Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Kat, radši ani nedočítej... :-S Měly jsme smutné téma, ale holky z naší školky jsou v pořádku !!! A všechny těhulky si užívají těhulkování jen Murynce je nějak špatně... a mne je dnes špatně, bo jsem snědla včera večer magnum a v noci jsem lítala na WC a měla křeče... chjo....:-|
Odpovědět
Profilova fotka
Bré ránko, ty jo mě se chce spát 8-( Dneska mám totální KOPR. Hoj Kat, co u tebe nového ? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majky: tak to ti nezávidím... já zase nespala,že jsem měla hlad :-S :-) Marrei: u mě nic celkem nového... panuje u nás ponurá nálada.... :-( proto jsem tu ani moc nebyla.... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
japato ponurá? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sil: ztotožňuju se s Tvým názorem...je to možná sobecký, ale kdo z nás alespon trošičku sobec není!:-( Nebudeme to už rozebírat, život jí to nevrátí a mě jě z toho akorát špatně. Manžílek už se včera rozčílil a zakázal mi číst zprávy tohodle typu...a chci ho poslechnout! Tak z jiného soudku...jsem včera na MK viděla bříško maminky co čeká trojčátka...teda to je buben :-) ale kráááásnej :-) Kat: ahoooj...kdepak jsi se flákala? Hodně práce??? Majky: Magnum? A po tom Ti je špatně? Já bych spapala klidně tři ... mňam :-) Marrei: chce to hodně spinkat :-) ještě, že už je zítra pátek x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tchýně mé sestry je na tom zdravotně špatně - nádor + metastáze .. otázka několika dní... tak jsem hlídám děti po práci,aby mohli jezdit za ní na JIPku. Ségra si ji chce vzít ze špitálu domů,aby prostě umřela doma... a tak si malou vezmeme asi k nám,budeme se starat ještě s našima a pak se uvidí. Honzík to ještě nevnímá na roce a něco,tak ten bude doma... chjo... já to tak ségře nezávidím... Petr (její manžel) už tři dny nic nejedl,... je totálně na dně... a ségra musí rodinu držet nad vodou s hlavou "čistou".... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
kat-proboha, to jsou zprávy !!! priori-proboha, trojčátka??? =-) Ji obdivuji... No, já ho snědla včera o půl desáté na noc a to mi asi moc neudělalo dobře?! :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ty jo Kat... :-( co na to říct... Držím palce a přeju co nejpevnější nevričky... Prio - a nejmenuje se ta holka Smilers? :-) Já jsem jí jednou psala, že jí držím všechny palce co mám, teda musí to být záhul, ale ona musí být moc ráda, vím že se hodně dlouho snažili a furt nic... Majky - jééé Magnum, a mandlovýýýýýýýýýýý..................... x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei: myslím, že ano...má je po IVF. Teda záhul to musí být pořádnej a hlavně teprve bude. Ale hlavně, aby byli všichni v pořádku. Magnum...mandlovýýýýý....mňáááámmmmm. Máme stejný chutě :-) Kat: to je mi líto :-( jsi hodná, že ségře s malou pomůžeš...to se cení!!! Sestře i manželovi přeju hodně sil, aby to všechno zvládli |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Já Magnum nerada :-p :-D Radši dačo ovocného :-D Mám toho v práci teď děsně moc, nestíhám Vás zlatíčka ;-( Dobře, že jste všichni v pořádku, my taky. Doufám :-D V pondělí jdu poprvé v životě na uzv :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ty jo Sil, budu na tebe myslet :-) , už budete vélcí!!! 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sil: taky na vás budeme myslet :-) tak ať se miminko hezky upraví, když se bude fotit :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Se oba načešeme :-D To víte, mám strach... ještě jsem ani neviděla blik blik srdíčka... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak jsem byla v úterý na té gastroskopii a mám zánět žaludku a barretův jícen :-( dostala jsem na to prášky a neschopenku mám prodlouženou dokud to nezaléčíme... na kontrolu jdu 5/11...snad se to zlepší a povede se nám mezitím i počít mimíska ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Micha - bodejť, to by byla nejlepší léčba 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ty jo Míšo, to první musí být nepříjemný a to druhý ani nevím co je :-N A jak říká Sili, mimísek by tě vyléčil :-D , tak držím palečky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný pátek, novomanželky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, dnešek bych nejraději přeskočila 8-( Včera mi šéf za mýma zádama domluvil tlumočení při jakýmsi obchodním jednání, přijede jakejsi jeho kámoš z Izraele a potřebuje někoho na překlad... 8-( 8-( Chjo, to bude ostuda, já zas v té angličtině nejsem až tak dobrá, ale potřebovali sehnat někoho na rychlo.... to bude trapááááááás!!! :-( :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
mar-to zvládneš neboj ;-) ale je to blbý že to bylo za tvými zády :-o jak je meminečky??
