Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky !! marrei-ježiši !! Holka, to ti fakt nezávidím. Mně to umí občas udělat taky, prostě z ničeho nic špatně, horko, bušení srdce a to nejsem těhulka... No uvidíš, jestli by tě to mělo ještě potkat, tak si s tím zajdi k dr. Třeba to bylo náhlé a už to nepřijde. kat-to je super, že jste si to s manžílkem užili !!! :-) A co, bude sedět ředitel vedle uklizečky?! :-N myi-už to nějak vydrž holka !!!! Máš to za pár.
Odpovědět
Profilova fotka
marrei: já bych to zatím neřešila. Pokud se to nebude opakovat, tak je to určitě bez problému. Může se ovšem klidně stát, že tím budeš trpět až do porodu a bude to taky normální. Pokud se ti zase přitíží, tak jdi určitě okamžitě k dr. kat: tak fajn, každá si sedneme k webkameře a budeme se večírkovat online :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei, mě se tohle stává taky.... dr. říkala, že mi vždycky spadne tlak. A poradila mi nosit sebou vždy trochu vody a něco sladkého, jako čokoládu, nebo hroznový cukr....aby se ten tlak zvedl.... :-) Ale dr. to určitě řekni, aby ti hlídal tlak..... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Oukej holky, já jsem si říkala, že zatím plašit nebudu, jen kdyby se to opakovalo... |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei: taky bych řekla, že to je tlakem...mě se to stává do dneška, sice mi nebývá špatně od žaludku, ale jinak to odpovídá ... Myi: včera mi volala mamka, že moje nevlastní ségra už je otevřená na tři prsty, nevím zda to znamená, že už se jí spustil porod...nebo to je třeba normální. Každopádně Tě docela chápu, že už to chceš mít za sebou...jako lokomotiva si připadám už teď a to mi zbývají ještě tři měsíce !!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
prio: mě 3týdny a dělám všechno pro to, abych to nějak uspíšila. Lítám po schodech jak šakal, dlouhý procházky, každý den teplá vana, Laďa se taky snaží a pořád nic :-| Asi je to malý paličatý po mě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Myi: teda ty jsi číslo :-D Já včera vyrukovala na manžílka, že jako to že jsem těhotná neznamená, že jsem ztratila i sexuální apetit...a ten ťunťa mi říká : to přeci nejde, bych mu ještě něco udělal. Tak jsem mu pohrozila, že asi otestuju Alojze (vibrátor=dárek z rozlučky) jestli se k ničemu nebude mít :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
prio: a já že jsem číslo, jo?! :-D :-D :-D Dej mu přečíst v jakékoliv knížce o těhotenství, že sex je prospěšný a uvidíš. Je fakt, že některý ženský třeba za celý těhotenství chuť nemají ani jednou, a některý zase pořád. Tělo si prostě řekne...
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné dopoledne. Já nestíhám, makám, páč mám zítra dovču. Jedeme na ten prodloužený víkend do lázní. Tak holčinky zítra krásně oslavte s manžílky 5.výměsíčí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsme dneska donesli fotky z těhufocení. Můžete mrknout http://www.modrykonik.cz/album/album....
