Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
katarinkakm-tak já už letím z práce domů. Musím ještě nakoupit. Měj se krásně. Papa ať rychle uteče zbytek pracovní doby.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem se konecne dostala k pocitaci. Ja v praci bohuzel pocitac nemam a ted pred Vanocema jsem vic v praci nez doma. K te restauraci, je u brnenske prehrady a ceny tam budeme mit fakt slibne... Jak dlouho dopredu je dobry mit zamluvenyho fotografa?
Odpovědět
Profilova fotka
mysiska-já ti na otázku fotografa odpovídala už na str.23, ale zřejmě jsi to nečetla?! Já mám fotografa zamluveného od června/července (už přesně nevím, kdy jsem mu poprvé napsala), asi také záleží, jak je ten fotograf žádaný?
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno! Od pátka nám nešel net, tak jsem si hezky užila absťák ]-( Hlásím 201 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
majky82-jejda, to jsem vazne prehlidla. To si asi budu muset pohnout, aby na me nejaky vubec zbyl. Vcera jsem uplnou nahodou objevila uplne uzasy fotoalbum. Plastický, v bily kuzi a se zlatyma prstynkama v rohu. Asi do nej pujdu... Jen stoji 700,- Coz pred vanocema je trosku problem ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Myisisko - tak počkej na leden na slevy. Ono teď v zimě tolik svateb není ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
silente- tohle ve sleve nejspis nebude, meli posledni, tak jsem se dovolila zeptat, jestli jeste dostanou a pani mi oznamila,ze tohle dostavaji uz nekolik mesicu pro velky uspech a ze ve sleve jeste nikdy nebylo
Odpovědět
Profilova fotka
Myisiska - ale hlavně, že ho budou mít, tak si ho třeba koupíte v klidu po vánočních výdajích ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
silente-jasny, nebo si o nej reknu nekomu jako o svatebni dar... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky moje! Jestli máte čas a chuť, mrkněte mi do alba na novou várku šatů.... Ale stále vítězí šaty Mariona z Belly, takže nic novýho ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Těpéro holky :-D Jak se dneska daří všem? Já mám tak dobrou náladu... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei - tyhle dvoje bomba: http://www.beremese.cz/album/view.php... http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Silente - jojo, taky patřily k mým nej. Ale skoro tam neměli typ šatů, co se mi líbí nejvíc - úzký splývavý, za krk... Spíš takový princeznovský, ale fakt nádherný.
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei - já princeznovské můůůůžu x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, dnes jsem na vás vůbec neměla čas. marrei-ty šatky Afection se mi líbili moc, vlečka úžasná a taky ještě ty Biritania Lynette (nevím, jestli to mám dobře napsané?!) Ale je fakt, že nejvíc se mi zatím na tobě líbili z té Belle. Tobě takový styl sluší. I když já jsem taky pro princeznovské, jako sili!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hojky Majky! Zítra máme kulatiny :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj sili-já myslela, že už tu nidko nebude!!! Zítra bouchnem šampáňo, co ty na to?! Ale bylo by fajne, kdyby to byla už jen půlka z těch kulatin. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majky - no jak na co :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jaký kulatiny? Co? Co mi zas uniká? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Aha! 200, že jo!!! :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sili-no taky pravda, raději, ať je to tak, jak to je teď :-D Ať máme ještě čas na přípravy. :-) marrei-no přeci výročí 200 dní do svatby !!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
marrei - tikovná cholka, můžeš k četníkom :-D :-D :-D (to mi říká spolupracovník) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky ale fakt vám řeknu, že je to velká úleva, když mám ty šaty.... Po novým roce začnu shánět botky, a to asi bude záhul :-( Pak oznamko, pak cukroví, pak kytky, a pak už na to všechnyvlítnem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
marrei-mě se taky ulevilo, když jsem šatky sehnala. Od toho se vlastně vše vyvýjí... Ježiši, o botách mě nemluv, to nevím, kde budu schánět ty 10 cm podpatky... to si zrovna můžu sehnat chůdy. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jj 200 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
sili-já nevím, jak budu nervózní, když tam napíšeš číslo 20 ?! :-D Se asi po... zblázním :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ani mi nedoslo, ze kdyz je to dnes 201dni, tak ze zitra je to kulaty cislo... Uz jsem dala chladit sampansky
Odpovědět
Profilova fotka
Bum báááááác a ratata..... dnes to máme záááááááá 200 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,včera jsem si připadala jako střihoruký Edward a dělala jsem jmenovky na stůl :-D Jsem netušila,co se ve mně skrývá :-D Zítra mi má přijít ta knížka Naše svatba,tak jsem na to zvědavá...
Odpovědět
Profilova fotka
Hmmm, jmenovky :-N Kdopak je za mě asi udělá :-N :-D :-D :-D :-D Vidím to na já :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?