Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Myi: já vím, jen mi to občas uplne nejde se na ten svet okolo smát, když je mi na dušičce ouvej ...
Odpovědět
Profilova fotka
prio: jasný, rady typu : "Nesmíte na to myslet" nebo "Nebuďte smutná" se udělují lehce, ale když se to povede, tak je to opravdu super
Odpovědět
Profilova fotka
kat-přesně jak píšou holky, také tě obdivuji, jak k tomu přistupuješ... důležité je, aby jsi byla v pořádku ty sama, než budete chtít miminko...
Odpovědět
Profilova fotka
Včera jsem se sem vůbec nedostala a teď jsem dočetla vše..... |-| Mury, Rybko ..... k tomu není co dodat...... vím, jak se uzv bojím ..... ale na druhou stranu dobře, že jsou, že se na vše přijde dříve, než jsou napáchány ještě větší škody. Teď to bude určitě těžké, ale holčinky, to nejtěžší umíte - DOKÁŽETE OTĚHOTNĚT! Takže hlavu vzhůru, moc na Vás myslím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky moc děkuji za podporu,ale je to tak těžké!!!!!! miminko mi vzali v 16:30 ;-( ;-( ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
mury: Markétko, příště to vyjde, uvidíš. teď to opravdu hodně bolí, ale ty jsi statečná a zvládneš se přes to přenést. Držím ti všechny palečky, co mám ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,mě to dneska fest bolí... asi po tom spinningu,ale jela jsem opatrně,no ale stejně... :-| dostat to mám až 11-tého... ty moje cykly - to je hrůza (35 - 37 dní) :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Mury - |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Mury + Rybko, přesně jak píše Sili - je tolik holek, co nedokáže otěhotnět!!! A to je mnohem větší problém, vy jste v tomhle OK a to je to hlavní!! Po vánocích budete zase těhulky, věřím tomu!! :-) Katy - ty ale jestli máš takový bolesti, to tě vezmou na operaci až v lednu?? =-) Sili - kdy jdeš na další UTZ? Mám fakt strach... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei - příští úterý - 11.11. v 1 hodinu ..... taky bojím, ale prostě to musí být ok. A příští pátek mám konec 1.trimestru, tak snad ..... musí to být dobré ;-) Kdy jdeš Ty?
Odpovědět
Profilova fotka
Mury: já se ztotožňuju s názorem Martinky. Máte jistotu, že otěhotnět dokážete a když to nevyšlo teď...asi tomu tak mělo být. Nepátrej po příčinách, jak jsem říkala včera...když už to tak mělo být, je lepší, že se to stalo teď...dívat se na nemocné miminko si myslím bylo ještě stokrát těžší. Bolí to, věřím, že Ti to musí trhat srdíčko...musíš být silná. Je důležité, aby jsi se co nejdříve dala do pořádku a mohli jste zase začít na miminku pracovat....jsme s Tebou!!! |-| Marrei: jdeš ve čtvrtek, viď? Budeme na Tebe moc myslet...
Odpovědět
Profilova fotka
Já teď ve čtvrtek v 7:30... A v sobotu začínám 12. týden, to je už taky celkem dost, né?? ]-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Já začínám zítra 13tt x-) Prio - souhlas. A jak je Tobě? Vše dobrý?
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei: musím jít až po MS,abych neměla nějaký větší problémy při krvácení... pak ještě uvidím podle UTZ,jak to vypadá...
