Termín svatby 28. června 2008. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, konečně jsem s milým vybrala termínek a teď hledám některou z vás? Najde se někdo, kdo má stejný termínek? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
prio: je to tak půl na půl :-D A každej je o té své pravdě na 100% přesvědčen. Kdybyste věděly, kolik sázek se už uskutečnilo na téma pohlaví mimča, tak byste asi žasly. Většinou se teda sázejí o nějakou flašku, takže si myslím, že v Brně stoupne kolem Vánoc poptávka po alkoholu :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Myi: to věřím...ono je to fakt takové nerozhodné. Na kráse Ti to neubralo, ale bříško se Ti víc kulatí než špičatí ... já tipuju holčinku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
prio: oki, dělám si další čárku do kolonky Eliška ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
proi: a děkuji za lichotku
Odpovědět
Profilova fotka
Myi: to není lichotka :-) sluší Ti to! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
prio: kuji ještě jednou, myslím si, že mateřství prospívá všem. Všechny těhulky na srazu byly očividně šťastné a to nás dělá ještě hezčí než ve skutečnosti jsme.
Odpovědět
Profilova fotka
myi: jééé, to zase pohladilo moje ego! x-) Já si teda spíš přijdu jak slon v porcelánu kříženej s hrochem, ale Davídek mi říká, že jsem s tím "bříškem" roztomilá. A jestli si ostatní myslí něco jiného...tak ať :-) ale šťastná, to jsem a moc x-)
Odpovědět
Profilova fotka
prio: a to počkej ještě pár měsíců. Já už neumím ani stoupnout ze sedačky v obýváku. Když je Laďa doma, tak mi pomůže, ale když jsem sama, tak to je šou. Kdyby byla skrytá kamera, tak se někdo pobaví. Největší sranda ale je, když lezu z vany :-D To štěstíčko ti mocinky moc přeji
Odpovědět
Profilova fotka
Myi: no ta vana začíná být docela problém, to je fakt! Raději už nechávám přiotevřené dveře...no koukám, že se ještě mám na co těšit :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ještě že máme sprcháč :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ufff teda holky, vy jedete :-. Prio - cítím se OK, horší je to s vůněma a na milion jídel nemám chuť, zvládám jenom málo výrazný jídla :-| Ale nezvracím, což je pozitivní :-D Jo a unavená jsem taky. Zítra začínáme 8. týden, chjo, ještě taková dálka před náma.... teda doufám ;-) Sil - držím pěsti a těším se na fotó! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
sili-také držím palečky, všechno bude v pořádku !!! Těším se na vyprávění :-) myi-a vy víte přesně, co to bude? kat-my vanu, rohovou, velkou na 240 l, tak snad se do ní až budu těhu vzměstnám??? :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
majky: ono nejde o to se do ní dostat, ale dostat se z ní ven :-D :-D :-D až budeš mít v bříšku něco o velikosti fotbalového míče a nepůjdou Ti zatnout břišní svaly, jde to fakt horko těžko :-( Kat: tu sprchu Ti fakt zááááávidím!!!! Marrei: ono se to upraví, vydrž ještě tak 8 týdnů...jsem Tě moc nepovzdbudila, viď :-( A únava...to chce spinkat, spinkat a spinkat... No nic, jdeme papat...malej začal kopkat...asi má hlad a přeci ho už takhle maličkýho nemůžu mučit hladem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Prio to víš že to vydržím, hlavně když bude prcek v pořádku ;-) a hrozně jsem zvědavá na další UTZ, to už by mělo být vidět srdíčko.... až za 3 týdny :-( , to nepřežijůůůůůů.......... 8-( 8-( 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
priori-aha.. tak jsi to myslela... Já že se do ní nevejít... :-D No pak je tu rada možná kleknout si a jen se sprchovat... i když já miluju vanu. marrei-3 týdny uteče jako nic. Jen by mě zajímalo, kde si máš lehnout, když chodíš do práce? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Majky: ty a nevejít??? :-D :-D :-D si myslím, že ji musíš mít jak menší bazen :-)
Odpovědět
Profilova fotka
chjooo,chci domů.. dneska nám přijedou zaměřit okna, balkon a zimní zahradu.. tak jsem zvědavá,co vymyslíme... jináč zahradní altán už máme a Káťa se bude moci opřít do natírání té krásy... to budu zase jako to prase :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kat, tady je dneska taková anarchie, šéfové nikde, že místo v 18:00 to asi zabalím v 16:30 :-N Kdy končíš??
Odpovědět
Profilova fotka
priori- :-D :-D :-D ale co víš, třeba se rozjedu, budu jak mašina a budu se muset chodit koupiat k nám na Močidla (rybník) :-N kat-jé to ti závidím, takové věcičky dělat, to je moje. Natírat, malovat, v tom se úplně vyžívám... ;-) Taky jsem pak zaliskaná až na zadku... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Marrei: končím v pět... ufff... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
majky: nevíme to ani my dva.Možná to ví doktorka od posledního ultrazvuku, ale zakázali jsme jí to říct živé duši
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky děvčátka !!! kat-moc ti to sluší, ty vlásky máš super, no manžílek mě pořád překecává na takový střih, ale já nějak nepobrala odvahu. Ty v něm vypadáš moc hezky ;-) myi-jůůůůů takže to bude překvapení i pro vás dva??? Ty jo a to vydržíte??? =-) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé, Kat má novou fotečku x-) Konečně si ji nebudu plést s Prio :-D Jinak krásné ránko, co ta naše Sili?? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Brý ráno ženy moje :-D Děkuji za pochvalu střihu. Trochu změna,nechala jsem si to šmiknout teďka ještě víc,pod uši a ted mi táhne na krk :-D
Odpovědět
Profilova fotka
čusík z Prahy... Kat: moc moc moc moc Ti to sluší x-) Sil hallloooo...tady, tady jsme.... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
kat-to chce pořádnou šálu, nebo límec !!! :-) No?? Sili tu docházku co je těhu pěkně fláká !!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jináč nevím proč,ale zdálo se mi o Majky :-D :-D :-D Jako ale fakt debilní sen :-D plácaly jsme se spolu někde v tropech,.. něco na způsob Ztracených :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno dámy!!! majky: když jsme šli na první ultrazvuk, kde by nám to řekli, tak mimčo nic nechtělo ukázat. Respektujeme tedy jen jeho přání ;-) kat: sluší ti to ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kat-Kači vážně??? :-D Já už tě straším i ve snu? No což o to, tropy bych snesla, dnes máme v práci extrémní zimu, ale Ztracená bych nechtěla být... :-N myi- :-D :-D :-D :-D ty jsi dobrá !!! To jsem ještě neslyšela, se tu řehtám... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Konečně jsem tu! Včera nestíhačka, jela jsem od dr. rovnou na nehty a z nehtů rovnou do kina na Nestydu. Na poradně pohoda, dostala jsem průkajdu, ale na UZV jdu až 27.10. ]-( Ale aspoň vezmu miláčka rovnou sebou :-) Kat - hezký účes :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?