Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
prio: asi vím, jak se cítíš, ale neboj, bude to dobrý. Držím vám oběma moc moc palečky, ale jsem přesvědčená, že všechno dopadne dobře ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
priori-na netu už nic nehledej, zakazuju ti to. Tam najdeš i spoustu milných informací, které třeba ani nesouvisejí s tím, co může mimiškovi být. Jen se zbytečně budeš trápit... To je jako kdyby sis myslela, že máš rakovinu a budeš si o ní hledat na netu nějaké info.. brrrr, nic. Na net, jedině za nama do diskuse.
Odpovědět
Profilova fotka
Děvčátka, co ta docházka dneska??? =-) ]-( ]-( ]-( :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Tak třeba jáááá tady jsem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kat-no nazdááááár, já nemám brýle, tak jsem tě přehlédla, promiň.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jak mě můžeš přehlídnout při mých 176cm :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kat: jééé ty měříš stejně jako já... Já se taky hlásím...občas sem juknu, ale zaučuju tu kolegyňku, tak jsem většinu dne u ní na počítači...no naštěstí už se nám to krátí. Počítám, ještě tak tři dny a bude už všechno umět. Už aby to bylo :-) Jak se máte při čtvrtku...jak že to píše Majky...už se nám to sobotí ??? :-) Já jsem dneska s náladou na bodu mrazu, ale tak...snažím se tím moc netýrat...ale moc mi to nejde :-( už aby bylo zítra odpoledne, i když se toho strašně bojím! To vám ještě musím napsat...včera večer jsem ležela na gauči a hladila bříško, najednou mi na jednom místě ztvrdlo, tak jsem na to místo maličko zatlačila a ono mi to odpovědělo takovým kopancem až jsem se musela smát. Normálně tam měl ruku a nelíbila se mu ta moje na druhý straně. To bylo tak krásný...brouček můj, snad bude v pořádku!
Odpovědět
Profilova fotka
Alí,určitě je v pořádku, věřím tomu ;-) budeš nás hned informovat? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Budu, jakmile dorazím domů k počítači...hned napíšu!
Odpovědět
Profilova fotka
Alenko,budu na vás s mimískem moc moc moc myslet x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kat: Jsi milá a děkuju. Razím dom...jedeme k tátovi na oslavu narozenin jeho přítelkyně..aspon se trochu odreaguju! :-) Mějte se holky...páčko, zítra
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte moje! V práci jsem zavalena, tak teď rychle dočítám. Prio - neboj, mrňousek bude v pořádku, však Ti na to podal ruku! Dříve žádné takové testy nebyly a pro psychiku to určitě bylo jen dobře :-) Neboj, držím palečky. My jinak v pohodě. Začli jsme 10.tt :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahojky holky jsem zoět z DR :-( Majky fotečky z Egypta krásnéééééé x-) Marre-to samé,máte hezké fotečky museli jste si to užít myslela jsem na Tebe ;-) moje čárka zesílila jak blázen v pondělí jdu na kontrolu tak se uvidí |-| Micha to je mi líto,ale ted to vyjde určitě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ránko berušky moje. priori-to je milené !!! Určitě bude všechno v pořádku !!! Přesně, jak píše Míša, podal ti na to ruku a to je velké gesto !!! ;-) :-) Držím palečky a myslím na vás. mury-Markétko, vítám tě zpět. Děkuji, těším se na tvoje fotečky... asi si i cvrknu, až je uvidím :-N To je super, že "čárečka" je silná jak Brno ! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno všem ženám :-D Tak tu máme páťulínek :-D konečně... už se nemůžu dočkat až se o víkendu pořádně vyspím. Mě to prostě ráno nejde vstávat, když je tma. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
kat-jj, já se taky těším, až se vyspím, ale stejně vím, že v sobotu budu už v 7:00 vzhůru... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Já ráno skoro nevylezla z peřin, chtěla jsem se schovat pod polštář, ale nevyšlo to... chjo.. zítra budu spááááááááát x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky a hlavně - ahoj Mury!!!! x-) x-) x-) Taky jsem na tebe myslela, aby bylo všechno v pohodě, tak to je supr že to ty naše mimča přestály! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei - jak je, těhulko? Vše ok, co nevolnosti?
