Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
prio: jsou to takové ostré bolesti. Někdy i křeče. Trvají třeba i několik minut a opakují se v krátkých impulzech. Porodní bolesti by měly být souvislé. Jo a pokud si dáš při poslíčkách teplopu vanu nebo sprchu, tak to přejde. Sranda je, že se mi za noc nechce třeba 5x do sprchy, tak to prostě přetrpím. A co se týče toho, jak často jsou, tak třeba týden nic a pak se celou noc nevyspím. Někdo je třeba prý vůbec nemá
Odpovědět
Profilova fotka
Myi - choudě naše, no už se to krátí viď.... ;-) Micha - no jupíííí, držím palečky! Jinak změna - už vidím ten pupek i přes den (zbytek světa ho má skovaný svetrem :-D ).
Odpovědět
Profilova fotka
sil: já si přes pupek nevidím na chodidla :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Myi - no jo, holt vyšší level :-D
Odpovědět
Profilova fotka
miy-ty už budeš za chvíli rodit !!!! :-) Chudinko !!! :-(
Odpovědět
Profilova fotka
majky: jj, za 31dní máme termín. Odpočítávám to jako před svatbou ;-) sil: Jsem si včera holila nohy a Laďa stál celou dobu za mnou a nesmírně se bavil. Můžu říct, že to bylo náročnější než třeba hodina v posilovně. A další kopec srandy je, jak pořád do něčeho narážím. Docela se divím, že jsem tím pupkem ještě nic nerozbila
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak jsem byla na té krvi, ale moc moudrá z toho nejsem 8-( referenční interval mají v laborce 0,0-7,0 IU/l a já mam výsledek méně než 0,5 IU/l =-) sestry, která mi dávala ty výsledky, jsem se nestihla zeptat, protože tam měli moc lidí a ona hned zmizela v ordinaci, takže fakt nevim jestli teda jsem nebo nejsem těhu :-( ale ten testík z dneška je jasnej, zkusim další zejtra a uvidíme jestli ze stínečku budou pořádný kolejnice :-N
Odpovědět
Profilova fotka
micha: mrkni se na tabulku, jestli budeš maličko chytřejší, to nevím. Já bych teda řekla, že těhotná být můžeš, ale maximálně pár dní. http://www.futurebaby.estranky.cz/str...
Odpovědět
Profilova fotka
Micha - tak leda počkat do zítřka
Odpovědět
Profilova fotka
myi, díky, ale po tom co jsem hledala na netu, tak tomu moc nevěřim :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Micha: nadějě umírá poslední :-) Myi: chudáčku, věřím, že už počítáš dny ... Jo holky, v pátek mi přišli ty fotoknížky od fotostaru. Jsou nádherný!!! A za 400,-- kč jedna a k tomu kupon na druhou za 1 Kč.
Odpovědět
Profilova fotka
priori-jak velkou tu knihu prosím máš?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Majky: mám velikost A4, tvrdé desky a 26 stran. Mám tam asi 70 fotek...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte! Jéé, vidíte, mně přišly fotoknihy minulý týden. A fakt jen za 3150 za všechny. Super si počkat 8-) Normálně stojí 12000, já objednala v akci za 50% = 6000 a oni mi tu objednávku ztratili, moc se omlouvali a vůbec a za nepříjemnosti mi dali dalších 50% :-D Takže jsem ve finále na 25% z ceny :-p :-p :-p A Vánoce pro celou familii :-D Micha - tak jak?