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei: no jasně, že je...než se naděješ budeš rodit :-D v knížkách se píše, že nejrizikovějších je prvních 10 týdnů... Sil: je mi fajn...pořád chodím (no chodím, spíš se hroším) do práce. Jsem ráda, že mám nějáký ten denní rytmus. Mimískovi se to sice moc nelíbí (asi se mu špatně spí v sedě :-D ) ale on mě zlobí v noci, tak já jeho ve dne :-D :-D :-D . 1/12 jdeme na 3D, tak snad už se nám mrňous ukáže co ukrývá mezi nožkama ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Prio - tak to jsem ráda, že jsi v pořádku. Ten můj 5cm drobek taky nerad dlouhé sezení, stres a delší pauzu mezi jídly. To mi pak po jídle drsně dloube do podbřišku, hajzlík jeden 8-) Jinak jsem byla včera v poradně a nepřibrala jsem, ufffff :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky, včera jsem byla na přednášce o kojení a péči o miminko v prvních pár dnech. Můžu to všem doporučit absolvovat. Fakt docela zajímavý ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Myi - díky za tip :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Tak už jsem doma, snad bude vše v pořádku, příští týden mám jít na kontrolu ke svému doktorovi, tak uvidím, co mi řekne a jak dál. Mury: naprosto přesně vím, jak Ti je, musíme to zvládnout a snad to zvládneme a opět se zadaří. Doktor mi říkal, že takhle končí 1/4 všech prvních těhotenství, jen se prý o tom nemluví - no potěž.
Odpovědět
Profilova fotka
Rybi + Mury, holky jste fakt statečný, moc vás obdivuju ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Rybko - pobreč si, posmutni, křič, cokoliv... a čas brzy pomůže a bude zase dobře a drobeček přijde. Myslím na Tebe ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko holky, tak zítra už mám pátek, protože v pátek mám dovču, jedeme do Náchoda na další kolo oznamování ;-) Jak je u vás? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Přeji krásné dopoledne. Já teprve teď lezu z postele. Prcek se rozhodl, že už spát asi nepotřebuju. Povedlo se mi ho uspat až někdy kolem druhé. Jestli bude v takhle v noci vzhůru i po porodu, tak vážně nevím...
Odpovědět
Profilova fotka
Rybko: ono je fakt těžké v týhle situaci cokoliv říkat. Myslíme na Tebe, aby jsi se z toho co nejdříve dostala...a mohli jste se začít zase snažit o miminko!!! Myi: já mám úplně hrůzu z toho co mě s prckem ještě čeká, už takhle mám pocit, že mu tam překáží moje střeva a velice rád do nich kope...to je pak fakt hodně bolestnej zážitek. Naučil se "otravovat" vždycky když jdu spát, naštěstí zatím pomáhá se otočit na bok a trochu prohnout záda, aby měl víc prostoru... Marrei: u nás v Praze byla včera mlha, že by se dala krájet :-D ale už se to vybralo...dneska jdu na těhu cvičení, to se těším :-) Zítra už uvidíš mimíska, viď ?
Odpovědět
Profilova fotka
prio: Já už můžu ležet a prohýbat se jak chci. Prcek váží něco kolem dvou kilo. Víc místa mu tam udělat už nejde.
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo Prio, zítra bude mimís :-) Už by to nemusela být jenom rozmazaná tečka, už by to mohlo mít i nějaký tvar :-) Doufám, že už bude to srdíčko... |-| Holky těhule, chodily jste na těhu masáže?
Odpovědět
Profilova fotka
marrei: tak o těhu masáži jsem nikdy neslyšela :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei: nechodila, ale jen proto, že jsem byla líná si tam zavolat...jinak si myslím, že je to dobrá věc. Záda mě bolely a bolí...no jsem hloupá, no:-( No ve 12tt už je to normální miminko :-) podívej se na moji druhou fotku...ta je sice ze 14tt, ale ta velikost ve 12 tt není o moc menší! Jinak hlásím, že jsem si objednala těhu riflový lacláče - z MMB za 350,- Kč, tak už se těším až přijdou :-) Myi: co si myslíš o monitoru dechu, budete ho kupovat???
Odpovědět
Profilova fotka
prio: my ho máme půjčený. Sestřenka ho měla a docela mě zamrazilo, když mi říkala, že je jednou v noci probudil a malou křísili. Co jsem slyšela, tak pokud chceš něco ušetřit, tak se dá koupit někde v dětským bazárku a u výrobce za pár stovek otestovat. Pokud nebude fungovat, tak ti pochopitelně dají protokol o zkoušce a můžeš ho jít do bazaru vrátit. Měla by se na něj vztahovat zákonná roční záruka
Odpovědět
Profilova fotka
marrei: mrkni i ke mě do albíčka (svatební) jedna fotka je 10+5 a jedna 13+0 ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?