Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Myi: tak to je super :-) Hele časově se Ti to nebude hodit nikdy...pořád je co dělat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem dneska poprvé po 10ti dnech v práci, nachlazení už je skoro pryč ;-) Myi - teda tak to držím pěstičky, já už chci být taky 36+4 tt x-) x-) x-) Dnes jsem 13+2, takže končím 1. trimestr :-) Micha - Míšo tak pak hned napiš, jak jsi dopadla, je to zvláštní, že MS nikde a na testíku taky nic =-) Ale jak už jsem psala, vzpomeň na Murynku, té se taky ukázaly // až dost pozdě...
Odpovědět
Profilova fotka
marrei: užívej si svých 13+2. Teď už to za moc nestojí. Pořád tě něco bolí, do něčeho vrážíš...A břicho ti roste před očima. Jo málem bych zapomněla. Budu teta!!! Švagrová je 5tt
Odpovědět
Profilova fotka
Myi: teď jsem si vzpomněla...včera jsem dělala dort. Matlám krém kolem dokola,říkám si jak se mi ten dortík povedl...pak se jdu umýt a koukám, že mám břicho zapatlaný od toho krému :-D :-D :-D a manžílek mi říká, hele to by jste mohli krásně štukovat...ty by jsi štukovala rukama nahoře a břichem by jsi to hladila dole :-D :-D :-D jsem se při té představě málem udusila smíchy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
prio: jo, představa je to vážně dobrá. Kdyby mě nebolelo břicho, tak se směju :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Prio - :-D :-D :-D :-D Já jsem dnes 14+5 x-)
Odpovědět
Profilova fotka
marrei - jenže já jsem dneska 54DC a pravděpodobnost, že bych byla těhu je 0, já už chci dostat tu mrchu, abysme se mohli začít snažit znovu a třeba to na Štědrý den vyšlo a já našla opravdické //, ne žádný slabý //, který nikam nevedou :-(
Odpovědět
ahoj holky, koukám že tu jste samý těhulky ze stejnýho data svatby, tak se k vám přidám:-) nám se to taky podařilo po třech měsících a jsem nyní 14tt:-) a také se už těším na větší bříško, nyní mi to furt nepřipadá jako že jsem těhulka, až na to jídlo teda, že skoro nejím.-( ale aspoň si ještě trochu užiju zimních radovánek, po tom co napadl snížek:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Plami! No naše datum svatby je nějaké plodné, no :-D Koukám, že jsi těhu podobně. Kdy máš TP?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky berušky, tak jsem přečetla vaše těhulkování, tak všem přeji, abyste byly zdravé i s vašimi mimi a ať nemáte žádné komplikace. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Díky Majky 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,jen prolítávám mezi pondělním shonem... pořád mám nějak málo času tady s vámi být,ale vy se tu beze mě obejdete :-D :-D :-D Ať jste maminy zdravé ted v tom pochmurném počásku.... ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Plami: gratuluji a přeji poklidné těhulkování :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já si tu hezky popotahuju... rýma :-S
Odpovědět
Silente: TP kolem 23. května:-) májový mimi, ale nechci Býka, tak snad dorazí na svět trochu později ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Plami, já zas bych nemusela blížence :-D TP mám 30.5. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Plami - já mám momentálně TP 18.5. Ale taky doufám, že to nebude býk. Přece jen oba rodiče vodnáři :-D To je dobrý, nejdříve všechny 28.6. a teď květen 09 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, co máte proti býkům??? ]-( Jsem se narodila 25.4.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Majky, brácha je 30.4. a taky no problem :-D Já bych býka brala ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
marrei- :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
majky, moje mamka má taky 25.4. narozky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
michamicha-Miško, to je náhodička. Tak to vím už o druhém človíčku, který má narozeniny ve stejný den. Tento rok se na moje narozeniny narodila dcerka mému spolupracovníkovi. :-)
Odpovědět
my už býka máme syna od manžela a je pěkně paličatej, takže jsem pro holku a raději blíženec :-D a ještě si vzpomínám na jednoho bývalýho býka...taky to na něj sedělo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky, momou už porodila x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé, hezká zpráva takhle poránu x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Přeji všem krásné ráno. Taky se hlásím k býkům. Lepší znamení neznám :-D plami: gratuluju k těhulkování micha: kdo je momou? nějak se nechytám
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky !! plami-jj, já to mám taky tak spojené, to já se zase nesnesu s jedním lvem... :-D michamicha-četla jsem to v červnovkách... to byl fofr.. !!! :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Monča má Kubíčka,včera ve 21:49 3050 a 47 cm............
Odpovědět
Profilova fotka
myi-"momou" je Monika od nás z diskuse "červen 2008".... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
majky: áááha, tak to ji znát nemůžu. Už jsem se lekla, že je to jedna odtud a já nevím která. Tím se to vysvětluje. Tak že gratulujeme ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?