Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to by byl, chtěla bych najít // na svý narozky, 5 dnů před vánocema ;-) a manžovi bych to nechala jako dárek pod stromeček x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, vůbec jsem se sem nedostala. Mám toho teď nějak moc. Snažím se dohnat všechno, co jssem do teď nestihla s navíc mi vrcholí ve škole zkouškový. O víkendu mi bylo nějak divně a dneska ráno odešla hlenová zátka. Takže to vypadá, že porod je hned za dveřmi.
Odpovědět
Profilova fotka
Týý jo Míšo! x-) x-) x-) Tak podávej pravidelně hlášení :-) Držím pěstičky, ať je všechno oukej 8-) Jinak přeju krásné ránko ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
marrei: tak hlášení: v noci jsme jeli do špitálu, ale byly to jen hoooodně silní poslíčci. A to jsme si tak příli, aby se Kvído narodil právě dneska. Manžel má narozeniny, tak si neumíme představit hezčí dárek. Jak to vypadá s prio? Ozvala se někomu včera?
Odpovědět
Profilova fotka
Myi, tak třeba to ještě stihnete ;-) Alča mi včera psala, že je všechno OK, a že to asi fakt bude holčička, je to druhý doktor, co jí to říkal x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, já se nemohla dneska vyhrabat z pelíšku....jsme byli těma fotečkama tak unešený. Za chvíli je dám do alba...ale co je hlavní...na 80% čekáme HOLČIČKU!!! Já jsem tak šťastná!!! x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Myi: jejda, tak to abych držela pěsti dvojnásob...moje nevlastní sestra je právě na porodním sále, ale rodí už od pátku, takže už 5 dní nespí, je uplně vyřízená...epidurál jí dát kvuli zdravotním komplikacím nemůžou. Právě před chvílí volala, že jí dali provokačku, infuzi a ještě něco na otvírání a snad že by se to do dvou hodin mohlo narodit, když všechno zabere tak jak má...tak uvidíme. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
tramtadadá...a fotečky jsou zde:-) http://www.modrykonik.cz/album/album....
Odpovědět
Profilova fotka
prio: jejda, chuděrka. To jí teda fakt nezávidím. A že jí ti doktoři nechají tak dlouho trápit ]-( Bych si na ně došlápla. Že jí držím palečky. To je její první? Mocinky moc gratuluji k holčičce. Těším se na fotečku.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahooooooooj maminy ;-) Prio: moc moc moc moc gratuluju x-) hele,mě tak napadlo,vyšlo to podle toho kalendáře? :-N Myi: sakra to je fičák... dyť to je jako včera,co jsi nám tu oznámila, že jsi těhu a najednou už budeš rodit :-. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Myi: jj, je to její první! No taky se mi tlačí slzy do očí, když si představím jaká muka asi prožívá...ona v pátek ty kontrakce měla čtyři do půl hodiny, což se prý ještě dalo, ale od neděle je má po 3 minutách a docela silné...jen doufám, že nás čeká lepší porod. Moje mamina porodila obě děti do 6 hodin od prvních bolestí, tak snad to budu mít tak taky. Nevíš, jestli se i tyhle dispozice dědí???
Odpovědět
Profilova fotka
Kat: vyšlo :-) podle obou mi vyšla holčička a snad tam i je a vzhledem k tomu, že jsem čím dál tím víc pupínkovatější a flekatá, tak to vychází i podle pověr! A taky si vzpomínám, že hned na začátku jsem říkala,že to určitě musí být holka, protože ten stres se svatbou by kluk asi neustál! Ale naše Adrianka je silný miminko :-) šikulka!!!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
prio: je nádherná. Mám slzičky v očích. Prý se to dědí. Taky v to doufám. Mamina říká, že by rodila klidně za rohlík. Úplná pohodička. Já jsem se narodila nějak do 3hodin a švica nějak do 10ti, ale že se to prý dalo zvládat v pohodě.
Odpovědět
Profilova fotka
jo, dělali mi včera ultrazvuk a máme 2800-2900g
Odpovědět
Profilova fotka
Myi: no vidíš, takový váhově normální miminko...to je dobře!!! Se ti bude dobře rodit!!! Tipovala bych holčičku - už podle váhy, že bývají menší! A vám je to jedno co to bude nebo nějáké tajné přání je? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
prio: říkám, že je nám to jedno, ale tajné přání je holčička
Odpovědět
Profilova fotka
myi: já myslím, že to klapne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no uvidíme
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky berušky !!! micha-držím palečky, aby vám to vyšlo. To by byl opravdu vskutku nádherný vánoční dáreček... :-) priori-jéééééééé vaše maličká je krásňoučká !!! Božinku, už se těším, až bude na světě. myi-taky velká gratulace, jsem ráda, že je všechno v pořádku...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak ségra už porodila!!! MAJÍ HOLČIČKU - 48 cm a 2,95kg ...NÁDHERA!!!
Odpovědět
Profilova fotka
priori-uau !!! Gratuluju !!! A jak se jmenuje?! =-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Majky: aj..to jsem nenapsala =-) NATÁLKA! x-) Zítra se za ní asi vydám do porodnice ...
Odpovědět
Profilova fotka
priori-se ti ani nedivím, v té eufórii.. :-D krásné jméno !!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno! Prodloužený víkend byl super, jen jsem pak nestíhala v práci, tak jsem nemohla na net. V pondělí poradna ok, včera jsem byla na odběrech. Marrei - mně se bříško objevilo přes víkend :-N Prio - krásné 3D fotečky. Gratulace k 80% holčičce :-) Myi - to jsou náááádherné těhu fotky. Také takové chci x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko holky :-) Prio - gratulace k Natálce x-) Já tak nějak počítám, že bychom se taky o víkendu mohli jít podívat na mimčo do porodnice, že jo, Myi??? :-) :-D Sil - to jsi byla na těch tripple testech? Mě to nakonec čeká už zítra, protože v pátek musím na školení do Pardubic :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei - no brali mi včera krev, mělo by to být ono. Prý kdyby bylo něco špatně, půjdu do genetické poradny, ale to jsem jim rovnou řekla, že to bude dobrý :-D Další normální poradnu mám pak 22.12. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
To jsou ty 4 ampule krve, že jo..... a ještě na lačno..... :-| to se tam určo skácím :-S :-(
Odpovědět
Profilova fotka
krásné ráno holky prio: že moc gratuluju!!! hlavně že jsou obě v pořádku a sestra to má konečně za sebou. Pak Natálku vyfoť a pochlub se, tetko :-D marrei: kéž bych vás zvala do porodnice už tento víkend. Dala bych za to nevím co... sili: kuju, když jsem viděla její fotky poprvé, tak mi bylo hned jasný, že se u ní nechám vyfotit, opravdu to stojí za to
Odpovědět
Profilova fotka
4ampule nalačno není nic oproti testu na cukrovku. Jestli vám můžu radit, tak si doneste na ten test svoji vodu z lednice pořádně vychlazenou. Pak se to prý dá vypít. Já jsem tohle bohužel nevěděla. Myslela jsem, že to tam vyzvracím. Musela bych to ale vypít znovu, tak jsem jen pořádně zatla zuby...
Odpovědět
Profilova fotka
Neboj Myi, podle mě to určitě vyjde, když odešla ta zátka, ne? :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?