Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Rybko, ;-( ;-( ;-( bulím jak malá holka.... co na to říct.... život je někdy svině :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jituš, co na to říct...je mi to moc líto. Asi nikdo z nás se neumí vžít do toho co prožíváš...přeju hodně sil!!! Musíš být teď statečná a silná...myslím na Tebe a držím pěsti, aby operace dopadla v pořádku a všechno to brzy přebolelo! |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Jity, panebože... ;-( ;-( ;-( já nenacházím slov.. nevím, co říct-napsat, aby to v tuto chvíli bylo vhodné... :-( Samozřejmě držím palečky a myslím na tebe, aby jsi to zvládla... máš manžela, který tě podrží a i my jsme s tebou...držte se a zvládněte to... |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, přeju krásné ránko :-) V sobotu bylo velký oznamování, všichni byli překvapení, že nám to vyšlo tak brzo :-) a byli moc rádi :-) Takže moji rodinu máme z krku, a o víkendu bude oznamování Michalové rodině... Ve čt jdu na ten UTZ a mám strach, když jsem včera četla tu zprávu od Rybky :-( ...
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno holky, my jsme měli s manželem úžasný romantický víkend. Celý jsme ho proleželi v posteli. Pravda je, že nám ho trochu kazila střevní chřipka, ale za to jsme se nenudili :-D marrei: ten strach budeš mít při každé návštěvě poradny. Bohužel se může cokoliv stát. Nesmíš si to ale připouštět. Bude to dobrý, uvidíš.
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei: neboj se, věřím, že bude všechno v pořádku...ale jinak se ztotožňuju s názorem Míši, já mám taky strach pokaždé když k Dr. jdu...prostě nevíme co se tam v nás děje. Ale věřím, že špatným zprávám už odzvonilo...od nyní už jen ty dobré!!! Myi: téééda romantika v posteli...to bych si taky nechala líbit!!! x-) x-) x-) My byli o víkendu ve Františkových lázní, kde se rekreuje kamarádka. Jsem manžílka po 4 měsících vytáhla ze stavby do světa a bylo to úžasný :-))) zajeli jsme rovnou do Karlových Varů a Mariánek...nádhera!!! Z toho víkendu mám moc hezkej pocit!!!
Odpovědět
Profilova fotka
prio: to teda byla, zvlášť, když jsme se hádali o záchod :-D Já většinou prohrávala. Přece jen s tím pupkem se blbě leze z postele. Než jsem se vyhrabala, už byl obsazený ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, my byli o víkendu doma, jen jsme na chvíli zajeli k našim, podívat se jak pokročila stavba a pokecat s nima. Příští víkend bude pracovní, manža půjde tátovi pomáhat dělat sádrokartony a já nevim co budu dělat, asi zase nějaký zbožíčko do obchůdku :-) ve středu jdu na kontrolu s tím žaludkem, musim říct, že je to lepší po těch prášcích, možná už mě dr. pošle příští týden do práce...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky děvčátka, já vás za poslední dobu nějak nestíhám... :-( V sobotu byl v Brně sraz "červnovek" a tady je zatím pár foteček ze srazu http://www.beremese.cz/album/album.ph... marrei-myslela jsem si na tebe, jak jste to oznámili a co na to vaši. Je to svkělé. Uvidíš, že to bude všechno v pořádku, jak píše myisiska... nesmíš si to tak připouštět a je jasné, že ten strach budeš mít pořád. Myslím na Rybku a je mi jí strašně líto... :-( ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Míšo :-) Tak supr, že žaludek už nezlobí, a jaký zbožíčko do obchůdku? =-) Majky - moc vám to slušelo, ale chtělo by to popisky, poznám jenom tebe, Marketas a Beru (podle čeho asi :-D ) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a jak vlastně dopadla Murynka, nevíte někdo? =-) Dneska šla tuším v 10:30...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky...nemám pro vás dobré zprávy ]-( Volala mi Murynka = Markétka, je v nemocnici. Miminku přestalo být srdíčko |-| je mi z toho ouzko. ;-( Zítra by jí měli pustit, ale je na tom psychicky hodně špatně...bála se toho Bohužel na to nejde napsat nic víc než, aby to rychle přebolelo... Mury jsme všichni s Tebou!!! Drž se!!!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
prio, no to je hrozná zpráva ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Panebože, to už ani není možný!!! ;-( ;-( Mury, drž se holka.... |-| Mám dost morbidní myšlenky, napadá mě, která z nás je další na řadě... :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
micha: jj, kdyby jste slyšeli jak plakala...je mi jí líto ;-( Marrei: hlavně se s tím nestresuj...uvidíš, že bude všechno v pořádku!!! Holt život si někdy nevybírá... příroda tomu tak chtěla a vůči ní jsme malý páni :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Panebože, holky, řvu tu jak kráva... Za Rybku i za Murynku. Nevím, co napsat... jsem naštvaná na celý svět a cítím s něma, i když tu bolest si dokáži jen představit.... Jen si říkám, že když Murynka vydržela 12 hodinovou (nebo jak dlouhou) cestu do Dominiky a teď toto... ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( Je mi z toho na nic..... Rybko a Murynko-holky, držte se, jsme s vámi.... marrei-Martinko, neber to tak, to by ses zbláznila. Musíš se držet, mysli pozitivně..... !!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ježiši, to snad není možný. Budu až vulgární, ale život je někdy pěkná svině ]-( prio: napiš murynce, že jsme myšlenkama s ní. Je mi to hrozně líto. Nevím jestli se mi chce víc brečet nebo vzteky něco rozflákat. Co Rybka? Jak zvládla operaci? Neozvala se některé?
