Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Brý odpoledne, tak jsme zpět od pana doktora...je to dobré, doma nás nenechal. Máme se šetřit co nejvíce to jen jde, jinak je všechno v pořádku. Mimísek je čilej, srdíčko mu bije jak zvon, tlak se nám téměř taky srovnal... Jsme to dneska počítala...tak mi zbývají poslední 4 týdny v práci...to už je paráda :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno, tak jsme včera měli prvního poslíčka. Ikdyž jsem věděla, že to někdy nastane, tak mě to docela vykolejilo. V první chvilce jsem nevěděla, co se děje. Jinak manžílek už začíná být z porodu nervózní. Přemýšlí, jak to uděláme, když uvízne v zácpě a nestihne pro mě dojet včas. Včera jsem ho načapala, jak si čte o porodu doma. :-D Holky, je normální, že se porodu vůbec nebojím? Já jsem totiž naprosto v klidu, až mě to děsí
Odpovědět
Profilova fotka
sil: A co na to říká manžel, že je podobný nějakému cizímu chlapovi? :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem se chtěla omluvit, jak jsem včera vůbec nestíhala se sem mrknout, ale koukám že nestíhal nikdo ]-( Myi - no však už za měsíc a něco budeš chovat! 8-) To letí jak blázen.... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
marrei: jj, dneska jsme 33+0, už sotva lezu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Myi - :-D :-D :-D Z porodu zatím taky nemám strach, až se divím, třeba to tak příroda prostě s psychikou udělá =-) My jsme dnes 11+1 :-D Prio - páni, už jen měsíc práce :-o To já cca 5 měsíců ]-( Marrei - jak je? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sil - zatím pořád stejně, žádný větší problémy :-) Dneska jsme 9+5 tt... a přesně za týden ten UTZ, chjo, jsem fakt zvědavá... Co ty, objevily se nějaký nový příznaky? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Žádné, ani nevolnosti. Tak jsem ráda. 8-) Jen mám super pocit po tom pondělní uzv, že je vše v pořádku a tak x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sil: co je s fotečkou z UTZ ???? x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Prio - mi ji zabavil tchán, když jel do nemocnice... jsem si ji nestihla ani ofotit... ale ber mu ji, když chce vnouče s sebou..... |-| Ale po víkendu bude snad už doma, tak si ji aspoň půjčím, nebo 11.11. dostaneme novou a bude :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojyk holky já jsem pěkně naštvaná ]-( obvodačka mi neschopnost nenapíše a gyndař také ne :-( dnes jsem prozvracela celé dopo v práci a volala tam a ona sestra mi řekne že zvracení ne neschopenku není :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ty jo, tak to sou kreténi ]-( Zkoušelas zázvorovej čaj?? Humus, ale prý pomáhá...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
zkoušela i lízátka jenže já se prostě necítím dobře vůbec :-( i ten tlak blbej takže občas na omdlení no nic moc budte rádi že vám nic není :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Já čekám, kdy to přijde, vyprávěla mi kámoška, že se jí zeptala doktorka, jestli je jí špatně, ona že né a hned druhej den začala zvracet a přestala tuším až v 5. měsíci :-N Ty jo chuděrko, tak se drž, neboj však si to doma ještě užiješ ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ale jo ale jestli přežiju tuhle pracovní zátěž ještě :-D víš jak se špatně dělá s lidmi když máš pocit že je každou chvíli poblinkáš :-N =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky děvčátka, dnes jsem vůbec nestíhala a zítra to nebude o moc lepší, tak vás jdu jenom pozdravit. mury-to mi je moc líto. Bože, to jako budeš blinkat, chodit do práce a doktoři ti nedají neschopenku, co to je za bordel?! =-) Až budu těhu, tak tohoto se bojím nejvíc, že budu blinkat a jak budu pracovat?! Si to nedovedu vůbec představit... 8-( Spolupracovník snědl 1 kg ořechů a když měl zákazníkovi předávat nový vůz, tak si musel odskočit a hodil kosu... tak mu bylo zle.. copak těhulky?! =-) No fakt ty doktory nechápu...?! marrei-přiješ v sobotu také na sraz?! =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majky - :-D :-D :-D spolupracovník je teda pěkný čuně, kilo ořechů :-D V sobotu bohužel nedorazím, máme oslavu s rodinou a bude velký oznamování ;-) Holky nějak se profláklo ve firmě, že jsem asi těhotná. Včera se mě na to ptala šéfova máti, dneska šéf... absolutně nechápu, nemohli nic poznat! =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei: a přiznala jsi jim to??? Mury: někteří doktoři jsou na tohle strašní :-( Tak si něco vymysli...třeba, že jsi omdlela nebo tak něco...obvoďák Ti fakt neschopenku napsat nemůže...to jsem taky zkoušela. Jedině přesvědčit gynekologa!
