Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
marrei-já mám náladu na ho... :-( už se těším, jak přijdu domů dám kafé a vyhodím nohy na stůl.. a budu se o víkendu zaobírat svatbou :-) jé naše svatba... taky si ji chci pořídit !!! Podle mě se do toho zapisuje, co jak, kde, proč ?! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei: přesně tak,zapisuješ si do ní vše možné.... od prvního polibku (což už si fakt nepamatuju),prvního rande... atd. přípravy, fotky... je boží ta knížka.... "lucianek" ji má v albu....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Majky... já si dneska připadám v práci asi úplně stejně jako ty... :-( počasí mi na náladě nepřidává... už ráno mě vytočil ten déšť... šla jsem fakt kousíček malinkatej po chodníku a šlehlo na mě auto cákanec špinavý kaluže (já bílej kabát)... já myslela,že skočím pod to další jedoucí auto... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
Profilova fotka
Hmmmmm, tak tu bych ráda viděla.... možná taky koupím...
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei: kdybys chtěla koupit,tak ti můžu dát kontakt na tu paní,je moc milá a ochotná... Dneska jsem si s ní psala mail... knížka stojí 99kč + poštovný... (já poslala peníze předem a dohromady mě to bude stát 134kč) a to je bájo.
Odpovědět
Profilova fotka
katarinkakm-to je někdy takový den blec... kdyby sis zapamatovala značku, tak ti ho mohl vyčistit !!! Kretén. Já tedy nevím, jse řidič, ale když vím, že je takové počasí a lidi chodí po chodníku, tak si dávám pozor, abych někoho neohodila. To jde vidět, že to byl určitě chlap... ti na toto vůbec nemyslí. Ještě jsem měla na mysli tuto knihu... http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
No právě - já bych raději nějaký knihkupectví, kde tyto knížky budou vedle sebe, abych je mohla srovnat... vůbec nevím.... ale tady v Brně by to mohli někde mít po kupě
Odpovědět
Profilova fotka
Majky: Tahle knížka obsahuje hlavně co se týče příprav,tradic,dekorace,atd.Pak tam je pár stránek na fotky a poznámky.. ta co jsem si objednala já,tak ta slouží jen na zapisování a žádný povídání kolem tam nejní...
Odpovědět
Profilova fotka
marrei-já se u vás v Brně dívala jen ve Vaňkovce v knihkupectví a tam byla, ale byla zabalená, takže jsem se do ní nemohla mrknout, stála něco kolem 300 Kč katarinkakm-asi bude lepší ta, co máš ty, bo do ní si můžeš zapsat víc poznámek... a to povídání si najdeš i na netu, že jo?
Odpovědět
Profilova fotka
Holky já vám poreferuju,až mi tak knížka přijde během příštího týdne... pořádně ji prolistuju. Tu druhou jsem viděla a jsou tam stejný věci jako právě na netu... to by bylo zbytečných 300kč v luftě...
Odpovědět
Profilova fotka
Hm, tak kouknu asi ve Vaňkovce a kdyžtak to rozškubu :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jinak v Brrrrrrně je fajně :-) Mám chalupu sice v Litomyšli,ale do Brrrrna jsem taky hodně jezdila na čumendu.. a hlavně na motorky :-( s tím mým "bajkerem"
Odpovědět
Profilova fotka
marrei-servi to z toho na cucky !!! :-D :-D :-D katarinkakm-je tam fajně, já to mám od svého bydliště cca 45 km, ale jsem tak skoro každý 3 týdny na čumendu. Někdy tam jedeme s přítelem zlepšit si náladu (bych po dnešku potřebovala) :-) ale byla jsem tam před týdnem, tak zase musím 14 dní vydržet :-S :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak teď není v Brrrrně fajně, ale hnusně, prší... :-| Jak je u vás??
Odpovědět
Profilova fotka
no u nás v Hodoníně prší a je tu zima, fuj hnus... jeden velebnosti !!! :-D A teď musím jet pracovně na poštu a jít do toho deště, brrrrr..... už se těším domů na to kafčo a nožky v teple!!! Dnes je mi tu v práci zima. To je něco na ty moje bolavá záda... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
U nás v Kéééérkonoších byl ještě před 3dny sních,teď tu jen a jen leje a sníh nikde :-( . Máme tu druhý povodňový stupeň,lidi v okolních vesnicích si už dali kurz potapěče (prostě plavali)... hrůza... ale furt se tu lyžuje,byla jsem v sobotu...
Odpovědět
Profilova fotka
Já nejpozději za hodinu prchám, protože je tu absolutně mrtvo.
Odpovědět
Profilova fotka
Já prchnu až tak kolem páté... :-( Co vůbec provozujete za pracovní činnosti? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem na developerském oddělení jedné realitky.... mám na starosti novostavby a pak hlavně zahraniční klienty (mluvím AJ + NJ), + zahr. společnosti, který s náma spolupracují při prodeji nemovitostí. Takže asi tak :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei: vyčerpávající životopis ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majky už vím - ta je autíčkářka, a copak děláš ty katarinka?
Odpovědět
Profilova fotka
Pracuju pro jednu banku... netuzemskou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já tady asi dneska pojdu...už jsem jak debil,nevím ani,kolikátýho je... natož jestli je dneska pátek :-( žejo,žeje? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jóóóóó! Pátéééééék!!! Jsu domů, kočky, tak papa v pondělí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei: krásný víkend.. pááá ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
marrei-už tě asi nestihnu, ale užij si zkoušení šatičků a v pondělí se těším...
Odpovědět
Profilova fotka
katarinka-je pátek, já jdu za půl hoďky domů, doufám :-( :-D jsem četla jak moji pracovní činnost nazvala marrei !!! :-D Dobrý !!! To budu používat. Já dělám asistentku v jednom salonu, který prodává autíčkama se lvíčkama vepředu (i vzadu) :-) marrei-obdivuju, mluvit německy a anglicky... já umím německy a anglicky tak akorát jest a pít !!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já půjdu taky asi za půl hodky... už aby to bylo... aháááá,tak už vím,co Majky je zač :-) Já jsem se teď naučila mluvit v práci holandsky,nic těžkýho,stačí,když mluvíš trochu německy a strašně u toho prskáš :-D
Odpovědět
Profilova fotka
katarinkakm- :-D :-D :-D tak mluví i naši zákazníci, někdy, když přivezou nabourané auto... jakoby německy (že jim člověk nerozumí) a prská u toho, že by ses pak týden nemusela umývat :-D No ale že to je holandština, jsem tedy netušila ??? :-) To je ale šílená řeč ta holandština... taková tvrdá a nesrozumitelná... tě obdivuji!!!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?