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, jak je to s tím pásem v autě a kolíčkem? Plíííís radu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sili: to jde asi mimo mě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak jsem byla na kontrole u obvoďačky, ukazovala jsem jí ty výsledky z krve a ona mi řekla, že mi prodlouží neschopenku, dokud se to prý nevyřeší. Prý co kdybych náhodou byla opravdu těhu. I když ty hodnoty HCG tomu vůbec nenasvědčujou. Volala jsem teda na gyndu, jestli můžu přijít a sestřička po tom co vyslechala všechny informace, který jsem na ní vyklopila, tak mě objednala na úterý v 8 ráno. Že mi naberou znovu krev, píchnou agolutin na vyvolání mrchy a doktor mi udělá utz a případně navrhne další postup. No jsem na to zvědavá, hlavně mě štve, že zase budu muset psát do práce, že se ta moje nepřítomnost prodlužuje. Už si tam o mě začínají povídat, že jsem hypochondr a simulant :-(
Odpovědět
Profilova fotka
sil: normálně se připoutáš, pak pás ještě trochu popovytáhneš tak, aby ti to bylo trochu volnější, ale plně funkční (stačí 5cm), no a nahoru, jak se ten pás navýjí dáš kolíček, který to zafixuje a tím zůstane pás uvolněný. Dneska máme úspěšný den, našli jsme dětskou dr. co nás vezme a za chviličku se jdeme podívat do porodnice.
Odpovědět
Profilova fotka
Myi - a co když dojde k nehodě? To mi na to břicho stejně zatlačí, ne? =-) Micha - chjo, to máš furt něco, viď :-| Kat - to neva :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sil: nechci tě děsit, ale když dojde k nehodě, tak ti i ten pás co se prodává pro těhulky moc nepomůže.
Odpovědět
Profilova fotka
sili - jj, když se něco s..., tak se to v mym případě s.... pořádně :-( ale aspoň doktoři vidí, že spolu musí spolupracovat a né každej léčit jen to svý a nebrat ohledy na léčbu od jiných doktorů :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Myi - ani mi nemluv.... si vždy vzpomenu na Berusku.... :-( Micha - hlavně, aby s tím už něco udělali, joudové :-S
Odpovědět
Profilova fotka
sil: a jak je vůbec Beruska na tom? Je něco nového? dneska jsem byla poprvé na monitoru. Holky, vezměte si sebou i tatínky. Laďu jsem nevzala a lituju toho. Jinak budeme rodit určitě dřív než na termín porodu.
Odpovědět
Profilova fotka
Nikde jsem nic nového nečetla.... :-( Co se dělá na tom monitoru?
Odpovědět
Profilova fotka
sil: dají ti na břicho 2sondy. Jedna monitoruje aktivitu dělohy a druhá srdeční aktivitu mimča. Srdíčko i slyšíš a připomínalo mi to zvuk jedoucího vlaku. Docela sranda. Pokud mimčo spí, tak má cca 140tepů/min. Jak se probudí, tak to může být i víc jak 180. Sestra mi řekla, ať ho zkusím polechtat na nožičce, pokud vím, kde je. Fakt jsem ho tím probudila :-D . Asi bude lechtivý po mě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Myi: ty mi jdeš holka jak na zavolanou :-). Řeším nástup na mateřskou...je to tak, že si můžeš vybrat, zda nastoupíš 8 nebo 6 týdnů před plánovaným porodem, ale vyplácet mateřskou Ti budou 28 týdnů ode dne nástupu ???
Odpovědět
Profilova fotka
Jinač, holky o Berušce nic nevím, asi je pořád v nemocnici... :-( Myi: jééé monitor, na to se taky těším. Slyšela jsem to přes dveře, když jsem tenkrát byla na pohotovosti. A říkali Ti o kolik dřív budete asi rodit???
Odpovědět
Profilova fotka
prio: jj, přesně tak. Můžeš si vybrat od 8 do 6 týdne před porodem. Doktor ti určitě doporučí co by pro tebe bylo nejlepší, ale rohzodneš se ty. Zatím mi neřekla, kdy to bude, ale prý na 90% budu na můj termín porodu s mimčem doma z porodnice, pokud bude vše, jak má být.
Odpovědět
Profilova fotka
holky, mažu do školy. Dneska mám docela dost písemek, tak mi držte palce. Zatím papa
Odpovědět
Profilova fotka
Myi: díky!!! držím, držím, ddflůsjfslkjfůlsjfůlsjf ...no moc to s tím teda psát nejde :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?