Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já nemám absolutně představu o cenách fotografů..... my chceme říct kamarádovi... uměleckému fotografovi... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
By se mi taky líbilo mít kamaráda fotografa, holt se musím smířit pouze s kamarádem, který má restauraci
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to budete mít určo super ceny, viď. To je vždy milé :-)
Odpovědět
Profilova fotka
myisiska - A ve které restauraci budete mít hostinu?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky... tak dneska jsem si taky domluvila fotografa... Naštěstí to je velice dobrý kamarád mého nastávajícího a udělá nám super cenu za celodenní focení a to je pouze symbolická 1 Kč :-D Prý to bude jeho svatební dar pro nás.
Odpovědět
Profilova fotka
Katarinka - to je krááásná cena! Hele, i kdyby zdražil o 100% tak ho berte :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Silente: musím ho brát za každou cenu ;-) je to supr čupr kluk a bavič :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak prosím o radu či tip,kde sehnat botky na nízkém podpatku... :-( jsem bezradná....
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D Katarinka, tak je nás tu víc, kdo máme skoromanžely prcky! :-D :-D Chci balerínky, v žádným salonu je nemají... ale tak nějak doufám, že je na to čas. Nějaký nízký botky mám v albu inspirace, a ty zlatý vím, kde sehnat.
Odpovědět
Profilova fotka
Katarinka - já vím jen o ebay, byly tam moc hezké botičky, jinak netuším.... Já mám habána, takže i kdybych si vzala 15 cm podpatek, tak dobrý :-N
Odpovědět
Profilova fotka
sili-to ti věřím, my tak jednou byli s babičkou po nákupech a bylo na ní vidět, že si to užívá. Koupila si také náramek, ale z té chirurgické ocely... jí se to strašně líbí a vždycky, když mám nějaký nový náramek, prohlídá si ho na ruce a říká, že by se jí taky něco takového líbilo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
myisiska-já mám fotografa zamluveného už od června :-) je hodně žádaný a věděla jsem, že musím být rychlá. Vyplatilo se. katarinkakm-tak to je bomba !!! Super !!! :-) jinak já mám také vysokého chlapa, tedy já jsem prcek, takže musím mít boty na hodně vysokém podpatku :-) Ale jsem zvyklá, horší by to bylo, kdybych nebyla... =-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ještě mě napadly cvičky :-D Takový ty krásný s trikolórkou,co jsme měli ve škole na tělocvik :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Majky82: Já jsem právě taky zvyklá lítat v práci na "vysoké noze" ;-) Jsem zvědavá,jak budu zakopávat v těch nízkých... si budu připadat jak v teniskách :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Katarinka - a tu trikoloru ani nestříhej ;-) :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Silente: já bych to v nich fakt klidně prubla ;-) To myslím ooooopravdu vážně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Katarinka - proč taky ne. Dyť by se podle mě dala třeba ta obruba kolem nohy např. obšít zlatou nití (nebo jinou ladicí barvou).
Odpovědět
Profilova fotka
Já spolíhám na jaro - to se vždycky vyklubou balerínky... prostě musí!!!!! ]-( 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Silente: Nejhorší je,že v dnešní době už klasické jarmilky neseženeš :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Katarinka - ani v Tescu nebo tak? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Silente: já to prubnu asi jako Marrei v balerínkách ;-) Teď v létě jsem měla krásný bílý baleríny za 60Kč :-D Kdo ví,jestli je zase seženu za tuhle cenu fungl nové ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já bych navrhovala, sladit se k té trikolóře, výzdobu, ženicha a i svatebčany, abychom si připoměli dobu spartakyády :-D katarinkakm-jé a ty budeš muset být na svatbě v nízkých? =-) Holky, to byste u mě nízké boty kromě tenisek nenašli. Všechno vysoké štekle, tak my malincý 158 cm-trový !!! :-) ty jo, ale já někde "jarmilky" viděla a divila jsem se, že se ještě prodávají, ale už nevím kde, ale jako sranda na svatbu by to nebyl špatný nápad...!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Majky82: ty vogo,pojmout tu svatbu takhle,tak přijede k radnici i někdo z psychiatrie :-D Já se svými 177cm strašně blbě sháním boty.Nejhorší je,že každý výrobce má to číslování jinak.. tak že já mám čísla bot 39,40,41 a mezitím se trefit,to je hrůza.... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
katarinkakm-ty jo, no to je výška, to ty by ses hodila k mojému, ten má 185 cm :-) Věřím...moje číslo 37 mají skoro pořád, ale souhlasím s tím číslováním, někdy já zase musím použít číslo 36 . Ale ty s tím musíš mít větší problém, není to zrovna obvyklá velikost, zvlášť v dámské obuvy, že jo?! Taky jsem měla spolužačku a ta už na základce měla problémy s botama, a nejhůř sháněla lodičky !!!
Odpovědět
Profilova fotka
tak dnes nám nemá kdo odpočítat dny?! =-) 204 ??? 8-) Sili, mám to zprávně?! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Bré ránko nevěstinky.... mám nějakou dobrou náladu ;-) , jsem zvědavá, kterej ze šéfů mi ji pokazí 8-( Zítra jdu zase zkoušet šaty, takže v pondělí čekejte další várku!!
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei: ty se máš,já už bych taky zkoušela,ale čekám,až mi je do salonu přivezou. Mám objednané úplně nové funglovky :-) Já už se tak těšíííííím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To jsou ty co máš v albu? Mě je zase vezli z Olomoucké pobočky, jsou jediný v ČR :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo,to jsou ty v albu... no jsem na ně tak upoutaná,že jestli mi nebudou sedět,tak já ani nevím,co budu dělat :-D ale v případě toho nejhoršího,mám vybraný ještě asi troje náhradní. Dneska jsem si objednala knížku Naše svatba,tak se těším,až mi přijde příští týden a začnu vše zapisovat.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jéé, já nic takovýho nemám... to je jako deník? Píšeš tam, cos kdy zařídila??
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?