Odpovědět
Profilova fotka
Myi, náááádhera, krása, já nemám slov :-N já jsem tak dojatá.. :-N moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc kráááásný.... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
myi-pane jo... to je nááááááádhera !!!!!! ;-) Krááááááááááááááááááááássssssssssssssssaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Myi: fakt moc hezoučký :-) jsem to ukazovala včera manžílkovi tak Ti mám vyřídit, že vám to tam moc sluší x-)
Odpovědět
Profilova fotka
děkuju holky
Odpovědět
Profilova fotka
Hm Myi, tak jsem to dokoukala do poloviny a zbytek jsem už neviděla :-| Bulím jak děcko!!! Je to náááádhera!!!!!! Chci taky x-) x-) x-) Já byla včera s Michalem v hospodě s kámošama, připadám si jak pouťová atrakce :-N , bříško začíná koukat a on se všude se mnou chlubí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marrei: to znám. Chtěla jsem začít vybírat peníze za pohlazení :-D Byla bych v balíku
Odpovědět
Marrei: Mě se to samý stalo když jsem jela tramvajkou na druhý ultrazvuk, bylo plno, musela jsem stát, vedle mě si stoupla paní s taškou ze který bylo cítit čínský jídlo, zvedl se mi žaludek, zuačala mě bolet hlava. myslela jsem že omdlím, naštěstí jsem sebou měla pitíčko který jsem teda vytáhla a vypila, ale taky už jsem měla sto chutí někde vystoupit dříve a nadýchat se čerstvýho vzduchu.......vůbec mám pocit, že nyní mám špatný pocity z přeplněnýho MHD, jezdím teda spíš autem s manžou všude, ale když není zbití jedu autobusem, ale jakmile stojím a je plno, musím to rozdýchávat nebo bych tam omdlela:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Plami, tak koukám, že v tom nejsem sama ;-) :-D Ono v té šalině ani moc plno nebylo, ale prostě nebylo místo k sednutí... No a nějak jsem se celá zamotala. Už aby nám hupslo trochu víc bříško a lidi nás pouštěli automaticky sednout, co ;-)
Odpovědět
no já už se kolem sebe rozhlížela komu bych ukázala svojí těh, průkazku aby mě pustili sednout ale nakonec jsem to zvládla:-) příště na ultrazvuk pojedu autem - nechtěla jsem předtím protože neumím moc parkovat kde je málo místa a tam je strašně malý parkoviště :-D tak mi příště bude jedno zda auto odřu, hlavně když nepojedu tramvajkou:-) to jsem jako ještě očekávala o ten ultrazvuk, že mi konečně doktor ukáže moje mimi a dá mi fotku a nekonalo se ani jedno, tak jsem se pak rozbrečela venku jak malý dítě :-) ty hormony jsou fakt děsný:-) ale jinak tlak mám v normálu, což mě překvapuje, protože ho mám jinak vždy nízký.....
Odpovědět
Profilova fotka
Já mívám taky těhu průkazku v šalině připravenou, kdyby náhodou došel nějakej urejpanej důchodce a chtěl mě vyhodit :-D A tlak jsem měla zatím vždycky OK, kolem 120/70, takže ideál... Bojím se celkem příští pátek, jdu na ty slavný tripple testy (nebo co to je, prostě odběry v 15.-.16. tt), a to mám jet po ránu a na lačno :-|
Odpovědět
to je dobrý, taky na ně jdu zrovna příští pátek:-) říká se tomu genetický testy, ale stejně jsou prý tak nějak na nic...tak jsem na ně zvědavá:-) určo sebou vzít nějaký pití, poslední dobou mám sebou vždy raději nějaký v kabelce....
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, tady to poslední dobou moc nežije |-|
Odpovědět
Profilova fotka
micha: taky koukám, že nikdo nic nepíše :-( asi jsou všici na MK :-D My jdeme dneska na 3D ultrazvuk tak se těšíme :-) Co dárečky na Vánoce máš už nakoupený?
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem tady! :-) Tady buď je totální mrtvo, nebo se to rozjede, že nestíhám :-D Prio - tak doufám, že bude fotečka ;-) Micha - jak jsi vůbec dopadla? Mrcha dorazila? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei: fotečka bude :-) teda doufám, že budeme mít nějakou hezkou! x-) ale hlavně se těším na to pohlaví, jestli se nám už ukáže :-N
Odpovědět
Profilova fotka
No to teda, v kolik jdete?? Já nebudu po 16:00 na netu, pošleš mi to kdyžtak SMSkou??? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei: jdeme až v 17:00 hod. a jestli se to dozvíme, tak Ti určitě sms pošlu :-) Když nic nepošlu, tak prcek prostě ZASE stávkoval a dozvíme se to pravděpodobně až u porodu ...
Odpovědět
Profilova fotka
No tak držím pěsti, aby to nebyl žádnej stydlín a pořádně se ukázal! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
marrei, jj mrcha dorazila, dnes jsem 6DC a už to odeznívá, takže se vrhnem na nové snažení, beru teď ty prášky, takže ovu by měla být kolem 12DC a mrcha by měla přijít 16.12. snad, tak uvidíme x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ty jo, tak to by byl krásnej vánoční dárek, kdyby nedorazila x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?