Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Myi - no mám doma jedno těhu tričko, které jsem si objednala abych právě zjistila velikost, je to L a přes prsa mi pne... takže další jsem si teď objednala XL
Odpovědět
Profilova fotka
Sili, kolikátý že jsi tt? Pokud jsi přesně o těch 10 dní ode mě, tak bys měla být 9+2 tt :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sil: dobrá dobrá, už mlčím. Já jsem si nakupovala u tveretu a byla jsem tam maximálně spokojená. Paní mi poradila úplně ve všem. Dokonce mi rozmluvila nákup těhu prádla a poradila, jaký koupit obyč. Za prvé je o dost levnější a za druhé ho můžu nosit klidně i po porodu...
Odpovědět
Profilova fotka
Moment..... 9+5 tt :-) Vždycky ve středu začínám další tt. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky já jsem dnes začala 8 týden ;-) všichni to už vědí to se nedá utajit :-D jinak kontrola SRDÍČKO TLUČE,mimísek se mu zda menší akže za 14 dní jdu ještě na kontrolu pak už dostanu těhu průkazku a půjdu do poradny sil,marr-vy už máte průkazky???? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno! Mury - průkazku jsem dostala 13.10., žůžovou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Murýsku, no gratuluju moooooc!!!! :-) :-) :-) Se máááš, srdíčko jsme ještě neviděli, já byla tehdy 6+2 tt... asi ještě brzo... |-| Průkajdu jsem dostala hned 9.10., hned jak na UZ bylo něco vidět (zatím teda jenom bílá tečka v černé bublince ;-) )
Odpovědět
Profilova fotka
A ještě dotaz - když jsem dnes 8+0, tak jsem ještě v osmým, nebo už začínám devátej týden? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Začínáš devátý a basta :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky žaby !!! mury-velká gratulace !!! :-) Však on to mimísek všechno dožene, neboj... Teda holky, ty vaše počty... ?! To je na mne opravdu vysoká... tak snad až budu těhu, budete to počítat za mne? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
marr-ty jsi 8+0 to je jako já? :-o kdy jsi měla poslední MS?? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, přeji krásné ráno mury: gratuluju a z toho, že je o 14dní menší si nic nedělej. Stejný prcky mám i já s prio. To je úplně normální, neboj ;-) Včera jsme byli na předporodních kurzech, můžu vám říct, že to opravdu spojí za to. Hlavně teda manžel se tam dozvěděl spoustu nových věcí...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jééé Majky má novou fotku :-) hezká, sluší Ti to x-) Mury: gratulujeme :-) to je krásnej pocit, vidět srdíčko, viď? ;-) Myi: ten muj prcek byl nejprve o 14 dní menší a teď zase o týden vyrostl (měřeno dle obvodu hlavičky a délky končetin). Takže rozdíl mezi MS a miminkem se zmenšil na týden x-) Marrei: ano, jsi 9tt :-D Ženský to zas byla cesta do práce...v Praze nejezdilo metro C (chlapík skočil pod kola metra), do práce kam jezdím normálně 1/2 hodiny jsem jela hodku a pul!!! Ale pán v uplne narvaný tramvaji mě pustil sednou (POPRVÉ).
Odpovědět
Profilova fotka
priori-jé, ty sis všimla, děkuju !!! No manža mi včera říkal, že bych si měla změnit fotku... tak jsem ji vyměnila za ještě horší... :-N no to je děs, to zase budete ve zprávách na NOVĚ ??? :-D Ještě, že těm v tramvaji pustili sednout !!! Vy těhulky byste měly nosit cedulky na prsách, aby vás pouštěli sednout. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majky: ale vubec ne horší...fakt Ti to sluší!:-) Na Nově to bude určitě..ale především ten chaos v dopravě co to vyvolalo. To bylo šílený! :-(
Odpovědět
Profilova fotka
takže já také začínám 9t??jejda to ksou zmatky ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
priori- |-| tak děkuji... :-D Večer zapnu zprávy. No to muselo být fakt šílený !!! To věřím.
Odpovědět
Profilova fotka
Já budu zítra začínat 11tt :-D Majky - už jsem na tu fotku ráno koukala a nebyla jsem si jistá, jestli už na mě nejde těhudemence a skleroza v jednom :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sil: já na sobě začínám pozorovat, že mimi mi bere nejenom vitamíny, ale pravděpodobně i mozek, protože si někdy připadám fakt jak z Jedličkova ústavu :-D Ten až se narodí, bude mejt nádobí jak vzteklej..takhle mamince ubližovat...to se dělá!!??? :-D =-)
Odpovědět
Profilova fotka
priori- :-D :-D :-D jsi mne pobavila !!!
Odpovědět
Profilova fotka
Majky: já se tomu taky směju, ale okolí si fakt musí myslet, že jsem dement ]-( ať si vezme kousek mozku od tatínka, ten je někdy chytrej až až ]-( :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mury, poslední MS došla 23.8.
Odpovědět
Profilova fotka
priori-když to vidím tady kolem a kolem, tak někteří spolupracovníci ani nemusí být těhotní a jsou jak z Jedličkova ústavu... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a Mury, kdybych to brala podle poslední MS, tak jsem dneska 8+3. Ale na UTZ doktorka odhadla, že jsme tak o 3 dny mladší, takže dnes 8+0. Já to počítám podle UTZ, vy podle MS? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majky: áááá tak to mám u vás kamarády :-) že je pozdravuju :-D :-D :-D marrei: mě to doktor počítal cca do 20 tt podle MS až teprve potom to upravil dle UTZ. Záleží na to co máš napsáno v průkajdě ?!
Odpovědět
Profilova fotka
v průkajdě je bordel ]-( Mám tam, že jsem 6+2 tt. A 2 termíny porodu, dle MS 30.5. a dle UTZ 2.6. A někde jsem četla, že pokud rozdíl mezi porodama je míň než týden, platí termín podle MS... chjo, nechápu 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
priori-to oni nepochopí !!! :-N :-D :-D To kdybys je znala, tak je raději ani nechceš znát... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei - já to počítám od MS, aspoň mám blíž ke konci obávaného prvního trimestru :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marr-mě to počítá od poslední MS ta byla 24.8 mi budem rodit stejně to je boží!!!!!!!!!!!!!! :-D :-D :-D termíny podle MS mi vychází na 31.5.2009 a druhý zatím nevím :-N já dnes byla za kamarádkou kolegyní v porodnici.Jsem nadšená z naší porodnice a normálně se tam těším je to tam moc hezoučké.Kolegyně volala už půl hodky po porodu docela jí obdivuji :-N holky nepapkejte moc vitamíny měla co dělat aby ho porodila měl 3,5 kg a mít více tak by ho neporodila ]-( a prý to způsobili vitamíny :-o :-o jsem si poplakala malý je kouzelný a nejvíc mě dojal tatínek u porodu bylo to tak hezké x-) x-) x-) x-) x-) x-) jsem toho úplně plná!!!!!!a nadšená alespon z jednoho oddělení naší nemocnice |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Přeji krásné ráno všem mury: o těch vitamínech jsem to už slyšela. V 1.trimestru jsem je brala obden a pak tak 2x do týdne. Listovku papkejte denně, ta to neovlivňuje. No a díky této regulaci (kterou mi schválila i dr.) Méme miminko lehce podmíráčka. Porodní váhu nám paní doktorka odhadla lehce pod 3kg, což je dobrý. Já měla 2,80 a co ze mě vyrostlo :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?