Odpovědět
Profilova fotka
Hoj Sili, vše je ok, zvracení nee, ale chutě a vůně, to je děs běs, jeden den bych udělala cokoli pro svíčkovou a druhej den je mi z ní blbě, když si na ni vzpomenu :-N Pobolívání břicha ustalo... A co ty??
Odpovědět
Profilova fotka
Podobně. Než projdu krámem, zkoupila bych vše, co vidím, páč na to mám právě chuť a doma na to pak smutně koukám :-D Jo a nejsem líná si cokoliv, na co mám právě chuť hned uvařit a sežrat :-D Nevolnosti dosud žádné a doufám, že to tak zůstane :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a jak vlastně dneska dopadla Alča?? =-) Jak ultrazvuk??
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, jak se máte? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Míšo, včera jsem už vytuhla u jakýhosi filmu :-N U mě vše zatím oukej... Jakpak ty?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj berušky, omlouvám se, že píšu až dnes...dorazila jsem včera domů až někdy kolem půl deváté a už tu na mě čekala kamarádka, takže jsem se na net vůbec nedostala. Ultrazvuk dopadl snad dobře, pan doktor zkonstatoval, že vidí uplne normalní zdravé miminko, tak snad je všechno v pořádku. Moje bříško bohužel špatně přenáší akustiku, takže to bylo všechno špatně vidět, ale páteř byla vidět krásně a snad je v pořádku. Jo a taky mi říkal, že mimčo je o cca týden starší než mám napsáno v průkazce a to mohlo udělat ty špatné výsledky na tripple testu....na něj se totiž musí chodit přesně. Jinak byl pan Dr. hodně důslednej a fakt projel všechno - snad 20x přeměřoval hlavičku, koukal se na mozek jak se vyvíjí, na srdíčko - zda máme 4 chlopně, našel močový měchýř, ledviny, přeměřoval stehenní a pažní kost...tak vše je jak má být. Samozřejmě na nálezu se dole píše, že ultrazvuk neumí odhalit všechny vývojové vady, ale to je mi jasný. Jo a taky jsem se ptala na pohlaví ...tak BEZ ZÁRUKY čekáme HOLČIČKU x-) x-) x-) Marrei: ty jsi zlatíčko jak na mě myslíš. Vlastně děkuju vám všem za podporu a přeju, aby ty vaše těhu proběhly bez těchto zbytečný stresů!!!
Odpovědět
Profilova fotka
prio Alenko co se tu dělo??? :-o ty jsi měla nějaké potíže to je mi moc líto ale hlavně že vše podle toho vyšetření dopadlo moc dobře ;-) GRATULUJI K HOLČIČCE chtěli jste nebo raději chlapečka???? jsem ta ráda že jste zde všechny v pořádku já jdu na kontrolu v pondělí trochu se toho bojím :-| tak na mě myslete v 11 tam mám být jinak všem krásný pohodový víkend x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mury: vyšli mi špatné výsledky na tripple testech ohledně rozštěpu páteře miminka (správně se to jmenuje porucha uzávěru nervové trubice). Ale naštěstí se to na ultrazvuku nepotvrdilo a pravděpodobně výsledky byly zkreslený kvuli tomu, že se má na ně chodit v 16tt a já byla už v 17tt, coz jsme ale zjistili až dnes...ono hodne zalezi na tom, aby jsi na ně šla v tu správnou dobu!
Odpovědět
Profilova fotka
prio: tak to ti moc moc gratuluju!!!! Hlavně teda k těm dobrým výsledkům. Holčička je moc super. Už máte vymyšlený jméno?
Odpovědět
Profilova fotka
myi: pravděpodobně to bude Karolínka, ještě uvažujeme o Adrianě a Elen. No ta holčička je fakt z 50% takže se k tomu moc neupínám. Holčičku si moc přeju, ale budu rada za cokoliv, hlavně když to bude zdravé...
Odpovědět
Profilova fotka
Prio - výsledky z UTZ = supr x-) , holčička = supr supr x-) x-) x-) , tiše zááávidííím :-D :-D Mury budu na tebe myslet, ale je mi jasný, že bude všechno oukej ;-) Jinak já jsem utahaná jak kotě, prolezli jsme dneska celou Ikeu a Avion, jdu se natáhnout k telce, tak páááá a hezkej zbytek víkendu :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?