Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
myi on mě asi kontrolovat nebude jdu tam kvůli ukončení či neukončení neschopnosti :-N
Odpovědět
Profilova fotka
mury: já myslím, že by tě zkontrolovat měl. Musí zjistit, jestli se stáhla děloha...
Odpovědět
Profilova fotka
minule mi říkal že ještě kontrovat nebude... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
mury: mě teda kontrolovala tenkrát asi po týdnu a pak po šesti... Tak nevím, třeba si to dělá každý doktor podle sebe
Odpovědět
Profilova fotka
Mury, už jsi našla fotečky ze srazu? Že by se ještě šuply do alba...
Odpovědět
Profilova fotka
já je mám ale neumím to zmenšit a mail mi to nechce tak velké odeslat :-(
Odpovědět
Profilova fotka
To je škodáá, já nikde nejsu... :-( :-( :-( I když, možná je to tak lepší :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pošli mi maila já to ještě zkusím
Odpovědět
Profilova fotka
Mury - IP
Odpovědět
Profilova fotka
tak 1 poslaná ale mě to ukazuje chybu :-(
Odpovědět
Profilova fotka
BINGO - je tam! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mě to normálně došlo... =-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
všechny snad poslány víc jich nemám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, nebudete tomu věřit, ale teď jsem byla s pejskem venku (to by ještě nebylo tak divný), ale normálně jsme našli fialky!!! Nemají kvést někdy na jaře?!
Odpovědět
Profilova fotka
Všechny vloženy do alba, můžete mrknout ;-) Myi - no to by teda měly... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
se divím že se to poslalo :-o minule to nešlo ]-( ale už jsi tam i TY :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Konečně mi bude manžílek věřit, že jsem tam byla s váma a že jsem někde nehýřila po Praze :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no fééééééééééééééšandy,vám to slušelo všem moc moc moc moc ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
teda ženský...vy teda dneska jedete :-) Jsem ráno měla radost, že se prcek konečně přetočil a cítím to jeho kopání i nahoře a šup...už mě kope zase dole do střev. K tomu mi začaly otékat nohy :-( ale zatím to není tak hrozný. Ve čtvrtek jsem se objednala na těhu masáž, nějak ty záda začínají fest bolet :-( O víkendu jsem krámovala věcičky na miminko, tak toho mám dva pytle...jsem zvědavá kdo to bude prát a hlavně žehlit ??? :-D :-D :-D kat: teda holka, ty máš s tím zdravíčkem trápení, vid? :-( Že se na tu práci nevykašleš, když na tom jsi takhle... Marrei: nevozní z oznamování??? Jejda, proč ? Já to dělala hrozně ráda :-) vždyť je to nádhera, že vás v květnu bude o jednoho víc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Prio, no já nevím, každej na tebe kouká a ťuťu ňuňu, a tohle nezvedej, je to těžký, atd atd... prostě jsem až moc středem pozornosti. Divný, že mi to na svatbě nevadilo :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem tu jen na skok. Na cyklus doporučuji Gynex nebo Mastodynon. Mastodynon obsahuje i výtažek z drmku. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei: ono je to přejde :-) to víš, že starat se o Tebe budou všici, ale někdy to není na škodu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Čau ženy, tak dneska až přijdu domů,tak to tam budu mít krásný... juchůůů :-D Jak se jinak máme?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, přeji krásné ráno. V Brně vidím po dlouhé době sluníčko, jupíííí. Hned mě to pohladilo u srdíčka, když jsem se podívala ráno z okna.
Odpovědět
Profilova fotka
Myi: tady je mlíko, mlíko, mlíko.. slunce nikde :-(
Odpovědět
Profilova fotka
kat: mlíko u nás bylo teď pořád, pokud si dobře pamatuju
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky berušky, dlouho jsem tu nebyla, jak se máte... ?
Odpovědět
Profilova fotka
Jehehéé Majky :-D mno jde to... MS řádí,tak že super náladička :-S :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kat, u mě zatim neřádí, nevim co se to se mnou zase děje 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jak Sili??? Dnes jde na NT ultrazvuk, Sili ozvi se, potřebuju data, data, DATA!!!!!!! :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?