Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
čau marrei, ty jdeš ve čtvrtek na tu KO?
Odpovědět
Profilova fotka
kat-o éééééé ]-( Já bych ji taky nejradši vyřadila ze živoat.. !!!:-S
Odpovědět
Profilova fotka
já bych jí ted hrozně ráda dostala :-N :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Míšo, KO byla minulej čtvrtek, však jsem se tady taky vztekala, že mi dr. skoro nic neřekla ]-( Na NT ultrazvuk jdu zítra ráno, a beru i Míšana, tak snad bude všechno oukej... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
aha, no já to nějak nestíham sledovat, beremko, koník, střecha :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno holky, tak dneska je tu pro změnu mlíko... Sluníčko ještě spinká nebo co. Přeji všem krásné ráno a úspěšný den. Buď mě ráno probudili poslíčci nebo porodní bolesti, tak mi držte palce, ať je to ta první možnost.
Odpovědět
Profilova fotka
myi a kdy máš termín? všem krásný den u nás je také hnusně :-p
Odpovědět
Profilova fotka
mury: až 18.12, ale už beru prášky na oddálení porodu (nebo jak bych je nazvala)
Odpovědět
Profilova fotka
o jo to je měsíc a týden :-( a jak to?už chce na svět jo??
Odpovědět
Profilova fotka
mury: jo, už se mu u mě asi nelíbí. Laďa si dělá srandu, že kdyby bydlel u střev, tak by taky chtěl ven
Odpovědět
Profilova fotka
tak někdo přenáší,někdo to bere hopem :-) je to zvláštní!!!! vy budete mít krásný dárek k Vánocům to budou moc hezké Vánoce kdy jsi otěhotněla???
Odpovědět
Profilova fotka
koncem února (21.2.)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
aha to by mi ale mohlo vyjít :-D :-D :-D ale asi ne..... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
mury: já jsem si to na žty vánoce počítala taky. MS jsem čekala 23.2. Nějak mi to tam začalo blbnout a vyšlo to. A to si normálně podle mě můžeš řídit hodinky
Odpovědět
Profilova fotka
to máš dobrý mi to asi ale nstihnem :-( šestinedělí mi končí 15.12..pak musí proběhnout 2 MS takže to vychází na březen asi tak |-| s jeho půlroční pauzou by mě to vyšlo na květen ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jedna čerstvá fotka z dnešního rána :-) http://www.modrykonik.cz/album/view.p...
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei: to já nádhera :-D až mám slzičky v očích!!!!! Moc pěkná fotečka x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Myi: a jak Ti je teď ? Ještě máš nějáké bolesti???
Odpovědět
Profilova fotka
marrei x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, nestíhám !!! marrei-to je nádhera !!!!!!!!!!!! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, včera jsem měla pěkně nabitý den. Šla jsem si sednout s kolegyněma z práce. Dostali jsme úplně parádní hračku. Celý večer jsme si s Laděm hráli :-D Před tím jsem musela ještě na matriku pro ten oddací list a dokopit nějaký věci, co nám chybí do porodnice. Jsem v lékárně nechala tisícovku a nějak mi není jasný za co. Nicméně večer jsem si lehla a bolesti se ozvaly znovu... Uvidíme, jak to bude vypadat dneska marrei: mám co dělat, abych se tu nerozbulela. Je to nádhera!!! x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, dneska jsem 43DC a mrcha nikde, na testu bílo 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
micha: a jak ti je?
Odpovědět
Profilova fotka
Myi - jakou hračku?? ;-) Micha - vyčkej, určitě se objeví, Murynce se taky objevila pozdě... ;-) Holky, od včerejška mám k cvrčkovi úplně jiný pocity :-) Ono je něco jinýho vidět na UTZ centimetrovou tečku, nebo prostě malýho človíčka, co mává ručičkama, cucá si palec, no a nejlepší byly ty jeho vlny :-D - leželo na zádíčkách, najednou se prohlo a vylítlo nahoru a pak zas pomalu klesalo... :-D to nám mimčo předvedlo asi 3x... Včera jsem tu fotku skenovala a posílala po rodině, a normálně jsem bulela dojetím jak želva.. :-) Sili, jak jsi dopadla ty???
Odpovědět
Profilova fotka
marrei: a to počkej, až ucítíš první pohyby ;-) takovou jsme dostali http://www.babylife.cz/zbozi/1029-chi... (doufám, že sem můžu dát odkaz)
Odpovědět
Profilova fotka
Brý den... ;-) Marrei: nááááádhera ten utz x-)
Odpovědět
Profilova fotka
myi: neni mi moc dobře, od včera je mi zle od žaludku a mám šílený průjem, asi jsem něco špatnýho snědla :-( ale zajímavý je, že úplně stejný to bylo v září, když jsem pak na testíku objevila // i když slaboučký...tak uvidíme...ale je to peklo, takovej průjem fakt nikomu nepřeju :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno... Holky,já vůbec nevím,co se se mnou děje... ale MS sice přišla,ale jen na dva dny... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
=-) kat, dělalas test??????
Odpovědět
Profilova fotka
micha: je to divný... hlavně to bylo takový,že ten první den masakr a druhý den taková slabota.. a dneska už nic... test negativní...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?