Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo víte že dnes slavíme 4 měsíční výročí od snatku???? :-D :-D :-D :-D to to letí x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mury - já dnes taky vytvářím hodnoty ;-) Včera jsem neměla mobil u sebe, tak jsem si sms četla až večer... omlouvám se! :-) Vše je ready a fotečka úúúúžasná x-)
Odpovědět
Profilova fotka
kde jí máš???????? :-D :-D :-D a kolikátý tedy jsi?
Odpovědět
Profilova fotka
Doma 8-) Ji nějak nikdo nenaskenoval :-D Jsem 10+6, dle uzv 10+5. Zítra začínám 12tt. Prcek je velký 3,83 cm x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jejda to je krásný x-) x-) já jdu v pondělí,snad také vše bude v pořádku a už to říkáte rodinám a tak??
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, už říkáme. A taky tu byl nějaký špion na stránkách... ale naštěstí to řekl jen kamarádům. Jj, riziko netu :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Sili, já sem tak trochu zaostalá... jak se to vlastně počítá? To 10 je týden, a to 6 je den a po čísle šest je pak 0? Jako 10+6 a pak dalěí den 11+0? já tomuhle nikdy nerozuměla a to mam dítě..... :-N :-N :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Len - přesně jak píšeš. Zítra jsem 11+0, tzn., že začínám 12.tt :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) já teda dneska nic nevytvářím, ale mrknu občas na vás :-D Sil - gratulace k těm čtyřem centimetrům, a brzo dodej fotó! 8-) Mury - budu na tebe v pondělí myslet, a vy na mě pak myslete příští čtvrtek :-D Jo Sil, jaká byla reakce rodiny? Slzičky? A tak? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já bych to tedy brala tak že začínám 11 týden :-N jsem z toho jelen |-| sil kdy jsi měla poslední MS????? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo Mury, byla jsem z toho taky jelen :-D řešily jsme to na str. 227 dole ;-) počítá se to vždycky jakoby o týden navíc, takže když jsem 9+3 tt, jsem v plce 10. týdne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
marr-moc děkuji také na tebe budu myslet ve čtvrtek ;-) já jsme dnes 9+2 :-D :-D tedy holky poslední MS rovná se první den začátku krvácení??? :-o :-o je to tak???
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jojo Mury, přesně tak.
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo martinko mi budem normálně rodit stejně :-D :-D :-D :-D to je fakt skvělý!!!!! x-) x-) x-) x-) chodíš na koníka?
Odpovědět
ahojky 28cítky :-) vše nej k výročí x-) šmarjá tady je to vysoká matematika :-D já se zrovna probrala :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Brý poledne děvčata, teda dneska jsem to s tím spánkem přehnala :-) vstávala jsem v jedenáct :-N . Normálně mě ten mrňous vzbudil :-) Večer se mi vrátí manžílek ... jsme se od neděle neviděli a mě to přijde jak věčnost :-( Sil: díky za SMS, bejvala bych to sem večer napsala, ale nefungoval mi net :-( Jsem ráda, že je všechno v pořádku...je to nádhera, vidět toho prcka jak sebou mrská, vid? :-) Nezapomeň naskenovat fotečku, jsme po ní všechny dychtivé... Já jdu k Dr. zítra a budu se modlit, aby mě nenechal doma... Jinak od příští středy začínám chodit na těhotenské cvičení, které pak přechází do předporodního kurzu... Jo a taky jsem včera dělala tu fotoknížku ...teda to je piplačka...mě to bavím, ale strašně dlouho to trvá :-( Mury: co nevolnost, ustoupilo to trochu??? Jinak včera jsem zkoušela jeden recept z internetu (kuřecí maso s cibulí - půlkolečka a zakapat sojovou omáčkou orestovat cca 15 minut, pak přidat par lžic kečupu, nechat povařit a přidat smetanu). Je to vážně dobrůtka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mury, občas na koníka nakukuju, asi se přidám k těm červnovkám... nebo květnovkám?? Že nám ten termín vyšel zrovna takhle, co? :-N Prio - jsi šikulka kuchařka, ale když to čtu.... cibule :-S sojovka :-S kečup :-S :-x :-x :-x - tak málem letím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mury a ty už ses někam na koníkovi přidala??? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei: no jo já zapomněla, že vám hýbe žaludkama asi všechno :-) ale je to vážně dobrůtka...je to netypická kombinace, ale i tatík (kuchař) mě pochválil....prý kde jsem se to naučila ...na internetu :-D :-D :-D :-D Neboj...ještě tak tři týdny a už to bude jen lepší :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zato včera jsem sežrala skoro celou pixlu kachních jater v kachním sádle =-) =-) :-N A k tomu 2 chleby..... jo a k večeři krupičná kaše, to bylo tak v 19 hod., a ve 22:30 mě vzbudilo šílený kručení v břiše =-) Michal se na mě jenom tak podíval a šel mi hned radši namazat chleba :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei: ty jo ty máš hodnýho manžílka... ;-) krupicová kaše...mňam x-) Já mám dneska k obědu jahodový knedle, ale musím si dojít koupit tvaroh...ale jsem nějáká lína :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já mám dnes v práci takový mazec, až mi je z toho ouvej... ale snad už to bude dobrý. No byla to nádhera vidět toho prcka, točil se jak na obrtlíku, pak se na nás soustředěně koukal, pak zase šup sem šup tam... do toho mi dr. pustila zvuk srdíčka a já bulela jak ta želva x-) K obídku jsem měla rajskou s plněnou paprikou, mňam mňam. Prio - tak opatrně opatrně. A proč bys už třeba nezůstala doma? Já o tom dnes uvažovala asi 1000x, jak mě to tu štve :-( Marrei - oznamování rodině zhruba v půlce, pár nám jich ještě zbývá, ale dnes to asi dořešíme. A to víš, slzičky i panáčci byly 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
marr-píšu do těhulek v 1 trimestru na termínek počkám ten mi řekne v pondělí :-D také nevím na čem jsem =-) jejda já bych doma zůstala ihned kdyby mi to navrhl 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sil: taky mi stýkaj slzičky, když čtu Tvoje pocity při ultrazvuku...a co tatínek, byl tam s Tebou??? s tou prací...ja bych to chtěla ještě v listopadu v práci vydržet hlavne kvuli penizkům a taky v pondeli nastoupi dalsi kolegyně na zaučení...bohužel tu moji praci 100% nikdo neumí...stejne to bude na mě :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, dneska se nějak nemůžu zastavit. Nevím, jestli mám dřív letět do kuchyně, k žehlícímu prknu nebo k vysavači. To praní a žehlení na prcka nebere konce... Už ani nevím, kolik jsem zvládla praček. sili: gratuluju k prvnímu ultrazvuku. Je prcek podobný tobě nebo Honzíkovi? :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky, koukám se tak na jedno album a je mi úplně zle... přečtěte si dole ty gratulace http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
Profilova fotka
Koukám Myi, že už to asi smazali... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
marrei: jo, už to zmizlo. Objevovaly se tam gratulace typu, že by měla zhubnout 20kilo, že měla příšerý make-up a podobně...
Odpovědět
Profilova fotka
http://kolinsky.denik.cz/nehody/ko241...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte! Prio - tatínek byl se mnou a myslím, že měl hooodně podobné pocity :-D Myi - zatím je nejvíc podobný kosmonautovi :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?