Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, těhu to asi není, dělala jsem testík včera i dneska a nic, ale možná je ještě brzo na testování, ovulka byla podle příznaků před cca 9 dny, budu testit až ve středu, to už by něco mohlo být vidět... ale moc si nedávam naděje, poslední dobou jsem spíš skeptická :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno holky, tak si představte, že my už nemáme oddací list. Někam jsme ho pečlivě uložili a nemůžeme ho najít. Celý víkend jsme trávili hledáním a ten papír jsme prostě nenašli :-( micha: držím palečky, aby to dobře dopadlo
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno myi-kam jste ho zašantročili :-( tak Vám asi udělají nový že??
Odpovědět
Profilova fotka
mury: máme ho někde pečlivě schovaný, aby jsme ho neztratili :-D Prý na počkání a za 100,- vystaví nový bez problému, tak tam ve středu zajedeme. A vsadím se, že nejpozději v pátek budeme mít oba
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak v pátek mohlo být po mně... :-| Bylo mi zase tak pekelně,že jak jsem se o sebe bála,tak jsem ani nespala :-( a jsem jako prase po první ráně.
Odpovědět
Profilova fotka
kat-copak ti je???
Odpovědět
Profilova fotka
mury: jsem měla zase ten záchvat... Tlak jsem měla 140/110 (standartně mívám 120/50)... tepů 105 (norma je 50-60)... srdce mi bušillo jak o závod a já zase začala panikařit (už jsem totiž měla srdeční příhodu před 5 lety).. a do toho astmatickej záchvat... a já doma sama :-( naštěstí jsem našla inhalátor s kyslíkem...
Odpovědět
Profilova fotka
a ty záchvaty míváš často?..doufám že se s tím nějak léčíš?je mi to líto :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Myi - zkus ho prozvonit :-D My máme za sebou druhý kolo oznamování, uff, tak už to ví všichni :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mury: jsem jen vedená v kardio poradně,na tlak ani na srdce žádný léky neberu - resp.žádné mi nedali... když to ted bude často,tak to asi budou muset řešit. Jenže já se nechci futrovat práškama,ale taky nechci umřít,tak že jsem se objednala dneska k Dokoušovi a něco s tím uděláme. ;-) Ale vím,že to mám asi všechno stresovýho původu. Protože to,co se ted děje u nás v práci. Už jsem šéfové řekla buď já nebo ten novej (nový kolega - ale jelito)
Odpovědět
Profilova fotka
teda kat, ty se fakt nenudíš. Něco s tím ale dělěj. Já taky nerada prášky, ale když to musí být, tak je to nejlepší řešení... marrei: jsem na něj ztratila i číslo :-D A jaký bylo oznamování č.2?
Odpovědět
Profilova fotka
Oznamování č. 2 bylo pro mě v poho, anžto to byla Michalova rodina a měl to na starosti on :-D Já bych byla zas šíleně nervózní... :-N Máme za úkol podávat pravidelný hlášení, no a všichni byli moc rádi a taky překvapení, protože většina z nich věděla o tom Michalovu nic moc spermiogramu. Kat - ty jo, mazec... :-S S kolegou bych se hodně rychle rozloučila, když má na svědomí tohle...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
kat-jestli budou potřeba prášky tak je musíš brá!!!hlavně jdi k tomu doktorovi a co se děje v práci??? |-|
Odpovědět
Profilova fotka
mury: jak ti je Markétko? Máš neschopenku nebo chodíš do práce?
Odpovědět
Profilova fotka
Mám v práci "vejce" strašně zapomíná a hlavně to je chlap!!!! :-D .... hlavně když mu člověk něco vytkne,tak ti začne hned oponovat.. já když jsem byla nová v práci,tak jsem jak se říká "držela hubu a krok".. ale tohle,to je na mě už moc.. a tak jsem řekla šéfové,že už to tady nedám.. Navíc doma u nás to ted vypadá jak po výbuchu :-D Vyklizená stará kuchyň,novou máme složenou v jídelně,zítra se přivezou spotřebiče,všechno se to smontuje a já konečně budu mít po sto letech novou kuchyň.... dělalo se nové topení,taky bordel... okna už vyměnit nestihneme,protože budou vyrobené za měsíc... a kotlat to je už blbost...
Odpovědět
Profilova fotka
kat-to bude dobrý neboj...je to stres a jedno s druhém.... :-( to znám!!!pak bude zase lépe miy-jsem doma,v pátek jdu na kontrolu ale ještě bych chtěla být týden doma,mě je doma dobře x-)
Odpovědět
Profilova fotka
mury, mě je doma taky moc dobře x-) ale příští tejden ve středu už mě pošle do práce ;-( jsem to minulej tejden ukecala ještě na týden psychický přípravy do práce, tak mi dr. vyhověla, ale teď už budu muset, chjo :-(
Odpovědět
Profilova fotka
micha a proč ty jsi byla doma :-o já doufám že ho také ještě ukecám :-S |-|
Odpovědět
Profilova fotka
s tím zánětem žaludku, ale už je to relativně v pohodě...teda když si dám něco mastnějšího, tak je mi zle, ale je to lepší...zátěžový test bude o víkendu, v pátek jedem k tchánům, tak uvidíme jestli budu blinkat v autě a hlavně jak zvládnu tchýninu domácí stravu =-) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jo a dneska jsem se rozhodla, že když ve středu budou na testu //, tak to vydržim neříct až do vánoc a dám všem pěkný dáreček ;-) nebo možná na mikuláše :-D
Odpovědět
Profilova fotka
micha raději bych počkala do těch Vánoc i když je fak že jsem ráda že to má rodina věděla a hrozně mě pomohla psychicky x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,já se z těch mých cyklů asi podělám... furt 37 nebo 38 dní... to je moc.... potřebuju se dostat tak na 30... co ten Femigard? Funguje to? 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
kat, já jsem dneska 40DC a femigard mi zatím moc nepomohl :-(
Odpovědět
Profilova fotka
kat a co zkusit kontryhelový čaj já ho ted po té revizi piji a snižuje dost bolesti břicha a uvidím kdy přijde MS doufám že naskočím normálně :-( toho se bojím a vy ještě chcete mimi nebo jste to odložili??
Odpovědět
Profilova fotka
kat, ten mail s těma fotkama, co jsi posílala, to je hustý =-)
Odpovědět
Profilova fotka
mury: já jsem pila (piju) kontryhel už 3 měsíce a furt to samé... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
mury, mě tehle cyklus nepomáhá ani ten kontryhel =-) ale já musim mít furt něco extra :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kat-aha no já ani nevím jaký budu mít cyklus s HA to bylo na minutu přesně pak jsem vysadila 1 cyklus 28 dní,2 cyklus 35 a 3 už jsem otěhotněla tak nevím jak to ted bude a mě to děsně štve ]-( kat a co to miminko chcete?
Odpovědět
Profilova fotka
mury: komu by nebylo doma dobře :-) . Budu držet palečky, ať kontrola proběhne v pořádku
Odpovědět
Profilova fotka
Mury: jináč s mimi ted asi počkáme,ta naše bytová situace je ted asi taková, že barák je v rozpuku :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?