Odpovědět
Profilova fotka
Né, zatloukám.... |-| prostě co nejdýl, až za mnou bude to největší riziko.... původně jsem to chtěla oznámit až po vánocích, ale takhle to asi budu muset vyklopit dřív :-|
Odpovědět
Profilova fotka
šikovná :-)))) zatloukat, zatloukat, zatloukat :-))))
Odpovědět
Profilova fotka
Šéfova máti, když jsem se ptala, jak na to přišla: "No ty si taková hezoučkááááá......" :-S A šéf (máme takový spíš kamarádský vztahy): "no furt by ses cpala, furt chodíš na záchod, asi je ti blbě nebo co..." - no s tím cpaním nevim a blbě mě ani není. Takže kravina :-|
Odpovědět
Profilova fotka
A nebo chodí nějakej šťoural sem na BRMS ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
prio: u nás neschopenku píše normálně obvoďačka ;-) gyndař jí napíše jedině v případě, že jsou nějaký komplikace...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte! Marrei - naši známí se to doslechli taky přes někoho, kdo semka chodí... nenaděláš nic. ]-( Mury - choudě moje! Může Ti to napsat leda gyn., je na to i nějaká spešl diagnoza. Mrkni na MK, tuším misaottovka to tak má. My jinak furt v pohodě a bez nevolností, ťuk ťuk. Jen mě dnes bolí hlava, takže Paralen a čekám na zázrak :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno holky. mury: kamarádce to taky nechtěli napsat. Pak jí někdo poradil, ať na příští kontrole řekne, že má ostré bolesti v podbříšku. Udělala to a domů šla s neschopenkou.
Odpovědět
Profilova fotka
brý ránko... teda dneska mám den blbec...ráno mi všechno padalo z ruky, odpoledne odjíždíme na víkend do Františkových lázní, tak jsem balila a balila...až jsem zjistila, že jsem zabalila uplne vsechno, včetne věcí v kterých jsem měla jít dneska do práce (samozřejmě na spod tašky), tak jsem to zase vybalila, abych to tam pak za 10 minut šoupla znovu...omylem. No nejsem já magor??? :-D :-D :-D ...nebo ...vlezu do tramvaje a revizor...začnu šátrat v tašce až zjistím, že jsem si sice vyměnila takšy, ale už jsem si zapomněla vyměnit i obsah...tak chudák pan revizor se se mnou vracel dvě zastávky domů, abych mu přinesla ukázat průkazku s kuponem... A to mě dneska čeká reporting do Belgie ...v angličtině. To bude vypadat :-D Už aby byli čtyři odpoledne :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Prio - tak to je tedy hezký pátek :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Od srazíku jsem se sem nedostala, ale žiju, i když teď spíše přežívám :-( V pátek jsem byla na UTZ, mimčo je mrtvé a tak zítra jdu do nemocnice na operaci. Držte mi palce. Psychicky jsem úplně v háji. Snad se za nějakou dobu dám aspoň do relativního pořádku, doufejme. Doufám, že jste v pohodě.
Odpovědět
Profilova fotka
rybko, to je mi hrozně moc líto. :-( :-( Moc mě to mrzí. Budu na tebe zítra myslet, ať proběhne operace v pořádku. Uvidíš, že brzy se mimčo přihlásí a tentokrát vydrží.
Odpovědět
Profilova fotka
rybka |-| ;-( ;-( ;-( panebože to je mi moc líto kočko drž se já vím jak to asi bolí :-( toho se také moc bojím |-| budu na tebe moc myslet a držet palečky a určitě se brzy zase zadaří,ale vím jak to asi bolí!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?