Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky moje, me zas prepadla chripka, myslela jsem ze to za ty 3 dny volna vylezim a prd :-( navic mame domaci pocitac na oprave, takze nemam pristup na net, ted vam pisu z michalova mobilu. nastesti uz je to lepsi, doktorka mi nastesti nemusela predepsat zadny leky, takze se lecim jitrocelovym sirupem a vitaminama. takze vsechny tehule i netehule, hned povinne nejakou mandarinku nebo neco, protoze je to pekna otrava :-| zitra jdu na skok do prace tak se ozvu, zatim pa
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei/ Martinko: ty náš marode :-( Já Tě holka lituju, chřipka v těhu je vždycky dlouhodobější problém právě proto, že nemůžeš žádný prášky, kapky, sirupy, který by jsis normálně vzala. Já vždycky za týden chřipku vyležela, ale v těhu jsem s ní byla doma 3 týdny :-( Udělej si cibulovej čajík s medem, mě to moc pomohlo!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, já jsem taky chřipková.. navíc jdu v pondělí na gyndu, domluvit si termín na laparku,myslete na mě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kat: .... myslím, držím pěsti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte! Kat - choudě naše. No na mě leze rýma, ale přes víkend jí dám přes držku citronem :-D Myi - jéé, tak to jsem na gyndě taky párkrát slyšela, je to krásné x-) Vida, s tím placením mateřské to je zajímavé, to jsem nevěděla :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Brý ráno, tak jsem byla u doktora už dneska,nevydržela jsem ty bolesti... opět tu je záležitost z léta... ale do nemocnice nemusím,díky bohu... :-| jako já už fakt nevím,co se se mnou děje... a mají podezření na endometriózu... což může způsobovat neplodnost... hezký co :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Kat - hmmm, endometrioza není dobrá, ale dá se léčit, tak nevěš hlavu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sili, věřím,že až mi udělaj laparku,že budeme chytřejší..
Odpovědět
Profilova fotka
Kat: takže zase zánět??? Teda ty máš trápení, ale neboj...hlavu vzhůru! Všechno bude dobrý!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Prio, mno jo, zase.. nevím proč,z čeho.. furt se hlídám,abych nenastydla.. netuším... už mě to s**e 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Kat - babička by řekla, že se Tě chytne každý prd :-D
Odpovědět
Profilova fotka
co já na tom světě vlastně dělám... :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Kat - :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kat: no je to na "dvě věci" taky bych z toho byla otrávená! Hlavně, že máš dobrýho doktora, že nic nezanedbává...jak si píšu s holkama na MK, tak je tam jedna, který doktor neudělal ještě ani jeden test - v únoru rodí (krev - HIV, krevní obraz, cukrovka), má záněty, motá se jí hlava, je unavená...na všechno jí říká, že to je v těhotenství normální...tak šla k obvoďačce a má chudokrevnost, k tomu se jí nezdá její srdíčko - tak dneska šla na kardiologii a k internistovi. Naštěstí ten cukr má v pořádku, ale to že její krev nemá pro mimi velice důležité látky / vitamíny je panu doktorovi srdečně jedno...takovejm doktorům bych odebírala licence!!! ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Prio, takovýmu doktorovi bych natáhla.... :-| to jsou volové někteří fakt... já mám svoji gyndařku,ale ještě mám známého primaře a ten mi nabídl pomoc... staral se o mě v nemocnici v srpnu,.. dal mi sice pořádnýho sprďáka (ječícího doktora nikomu nepřeju),ale je super :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Prio - to snad ani není možný 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
holky beruska-danuska je už z nemocnice doma a vše zvládá s pomocí léků |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Murynka, já si furt říkám, že to snad ani není pravda, to co se stalo Berušce.... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Mury: jj, taky už jsem to četla...snad se to všechno teď začne v dobré obracet! Kat, Sil: no bohužel i tací doktoři jsou...jsem ráda, že ten můj mezi ně nepatří :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kat-Kači, teprve až teď čtu, co to může způsobit... :-N Beruško drž se, určitě není vše ztracené a snad bude dobře..?! mury- |-| je mi jí líto, to co prožívá si nedokážu ani představit...bože. ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Myslím na Berusku |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, přeji krásný den. Tady je teda pěkná kosa. Vůbec se mi to nelíbí. Jinak nejsem si ještě úplně jistá, ale buď mám od včerejška poslíčky, nebo porodní bolesti. Tak jsem zvědavá, jak to všechno dopadne. Jaký jste měli víkend?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj myi, v Plzni taky pěkná zima :-( my byly včera s mamkou a ségrou na 2hodinové procházce a přišly jsme pěkně vymrzlý...u nás byl víkend pracovní, táta se švárou a MM předělávali tu koupelnu a WC, máme nový rozvody vody a taky nový odpady :-) koupelna je z větší části obložená, chybí jen jedna zeď a podlaha no a taky podezdívka u vany...to budou dělat příští víkend...no a ještě se musí obložit záchod...většinu času totiž zabraly ty rozvody a odpad, u kterýho jsme jen náhodou zjistili, že trochu teče :-N no a já furt ještě nedostala mrchu a na testu bílo, tak jsem zítra zvědavá co mi poví pan doktor, ale stopro mi píchne včeličku...
Odpovědět
Profilova fotka
micha: a kdy jsi testila naposledy?
Odpovědět
Profilova fotka
před chvílí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to asi bude ta včelička
Odpovědět
Profilova fotka
Myi: tak kdyby náhodou už se Kvído rozhodl přijít na svět už v nejbližších dnech, dej hned vědět :-) a držíme pěsti!!! Teď už jsi 9m , ne? Tak by to nemuselo být tak moc rizikové...kdyby náhodou!?
Odpovědět
Profilova fotka
prio: určitě bych vám napsala sms. Mám číslo na tebe a na Martinku. Teď už je to všechno ok. Dneska jsem 36+4 což znamená úplně donošený mimčo. Aspoň tak mě to paní doktorka říkala, že už je všechno v pořádku.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné dopoledne. Myi - tak když už je Kvido donošený, tak je to dobré 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
sil: jo, ale vůbec se mi to časově nehodí :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?