Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hmm, tak to je fakt divný =-)
Odpovědět
Profilova fotka
micha: tak nevím,jestli to mám brát jako MS.. kdyby se nic nedělo přes víkend,tak vlítnu v úterý na gyndu... jen doufám,že se mi tam zase něco neklube... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Kat: to měla minulý měsíc tady kolegyňka v práci, byla u Dr. a prý v pořádku...vysvětlení žádné! Každopádně si na gyndu fakt zajdi...lepší tam jít stokrát než něco zanedbat!!! Koukala jsem na MK, Sil tam má fotečku bobánka z UTZ :-D Kláááásssnnneeeeej!!!! Jsem si včera četla o překotných porodech...vyprávěla tam paní, že porodila do hodiny a půl od prvních kontrakcí...ježiš to bych tak chtěla!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte! Jsem zavalena, tak nestíhám. Marrei - NT 0,8 (riziko začíná od 3,0), takže gut fotečka zděs: http://www.modrykonik.cz/album/view.p... 8-) Jinak vše v pohodě a klidu. Dnes jsem 13+2, takže ofiko konec 1.trimestru :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Sil, uže jsem ti psala do květnovek :-D , fotečka úžasná, jsem ráda, že je všechno oukej!!!!! x-) x-) x-) Prio - jedna známá porodila svou první holčičku do 3 hodin od začátku kontrakcí a přišly s doktorkou na to, že to možná bylo tím, že celý těhu chodila plavat, až skoro do konce, takže minimálně na plavání se taky dokopu ;-) Kat - divný, jak radí holky, chce to gyndu...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky !!! Sili- krásná fotečka mimiška !! Jen tak dál :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei - já byla plavat v neděli a v úterý :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tý jo, taková aktivita už ze začátku?? =-) Bych vás měla dohnat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,tak ted jsem dostala takovou křeč do břicha.. běžela jsem na WC a krvácím.. tak jako ta moje tělesná schránka fakt neví,co chce... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Sili: náááádhernej mimís ;-) Prio: ségra obě dvě děti rodila přes 14 hodin... Lucie (4,01kg) normální cestou a Honza (4,55kg) císařem... po tom,co mi vyprávěla,jak to všechno probíhalo ... jsem se zařekla,že nikdy v životě nebudu těhu :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kat: ale u Tebe to takové vůbec být nemusí. Většinou čím větší máš strach, tím víc je to pak v pohodě. Já se zatím nebojím vůbec, tak počítám, že si na porodním sále užiju. A pokud malej / malá bude mít hlavu po manžílkovi - pak mě ochraňuj pánbůh...to nemůžu porodit :-D Sil: klááásssnnneeejjj prďolka!!! Stejně je to zázrak, jak se tohle v nás může vyvinout, že? Marrei: plavat nechodím...jen cvičit, ale to je takový lážo-plážo...no uvidíme! =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, přeji krásný den. Včera jsem se dala do žehlení plen, ať jsou nachystané, kdybych náhodou příští týden porodila. Mám zatím sotva polovinu a už bych se na to nejraději vyprdla velebnosti :-| By mě zajímalo, proč jsem se rozhodla pro látkovky. sili: gratuluju k fotečce, je parádní
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Myi - :-D :-D :-D jsi šikovná, však to zvládneš! ;-) Děkujeme všem za gratulace k fotečce :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kdyby mi nebyla hrdost koně vlastní, tak jsem valila do obchodu pro jednorázovky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No jsem na sebe s látkovkami taky zvědavá :-D Ale toho bohdá nebude, aby česká mamina z boje utíkala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sili: já si myslím. Budu si říkat, že mě žehlení baví a třeba tomu uvěřím
Odpovědět
Profilova fotka
:-D třeba jo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky já látkový plíny rovnou vzdávám. Žehlení nesnáším, by mě asi kleplo :-N Navíc mi vadí, že musíte mít doma pořád kýbl s pos*anýma plínama a čekat, než se naplní... :-S I když švagrová mě asi 3 látkový značkový věnovala...
Odpovědět
Profilova fotka
Micha - Míšo, koukám do alba na koníka a ta druhá čárka tam je!!!! Vidím!!! x-) x-) x-) Že by? Držím palečky............ x-)
Odpovědět
Profilova fotka
čauky, tady dneska máte těhotenský kroužek jo? :-D :-D :-D holky, u mě ms zatím nedorazila, další testík v pořadí je plánovaný na pondělí ráno :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marrei, no je to stejný jako v září i s těma střevníma problémama =-) ale jedna holčina na koníkovi mi řikala, že ona na tomhle testu má // pokaždý i když těhu není =-) :-N tak proto chci počkat s testováním až na pondělí...
Odpovědět
Profilova fotka
No ale ta čárka tam je jasná :-) Tak tentokrát jsi netestovala moc brzo, tak věřím, že to vydrží!!! x-) A že budeš mít pro rodinu svý vánoční překvapení 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
třeba zase mrcha dorazí se zpožděním, minule jsem jeden den našla // a za 2 dny jsem začala špinit a za další 2 dny krvácet, tak se nechci předčasně radovat...
Odpovědět
Profilova fotka
Micha: taky tam vidím tu druhou čárku... x-) Ale já měla to samý u tohoto testu... jsem ji měla slabou,vůbec nesílila a hups.. MS jako ďas... |-| Tobě bude sílit,tomu věřím ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
uvidíme, ale bude to pekelnej víkend :-D
Odpovědět
Profilova fotka
budu posílat pozitivní energii té druhé čárce :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já taky, Plzeň bude celá přeenergizovaná :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky dík za pozitivní energii, asi to mělo úspěch x-) běžim na krev, tak pak dám info ;-) ale předem říkám, že ty testy pravděpodobně nelhaly, páč dnes ráno jsem dělala babytest s citlivostí 25 jednotek a je tam stíneček x-) a mrchu jsem furt ještě nedostala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
micha: držím palečky, napětím ani nedýchám. Holky, já jsem se zase nevyspala. Celou noc jsem se budila. Buď jsem musela na záchod nebo tu byli poslíčci. Užívejte si, dokud můžete. Dneska jsem začala 9.měsíc a musím říct, že bych ho nejraději přeskočila.
Odpovědět
Profilova fotka
micha: držíme všechny palečky co máme :-) tfu, tfuj, tfuj :-) myi: a jak vypadají Ti poslíčci??? Bolesti, křeče??? A přes den to spát asi taky moc nejde, že? Musíš vydržet...už to máš za pár!!! Myslíme na Tebe...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?