Odpovědět
Profilova fotka
No, jak je - přemýšlím, jestli si mám překopat svý tabulky a počítat týdny těhotenství podle té MS (zatím počítám podle UZ), protože kdybych to počítala podle MS, tak dámy, zítra bych byla 9+0, tzn. ve TŘETÍM MĚSÍCI :-D :-D 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, včera jsem byla celej den mimo, resp. ve škole a u doktorky. Všechno je u nás v pořádku, jen musíme brát železo. To mi přivodí další úžasný typický příznak těhotenství = zácpa. Už se těším. Ale co je hlavní: JSEM NA MATEŘSKÉ!!!!! Ještě si to teda musím vyřídit v práci. Na příští kontrolu už jdu na monitor... Mimíšek musí být u toho vzhůru. Jsem zvědavá, jak ho probudí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marrei: jakto, že 9tt je třetí měsíc?! Tyhle počty jsem nějak nepochopila zase já
Odpovědět
Profilova fotka
Jé Míšo, ty se máááááš x-) x-) A ty počty: http://www.modrykonik.cz/album/view.p....
Odpovědět
Profilova fotka
Aha, tak to už jsem v osmém, já myslela, že ještě sedmý měsíc... Tohle je na mě asi složité :-p
Odpovědět
Profilova fotka
No a pak mám chytrou knížku, kde se píše že doktoři to nepočítají na 9 kalendářních měsíců, ale na 10 lunárních... A tam je to pak jasný, každej měsíc má 4 týdny, takže když budu 9+0 tak i podle doktorů budu ve třetím ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Asi to nebudu řešit. Jsem prostě ve 32tt+1 a hotovka. Včera se mě doktorka ptala, jak jsme na tom se sexem. Prý chápe, že na to asi nemám myšlenky, ale že y bylo dobré to jednou týdně provozovat kvůli lepšímu porodu. Změkčuje to prý čípek. Musela jsem se smát. Řekla jsem jí, že 2xdenně. Nějak jsem jí vyrazila dech. Prý se to zase tak často nestává. Takže moje milé těhulky: Po pravidelném a častém sexu se lépe rodí!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo, to jsem četla, spermie mají nějakou látku, která změkčuje čípek :-D Zajímavý, že si tuhle informaci Michal pamatuje třeba i o půlnoci :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No, u nás jsem to zase já :-D Je teda pravda, že první tři měsíce jsem Laďu nechtěla ani vidět, ale hned na začátku druhého trimestru se to úplně od základů změnilo
Odpovědět
Profilova fotka
Mar - počítej podle MS ;-) Já jsem dnes 10+2tt :-) Takže ještě 3 týdny v ohrožení :-( No minimálně 3, já vím, nikdy není nic jisté.... Hrozně se těším na ten pondělní uzv, prostě potřebuju prcka vidět, abych měla klid :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Oukej, tak jsem teda 8+6 tt :-) A už mám za sebou ten překladatelskej šaškec, sice to byla domluva rukama nohama, ale nějak se to přežilo 8-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?