti úplně věřím!!!! Uzdrav se beruško, je dobře, že jsi v klídku doma, odpočívej a hoď se do klidu, potřebuješ to :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hoj holky, včera mi celej den nejelo BRMS, však jsem si taky stěžovala u Majky :-| Takže jdu vyřídit resty: Myi, už jsem ti gratulovala přes SMS, ale ještě jednou - gratulace největšííííííííííííííííííííííííí!!! x-) x-) Kat, děs a hrůza :-( ale tak snad se na tebe všichni doktoři už vrhnou a budeš OK...... Jinak včera jsem byla na těch tripplech, fakt to byly 4 ampule :-N :-S , ale zvládla jsem to OK. Pak jsme s paní doktorkou poslouchali srdíčko miminka, všechno je oukej, tak se mi zas kapku ulevilo :-) Jinak ted jsem na školení :-N , asi se už neozvu, tak všem přeju krásnej víkend ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei - kdy jdeš na velký uz?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?