Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sil: uff...už jsem se začínala bát! Gratulace k těhu průkazce...kolikátý jsi týden?
Odpovědět
Profilova fotka
Sili, super x-)
Odpovědět
Profilova fotka
sili-mám z tebe radost !! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sili má průkajdu, hurááááá :-D gratulace x-) Majky: jak říkám,prostě to byl debilní sen :-D tropy bych dala taky - to mi neva - ale mohl by tam být s námi teda ještě aspoň Brad Pitt, Tom Cruise, a můj velikýýýý idol Richard Gere (nebo jak se ten stříbrňák píše)... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
kat-mě by tam stačil i můj Paľo Habera !!! |-| :-N Bez Peštové !!! ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
teda ženský...vy jste strašný! Pár měsíců po svatbě a už to pomýšlí na jinýho ]-( ]-( ]-( :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Majky: já jsem na ty starší týpky,já potřebuju starouše.. i když Pája Habera už je taky starej kmet :-D Prio: jsem to ale potvora,že myslím na jiný chlápky,já vím :-D ale stejně ani jednoho mít nemůžu :-D :-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
priori-to je takové to "zakázané ovoce"... naši manžílci jsou samo na prvním místě, tak ale co budeš tahat manžele na dovolenou...?! :-D :-D :-D kat-jj je, už je mu tuším 45 let !!! :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Majky: mno tak to by šlo - to by šlo :-D :-D :-D Já když si vzpomenu,že můj -ex- byl o 17 let starší... :-N ... bylo to hezký,ale nemělo to budoucnost 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
kat-ty jo =-) Vážně??? Kolik ti bylo, když jsi s ním chodila? Ono se to tak nějak v "mládí" stratí, ale co až bude starší... ty bys dozrávala a on by stárnul...
Odpovědět
Profilova fotka
ženy, ženy =-) =-) =-) kam vy to jednou dopracujete, to tedy nevím :-D :-D :-D Kat: 17 let...tak není to hodně, ale taky ne málo! Hlavně si myslím to co Majky...v mládí je to dobrý, ale co až mu bude 50 a ty v nejlepších letech...
Odpovědět
Profilova fotka
Majky: mě bylo 18 tehdááá (krásný léta)... ;-) poznali jsme se v Rakousku na lyžích (zájezd učitelů - moje mamča učitelnica - jely jsme si lalyžovat)... tak jsem ho sbalila :-D teda tam jsem si ho vyhlídla a pak jak trapka jsem si našla telefon v seznamu a normálně mu zavolala :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Kat... teda ty jsi odvaha...klobouk dolů!
Odpovědět
Profilova fotka
kat- :-D ty máš zážitky, mě jednou z těch tvých hystorek odvezou... :-N A jak dlouho jste spolu byli?!
Odpovědět
Profilova fotka
Prio: já když prostě něco chci,tak to (toho) musím mít :-D Majky: byli jsme spolu cca 1,5 roku.. pak jsme se po vzájemné dohodě rozešli a doteď se tak jednou do roka vídáme (vždycky když ON jede na hory na Štědrý den,tak se u nás stavoval - veze mi vždy originální dárek k vánocům). Letos mu budu muset oznámit,že už to asi nebude vhodné (když jsem ted s manžou)... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
krásné ráno, kde jste kdo??? kat- =-) no to by bylo poněkud nevhodné... by manžílek asi čučel...? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné dopoledne... Dneska jsem se konečně objednala nabříškové focení. už se nemůžu dočkat... Jdeme až za měsíc, to čekání asi nevydržím kat se nám pěkně vybarvuje, co?! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jé Myi, a ke komu jdeš? Nemáš odkaz na web?
Odpovědět
Profilova fotka
marrei: mám, babyphoto (jen si doplň před a za), sestřenka se tam taky nechala fotit a můžu říct, že to stojí za to. V Brně jsem už nic jiného nenašla.
Odpovědět
Profilova fotka
Ty jo, tak to už se těším na fotečky x-) vypadá to moc hezky, jestli se někdy dohrabu do 7. měsíce, chci taky 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
marrei: já myslím, že se tam dohrabeš na 100%. Pak řeknu, jaký jsem z toho měla pocit. Někdo si na ní docela naříká, ale ta kamoška byla fakt maximálně spokojená. Dokonce má i jednu fotku u ní na webu...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré dopoledne ženy moje :-D Dneska vás nějak nestíhám.. mám tady navíc opět kontrolu z "vyšších sfér",ale jelikož je to můj "dobrý" známý,tak to snad dobře dopadne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
myi-to ti věřím, taky bych se těšila !!! kat-držím pěstičky !!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Doufám,že ne nadarmo jsem si dneska brala hluboký výstřih :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak jsem zase maličko na nervy...dneska jsem byla na prohlídce. Když jsem tam byla poprvé, řekl, že tripple testy dopadly dobře a dneska mi řekl, že mám zvýšené riziko poruchy uzávěru nervové trubice. Tak musím ještě na ultrazvuk do nemocnice zkouším o tom na internetu něco najít...na UTZ jsem byla minulý týden a tam prý nic neviděl - tedy vše je v pořádku, ale chce to ještě slyšet od jednoho doktora...mám hroznej strach :-( :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Alčo, hlavně klídek. Zrovna včera jsem četla o těch testech, že doktoři plaší i když nesedí jedna pidi věcička, ale ono je lepší být přehnaně opatrnej, než něco zanedbat. Takže klid! 8-) Kdy jdeš na ten UTZ??
Odpovědět
Profilova fotka
Marti, v pátek...naštěstí u nás (ne v Praze) nejsou tak dlouhe objednaci lhuty. Ja vim, ze treba plasim zbytecne, ale proste a normalne lidsky se bojim :-( Citim za toho tvorečka zodpovednost...snad to bude v poradku!
Odpovědět
Profilova fotka
To víš, že to bude OK!! A chápu tě, já bych taky plašila... |-|
Odpovědět
Profilova fotka
priori-panebože.. Je dobře, že si to ten doktor chce pojistit ještě od druhýho a popř. to vyloučit. Určitě to bude v pořádku, neboj Alenko !!! Jsme tu s tebou... !!!
Odpovědět
Profilova fotka
holky, díky za podporu! Jste zlatý!!! jdu si na chvili lehnout, porad o tom neco hledam na internetu a už z toho magořím. jedinný co jsem našla je, že jsou testy - především hodnoty AFP - chybové. Pan Dr. na ultrazvuku take žádné anomálie nevidel, ale jsem rada za to, ze nenechavá nic nahode a uprednostnuje pravidlo 4 očí. Zítra jdu do práce a v pátek odpoledne na ten UTZ. Už aby to bylo za náma...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?