Odpovědět
Profilova fotka
myi-vůbec nevím jak dopadla Rybka. Taky na ni nemám číslo. :-( Snad se holky drží a ví, že jsme s nima. |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Já zažila něco podobného. Už jsem to tu jednou psala. V březnu 06 jsem zjistila, že jsem těhu. Chlap se na mě vykašlal, ale i přes to jsem byla rozhodnutá, že to zvládnu sama (teda s pomocí rodičů). No a měsíc na to přestalo srdíčko bouchat :-( V téhle situaci holkám závidím, že mají vedle sebe chlapa, který je podrží
Odpovědět
Profilova fotka
Ach jo Myi, to jsem vůbec nevěděla... :-( mamka mi vyprávěla, že měla to samý... přede mnou čekala miminko a pak začala krvácet, doktor jí řekl, že se mimčo přestalo vyvíjet.... je toho kolem nás nějak moc :-(
Odpovědět
Profilova fotka
myi-to je strašný !!! :-( Moje mamka také potratila, až za 2 roky jsem se pak narodila já a musela být zašitá a měla rizikový... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,... chvíli tady nejsem a co to tady čtu... myslím na Rybku i na Murynku, já jsem měla takovou radost,že se všem podařilo mimi relativně hned a ted tohle... ;-( ... posílám vám děvčátka plno pozitivní energie a tolik síly,kterou ted potřebujete na zotavení... a veliké obětí k tomu |-| A já bohužel mám taky nějaký problém,tak že musím opět oběhat všechny možné doktůrky a domluvit si termín na operaci po novém roce. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
kat-no potěš !!! :-(
Odpovědět
Profilova fotka
jen jsem tím chtěla říct, že mají pevnou oporu a že příště to vyjde. Vždyť já jsem v prosinci vysadila prášky a v únoru přišla poslední mrcha. Jen musí holky dát tělu čas na regeneraci a pak se to povede
Odpovědět
Profilova fotka
U mě nějak prostě zlobí ten jak si nefungující vaječník... a už je to i při zátěži... nesu něco těžkýho,ohnu se,na spinningu... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
kat: holka ty si taky zkusíš...
Odpovědět
Profilova fotka
Myi: jsem zvědavá,kdy my se k tomu mimču dopracujeme,...
Odpovědět
Profilova fotka
holčinky, Murynkce-Markétce jsem ještě včera psala, že na ní všichni moc myslíme a ať to všechno brzy přebolí...je mladá a zdravá, určitě to nebude trvat dlouho a bude mít zase důvod se smát... Teda Kat: ty to taky nemáš vůbec jednoduchý...a klobouk dolů s jakým optimismem to zvládáš. Já bych asi byla na prášky...i když co bych si s tím pomohla :-(
Odpovědět
Profilova fotka
prio: tak tak, optimismus je lékem na všechno trápení a bolístky světa ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Prio: já to musím brát s nadhledem,protože jsem ještě doma neřekla,že mám jít na tu operaci.. ví to jenom moje mamča a vy - tady... ale žiju tedka hlavně tou rekonstrukcí, v sobotu jsem si byla vyhlédnout a objednat nové spotřebiče do kuchyně (lednička,myčka,trouba,plyn.deska,odsavač par) a o víkendu by se měla montovat kuchyň,huráááá :-) budeme malovat a obkládat... práce dost.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?